Treść opublikowana przez manny90
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Ja na swoim łożysku niecałe 10kkm zrobiłem A w piątek znowu wymiana. No właśnie reniu, co z tym twoim notlaufem... Z tego co pamiętam to miałeś niedawno czyszczoną turbawkę, kolektor, wycięty kat... ja tez kolo 10k zrobilem...to przeciez jakas paranoja... dodam,ze to byl FAG... tak FAG. albo cos sie stalo na prasie albo nie wiem. Ja miałem Optimala. I tak wszystko made in china Sorry Reniu za OT.
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Ja na swoim łożysku niecałe 10kkm zrobiłem A w piątek znowu wymiana. No właśnie reniu, co z tym twoim notlaufem... Z tego co pamiętam to miałeś niedawno czyszczoną turbawkę, kolektor, wycięty kat...
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sprecyzuj kolego zwoje pytanie... Czego nie wiesz? Wszystkie informacje masz w pierwszym poście, jeśli masz olej który spełnia odpowiednie normy to ok, jeśli nie to zmień. Tyle. Kupuj z pewnego źródła, to ograniczysz możliwość trafienie na podróbkę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowe mody mi się w piątek szykują: Osłony przegubów Łożysko Łączniki stabilizatora Z tymi stołkami to nic pilnego Fakt, przedarcie jest, ale jak jadę to tego nie widzę, więc mi nie przeszkadza ;P A te kubły w skórze wczoraj znalazłem i na zrzutę liczyłem Ale dzięki za info
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
O stołkach mówisz? Z chęcią bym swoje odświeżył...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi się marzy zwykłe szmaciane Recaro Najlepiej za 500zł komplet w idealnym stanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Stołki Ale nie ma siuty na takie wydatki to raz, boczków tam nie ma - dwa ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim kierowniczką A4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191291.0 :gwizdanie: Jakaś zrzuta na stołki dla mnie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładny come back Myśleliśmy, że cię wcięło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W budzie B6 nie było RS4 z tego co mi wiadomo
-
Gran Turismo 5
Kończę z kumplami kolejkę w fifkę i zaraz do was dołączam [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:35_________________________________________________Jakaś awaria prądu Laptop i mobil z netii został Dzięki za grę panowie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja do połowy marca będę wiedział czy jadę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ebać post ;P Gadaliśmy z Siuckiem i Jędrasem, że możnaby się wybrać na jakieś kręgle, bilard... Pytanie kto byłby chętny...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki wszystkim za spota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobre pytanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja myłem 3 dni temu, jeszcze jakoś wygląda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie mam do sprzedania kupon na myjnie Toruniu. Mycie, woskowanie, czyszczenie plastików, odkurzanie + rabat 30% na pranie tapicerki. Ważny do 17.03, za 20zł sprzedam, wartość 55zł. Kupiłem na grouponie jakiś czas temu z myślą o praniu tapicerki, ale muszę się jeszcze wstrzymać z tym, a nie będę specjalnie na mycie do Torunia jechał. http://myjniadarro.pl/index.php Kupon nabyłem jeszcze jako "Perfekt Myjnia", ale dzwoniłem i jest ważny.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To działa! Wykryło mój numer
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszyscy skacowani??
-
[ALL B5] Tunel środkowy przy biegach
Ja bym dał w carbon 3M, do tego dekory i jest miodzio. Jeśli chodzi o flokowanie pisz do użytkownika: raggaman
-
Gran Turismo 5
Ja będę koło 22.
-
[ALL B5] Czy podsufitka poliftowa podejdzie do przedlifta?
Niestety nie mogę znaleźć na forum informacji na ten temat. Czy poliftowa podsufitka od avanta podejdzie do przedlifta? Słyszałem,że podobno są jakieś inne zaczepy, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tej informacji. Oczywiście wiem, że wszystkie lampki trzeba zmienić, słoneczniki również...
- [B6 AWX] Work in progress...