Treść opublikowana przez superdziki
-
Prośba o odczytanie błędu-loga
Szukaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-inni-pisza-in-1-in-2-in-in-ii-16822/
-
Poproszę o analizę logów
A ogólnie to z czym problem?
-
Poproszę o analizę logów
Auto na serynych AWX gratach na takim programi długo nie pojedzie, czytaj sprzęgło. Turbo też pompuje jak głupie
-
Poproszę o analizę logów
Auto po czipie, dość kiepskim.
-
Pierwsze logi w życiu....:D do sprawdzenia
Jest ok, ale stanu tubiny bez dynamicznych sie nie da sprawdzić. Wstawiaj logi przez tą stronę, jest dużo szybciej i przejrzyściej http://vaglog.rtnet.pl/
-
Korekcje pompowstryskiwaczy
Mam takie pytanie, Korekcje w grupie 13 pokazują mi na czwartym cylindrze wartości od 0,2 do 1,2, co chwilę powoli rośnie i maleje i tak w koło z czestotliwością powiedzmy 1 minuty. Ostatnio sprawdzałem przy okazji korekcje jakieś 3 tygodnie temu i nic takiego się nie działo. Czego to może być objaw?
-
Analiza błędów
Wracają po skasowaniu?
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
Ja montowałem oryginały i wszystko pięknie hula
-
Trzęsie silnikem na wolnych - proszę o analizę logów
Czyli nawet jeżeli synchronizację ustawię na 0 to nic to nie da (ponieważ mieści się w przedziale -3 do +3) bo pompki stanowią główny problem ? Czy może ustawienie na 0 coś tam lekko pomoże ? (czytałem, że w AWX trudno ustawić idealne 0) Dodam, że nie ma żadnego problemu z odpalaniem nawet po kilkudniowym postoju. Ustaw na 0 to napewno pomoze U mnie pomogło
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Tak to jest 3510 C5A, kupiłem od Dzo-Dza z całym zestawem, wtedy jeszcze było troche widać. Czester, a pin 6 to według tego rysunku nie powinien być masą radia tylko jak piszesz zasilania?[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:08_________________________________________________Tak w sumie to go nie podłączałem, ale kupiłem jako sprawny.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
BOSE wzmacniacz opis wyprowadzeń AMP 3510 C5A http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1666983.html
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
Wpisz zamiast 11463 to 16167 aby wyłączyć tempomat w engine
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Kurcze, wszystko dobrze. Sprawdz jeszcze raz tą wtyczkę, może jakiś pin nie łączy, może w kolejności coś przestawione.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jak masz tą wtyczkę połączoną?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
U mnie działa tak samo
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
to dziwne bo mam ustawione w aucie 19 stopni a jak zgasze silnik i włącze webasto to jest 20 stopni Może to zależy od klimatronika, tak jak z min temperaturą. W jednych się da 16 ustawić a w innych 18. Jaki z jaką literką na końcu masz klimatronik?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Ad. 1 U mnie też jest zawsze 20 stopni, nie wiem czy da się to zmienić Ad. 2 Z pilota uruchamia się tak samo jak przy ostatnim włączeniu webasta, tzn jak sobie na fisie ustawisz 30 min włączysz i wyłączysz to będzie 30 min. Takie moje spostrzeżenie
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Ustaw kodowanie na 00011 ta 1 to własnie pompka obiegu wody V55
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Mam ori z fabryki, ale bez zaworu albo przynajmniej jeszcze go nie znalazłem :>
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Jeśli tak to wygląda to rzeczywiście może być problem ze sterownikiem. Jeśli masz vaga to sprawdz jakie masz błędy jeśli są oczywiście i jakie masz kodowanie sterownika. Jeśli byś miał zamiar wymieniać sterownik to też dobrze by było spisać adaptacje po koleji, chociaż myśle że da się go tanio naprawić.
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
To dziwne, Jak by ci nawet pompka nie pracowała a sterownik błędu nie widział, to by się pewnie piec przegrzał, i bląd by był. Ta pompka z tego co gdzieś kiedyś przeczytałem powinna pracować zawsze z wyjątkiem sytuacji gdzie nie działa webasto i nie jest odpalony silnik. Jaki masz dokładnie problem?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Skoro nie da się podświetlić nawet to obstawiał bym coś w liczniku, u mnie nawet przy zablokowanym przez no flame webascie daje się wszystko zaznaczyć, tylko po chwili się wyłącza. Masz zawór do wody przy webasto?
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Ja mam jakąś zniżke w IC. Skoro numer się zgadza to będzie pasować, u mnie była właśnie pompka o takim symbolu z pierwszego montażu. Wymień sobie szczotki albo zleć komuś, wtedy koszt z 350 PLN zrobi się 50 PLN. Myśle że goście którzy zajmują się naprawą alternatorów czy rozruszników napewno podejmą się takiego wyzwania, zwłaszcza jak im dostarczysz wyjętą pompkę
-
[ALL B6] Brak świateł mijania (usterka usunięta)
Właśnie przekaźniki, tylko nigdzie nic nie jest o nich opisane, nie mam Elsy pod reką aby dokladnie sprawdzić. Jak będą to raczej napewno w okolicy MCE
-
[ALL B6] Brak świateł mijania (usterka usunięta)
Sprawdz błedy ale jak masz Low to tak jak piszesz. Skoro to nie żarówki i nie bezpieczniki S20 i S21 to może włącznik świateł. Zasilanie idzie z włącznika na bezpieczniki a dalej na żarówki[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 19:40_________________________________________________Włącznik Pin 1 zasilanie Pin 4 wyjście chyba