Treść opublikowana przez superdziki
-
[ALL B6] Gdzie znalezć sygnały CAN oraz K w bagażniku avant?
byl juz, na can mi akurat mniej zalezy bardziej na k-line co bym mogl jakos PDC ustawic i w razie czego jakies bledy zczytac
-
[ALL B6] Gdzie znalezć sygnały CAN oraz K w bagażniku avant?
Moze wiecie gdzie mozna znalesc sygnaly can i k w bagazniku avanta, chce sobie dolozyc PDC i do tego potrzebuje. A moze wiecie skad ten sygnal pociagnac zeby bylo najlepiej? Dzieki
-
[B6 AWX] Proszę o rozpoznanie logów
Pinch Protection Adaptation Make sure the window in question is completely closed. Use the driver door window buttons to operate the window(s). Roll down the window and keep holding the button down for 2 additional seconds after the window is already fully opened. Roll up the window and keep holding the button up for 2 additional seconds after the window is already fully closed. Now test the window automatic.
-
[ALL B6] Co to za kod błędu 1498???
http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01498.html Zarówka postojówki z prawej strony. Dziwne jakos.
-
[B6 AWX] Proszę o rozpoznanie logów
Co do drugiego to byla procedura ustawien do silnikow od szyb, ale nie moge na szybko znalesc. Bylo to jakos ze nalezy po opuszczeniu szyby trzymac ciagle przycisk od opuszczania prze 3 czy 5 sekund, pozniej z podnoszeniem, podniesc i ciagle trzymajac odczekac 3 lub 5 sekund[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:50_________________________________________________ Nie predzej ze rozladowany akumulator, jesli sie da skasowac to sie nie przejmuj. Jesli sie przycina mechanicznie to juz wiesz skad masz blad
-
[B6 AWX] Proszę o rozpoznanie logów
To nie sa logi tylko bledy!!! Brak komunikacji ze sterownikiem silnika Silniczek szyby strona kierowcy nieprawidlowe ustawienie. Skasuj i sprawdz ponownie za jakis czas.
-
[ALL] Przeróbka interfejsu usb na com czy to możliwe
Jest mozliwa tylko: 1 - moze cie wyniesc tyle co nowy kabelek 2 - sa elementy SMD trzeba sie miec czym do tego dobrac. 3 - zawsze jest mozliwosc ze po przerubce bedzie ten kabelek do wyrzucenia 4 - juz nie bedzie taki malutki i zgrabniutki kabelek.
-
[ALL B5] Pierwsza diagnostyka.... POMOCY!!!!
Wejdz nie w Auto Scan tylko w Select Module w Vag 01-Engine -> Faulty Codes -> Clear Codes potem wroc do menu wyboru steronika i wybiez nie 01-Engine tylko 35-Cent.Locks Faulty Codes -> Clear Codes
-
[B5 AHU] A4 B5 AHU - Nie chce Odpalić
Tylko Vag ci pomoze
-
[B6 AVF] Błędy
Skasuj, jak cos wyskoczy to podeslij. Nie ma tutaj nic powaznego. Wiekszosc zwiazana z alarmem. A reszta moze byc z mrozu
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
Co z przeplywka nie tak?? Turbo do czyszczenia Z przeplywka juz nic wiecej nie wyszlo nie tak, czyli zle podejrzenie. Egr sie do konca nie otwiera moim zdaniem.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
Tu pisze jak zrobic logi http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html A co do pelnej wersji to troszke trzeba sie kreatywnoscia wykazac i w googlach poszukac
-
[B5 AFN] Webasto
A pompka wody pompuje??
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf
Wyczysc przeplywke i filtr powietrza(cos tak nie bardzo z nia), rozgrzej dobrze silnik i zrob komplet logow stat, dyn i BS Przeladowywuje turbo[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:26_________________________________________________I 000 grupy tez
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Mozesz tez popatrzec na egr bo tak jakos powoli reaguje, moze zabrudzony. 1 i 4 pompka korekcje i BIPy troszke kiepskie, moze jakis preparat do paliwa do czyszczenia wtryskow. Turbo faluje musisz dynamiczniej pojezdzic kat synchronizacji mozesz przestawic, ale w sumie nie jest zly
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Termostat powinien sie otworzyc przy 87C, mozna by sprawdzic czujnik(porownac wartosci w Engine i Instruments)
-
[B6 AWX] Jak walczyć z tymi błędami?
A w jakich okolicznosciach te bledy powstaly ?? Z dnia na dzien??, czy dzwon byl, cos robione? A autko jak, pali, jezdzi, czy nic sie nie da zrobic? No communication - moze masz jakis bezpiecznik padniety, ze sie polaczyc nie moze. Moze część modułów jest zasilona a czesc nie i temu taakie dziwne bledy, nie wszystki ale...
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
Według tego http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9201.0.html;highlight=n75%20opór wynika ze sa dwie rozne wartosi oporów dla N75 i twój jest ok. W FAQ diagnostyka jest opis rurek podcisnieniowych sprawdz z rysunkiem czy wszystko masz tak jak powinno byc. Moim zdaniem gdziec ci to podcisnienie ucieka na rurkach[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:12_________________________________________________
-
[B6 AWX] Jak walczyć z tymi błędami?
A baterii do konca nie zjechales ostatnio? Po skasowaniu pojawiaja sie spowrotem??
-
[B6 AWX] Kontrolka silnika
Zwykly kabelek kkl, wchodzisz w modul licznika i tam masz testy(output test), zadne kanaly
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
000BS
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
kat wtrysku do ustawienia duza masa powietrza przy egr on - brudny, zaslepiony??? Turbo pozno reaguje, moze kierownice, moze syf dzwny zapis w 11BS nie ma zmian, stale 1020.00 Powinno spac ponizej 1000, moze zawieszona sztanga, N75?? Pozatym ok, prosze o weryfikacje
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
Zmierz rezystancję N75 (powinna wynosić około 25-45Ω)
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Turbo troszke lepiej ale jeszcze nie osiaga wartosci zadanych, podmien N75. Przeplywka duzo lepiej teraz wyglada ale zrob jeszcze log z grupy 8
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
A klima pewnie na High ustawiona?? Wydaje mi sie ze poprosu nawiew do kabiny to powoduje. Nagrzewnica tyle ciepla ciagnie. Ja tez tak mam jak stane w korku to moment i wskazowka spada. Mozesz sprobowac z wylaczanym nawiewem czy bedzie to samo dla pewnosci. Ale na 99% temperature bedzie wtedy trzymal.