Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rakud29

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rakud29

  1. kolego to ze mam taki samochod to nie znaczy ze pieniadze mi wystaja z kieszeni zreszta co to za auto jak bym mial kase to bym takim nie jezdzil tylko mialbym lepszy wiec jak prosze o rade to pomozcie a nie wypominacie kolego galeon jak masz tyle kasy to daj troche
  2. ok a jest gdzies opisane jak go wymienic i jaki zalaz
  3. witam od jakiegos czasu jak jest zimny silnik ciezko wchodzi mi jedynka jak zgasze silnik wchodzi dobrze albo jak silnik sie rozgrzeje to tez wchodzi dobrze jest jakas mozliwosc regulacji sprzegla czy raczej cos skrzynia siada[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 12:45_________________________________________________kto pomoze mi w tym temacie
  4. ok ale przed malowanie stara farbe przytarles czy nie i pozniej pedzelkiem na koniec lakierem bezbarwnym i tyle
  5. moze ktos doradzi jak omalowac te czujniki kupic spraj czy dawac do lakiernika [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 15:48_________________________________________________nikt nie chce pomuc jak omalowac te czujniki pytam bo nie chce ich uszkodzic
  6. to nie wtyczka bo raz padl mi lewy a teraz prawy więc może tak się psują co wy na to
  7. witam posiadam orginalne czujniki cofania i mam pytanie nie tak dawno wymienilem jeden teraz padl mi drugi inny na alegro kupilem za 50 zl ile kosztuje orginalny i czy one sie tak bardzo psuja ze w ciagu roku pada mi dwa jest moze mozliwosc naprawy tych czujnikow prosze o odpowiedz
  8. witam mam zamiar wymienic filtr paliwa prosze o rade czy trzeba na cos uwazac czy sciagam weze odkrecam filtr i zakladam nowy
  9. sensora czyli czujnika bo teraz mam go zalozonego a ciezko jest go wyciagnac wiec moze ktos mi poda namiar na alegro ktory kupic
  10. dla tego pytam was który wybrać z alegro bo ja nie widzę żeby któryś miał taki symbol proszę o wskazanie który wybrać ja mam a4 to czujniki były by z a6 numer dobrze spisalem
  11. no dzieki kolego ale ktory bys wybral
  12. witam osiadam taki czujnik i chcialem go wymienic ale na alegro nie widze o tym symbolu moze jakis inny mi podejdzie prosze was o rade moj czujnik to 7H0919275 A
  13. witam prosze o odpowiec co mo moze dac wymiana tego modulu bo mam okazje tanio kupic
  14. no dobrze czyli co zle uzywam klimy przecierz ona po to jest
  15. wlasnie mam to samo kto pomoze co to mze byc za przyczyna
  16. witam prosze o pomoc paruje mi przednia szyba na zewnatrz jak daje klime na fula i na opcje automat jak dam nawiew na nogi i na twarz to nie paruje prosze o pomoc
  17. ile takie cos kosztuje kolego i ile czasu to robil
  18. moze ktos z kolegow doradzi cos konkretnego zamiast sie nabijac bo naprawde mnie to ciekawi co moze wydawac taki odglos
  19. a przegub albo turbina nie moze wydawac taki odglos
  20. JAK CI MOZE OPONE PALIC JAK JEST KONTROLA TRAKCJI
  21. witam podczas gwaltownego przyspieszenia slychac taki odglos jakby bloto z opon walilo o nadkola na poczatku myslalem ze tak jest ale to nie bloto prosze o rady co to moze byc trwa to kilka sekund i tylko jak dam duzo gazu jak przyspieszam delikatnie tego nie ma
  22. ja mam blb i tez jak jest stan oleju do polowy na bagnecie to swieci juz kontrolka musi byc max
  23. a co z sciagnieciem zderzaka jest jakis opis[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 20:15_________________________________________________juz wiem ze padl mi lewy na samym rogu prosze kogos o pomoc czy wymienie go bez sciagania zderzaka jeszcze jedno jakie sa rodzaje tych czujnikow w b7 i jak go sie wyciaga trzeba go przekrecic czy tylko wypchnac [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 07:53_________________________________________________kto pomoze mi z tym czujnikiem
  24. panowie a jak sprawdzic ktory czujnik mi padl bo bylem u goscia z vagiem i nie widzi mi wcale systemu parkowania moze jest jakis domowy sposob jeszcze mam takie pytanie jest gdzies opis sciagania zderzaka tylnego i gdzie mozna kupic tanio takie czujniki bo ten mechanik wklada tylko orginaly a one sa bardzo drogie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.