Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. 17.00 max 17.30 wychodzę i nie ma uja we wsi i luzik a potem koko dżambo i do przodu
  2. czyli przed 20 do 19 sie wyrobisz?
  3. no dzięki kolego. Myślę że w ten weekend ogarnę tę turbinę. Prawie przez ostatni miesiąc jeżdzę nie przekraczając 2300rpm bo zaraz muł więc sam widzisz. Ok jak zrobie te turbinę to wrzuce te nowe logi. Choć jest jeszcze ciekawostka. Pare razy miałem tak że np jechałem nawet dość energicznie i trzeba było ostro przychamować, więc to uczyniłem i po takim mocnym przyhamowaniu tez wpadł w awaryjny. Dlatego zastanawiam się tez czy z podciśnieniem wsio ok. Wężyki raczej całe jak oglądałem ostatnio.
  4. A Ty wiesz że mi się śniło K@rwa człowieku wciągałem wsio co się rusza... nawet Vettela w jego bolidzie (ale to było na dawnej trasie Moszczanka -> Kock, jeszcze przed remontem ) Swoją drogą siema z rana :polew: ale sie uśmiałem :polew:Siema Rafałku
  5. Prosze koledzy spójrzcie na moje logi. Jak zaznaczyłem są ciągłe noflauty, i czasem muł a czasem rakieta. EGR zaślepiony. Normalne: 000 001 003 004 007 008 009 010 011 013 BS: 000 003 004 Innych grup nie mogłem. W polach były: Error, n/a itp. Dynamiczne: 000 001 003 004 008 010 011 Czyścilem turbine 2 miesiące temu i było dobrze 3 dni. Po tym czasie coraz cześciej pojawiały sie noflauty a teraz sa nie do wytrzymania. czasami jest tak że wygląda jakby jednak to nie był noflaut ale samochód ma sporo niej mocy a czasami wystrzela jak z rakiety i ciągnie jak głupi. Jak jest zimny duzo lepiej jedzie i raczej trybów awaryjnych niema (nie katuje na zimnym ale np na piątym biegu przy 2400rpm wpada w tryb awaryjny ale na zimnym nie tylko na ciepłym). Przyznaję się bez bicia ale nie spolerowałem tej gładzi po której chodza kierownice i były na niej wrzery. teraz będe to robił ale że samochód potrzebny i nie może być uziemiony więc kupiłem uszkodzona turbinę wziąłem z niej cześć gorącą, wypolerowałem i mam zamiar na dniach podmienić moja na tę wypolerowaną. Drugi grzech jaki popełniłem przy ostatnim czyszczeniu to skróciłem sztange o dosłownie pół obrotu co na długości da może max 1mm. Zrobiłem to gdyz wydawało mi się że to oczko na jej końcu jest bardzo luźne (jakby wyrobione) i chciałem tylko ten luz zniwelować. A teraz koledzy powiedzcie co tego mojego parcha boli i jak coś źle zrobiłem, robię lub chce zrobic to zbesztajcie Pozdrawiam
  6. usługi remontowe lub wykończeniowe nazywasz budową? Pracowałem przy generalnym remoncie nie raz doskonale wiem i zawsze wiedziałem, że Pan Henio który 20 lat układa płytki, albo 15 lat narzuca tynk, czy Pan Miecio który od 25 lat jest murarzem, zna się na swojej robocie jak mało kto i nigdy się takim nie wpierd@lam i nie wpierdal@łem, bo Pan Henio czy Pan Miecio podobnie jak ja nigdy nie będę wiedział tyle o ich robocie tak jak i oni nie będą wiedzieli czym ja się zajmuję i jak należy to robić Ja mam tylko pilnować żeby oni robili to w odpowiednim tempie i żeby się za bardzo nie najeb@li... I przypilnować żeby robili to zgodnie z projektem (o masie papierkowej roboty już nikt nie wspomni, bo przecież skoro Pan Miecio postawił to to będzie stało i "nie ma ch#ja we wsi" tylko ciekawe kto potem umyje rączki i kto za to będzie odpowiadał...) Nikt Pana Miecia za to na koniec nie rozliczy, Pan Miecio se to zrobi lepiej czy gorzej idzie do domu i ma to w d#pie czy to będzie stało czy nie niestety Pan Miecio czy Henio już tak mają. I choćbyś im mówił że tak być nie powinno to i tak ichsze jest lepsze niż mojsze Tez robiłem przy paru remontach i budowach A jak sie coś spier..li i wyszło na Twoje to Pan henio i tak ci powie że masz gówno nie racje tylko on wszechwiedzący bo stawia ściany od 20lat i chu.. a że nie wyszło, tu sie przyklepie, tam walnie młotkiem i jakoś to będzie. Niestety polska szara żeczywistość
  7. poczytajcie lepiej i odetchnijcie http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/423068,5-lipca-to-dla-internautow-dzien-lapania-za-biust,id,t.html
  8. nie zrozumiałeś OGR - niby czym mam się dowartościowywać :gwizdanie: ja tylko prostuję Twoje brednie :gwizdanie: :polew: aha ok Myślałem że to było powiedziane co do tego co wyżej napisałem A mój skrót to: OKR =Operator Koparki Ręcznej (czytaj łopaty)
  9. widać jakie masz pojęcie :polew: Fakt robić może nawet Kowi bez szkoły latać i być nazywanym przez nas "OGR" Kowiaczku Twoi koledzy po technikum nigdy by się nie dostali na moje stanowisko to raz a dwa nigdy nie uzyskają uprawnień bez ograniczeń podkreślam (BEZ ograniczeń) a to ogromna różnica chyba, że zdobędą uprawnienia na jakieś sprzęty ale wtedy po co im technikum... :gwizdanie: uwielbiam te Twoje brednie tylko nie onanizuj się przy tym proszę Cię OKR nie OGR chyba że to co innego miało znaczyc :gwizdanie:
  10. Kilka jest ze 4 albo 5 to takich bardzo godnych uwagi chętnie bym... :gwizdanie: Nawet ciasto dzisiaj dostałem od jednej imieninowe :gwizdanie: chyba od babci :polew: zmień prace, a najlepeij załóż cos swojego bo sie wykończysz [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:33_________________________________________________ a jak Ty sobie wyobrażasz betonowanie czegoś takiego robiąc beton w betoniarce mieszając cement z woreczków? * dla osób które chcą wykorzystać pokazane wyżej zdjęcia do ch#j wi jakich celów dodam tylko, że to fotomontaż robiony w paincie i nic na tych zdjęciach nie jest prawdziwe :gwizdanie: Panie nie wiem czy wiesz ale przy tych mostach robią koledzy z technikum nie trzeba mieć mgrów wystarczy mieć uprawnienia na OKR
  11. No to rozwiązałeś problem facetów z małym przyrodzeniem. Nie używać gadżetów z sex shopów, tylko nie nosić bielizny, wtedy wydłuży się od zwisania Zawsze do usług :polew:
  12. Gość nie z tej planety :polew: :polew:
  13. to bym je miał chyba 2 razy dłuższe od zwisania :polew:
  14. nie tam nie ma budynków ale zdjęcia robiłem ja :gwizdanie: podniesiony w koszu manitką (manitou - ładowarka teleskopowa) na ok. 20m, nieaktualny widok i stan zaawansowania, bo foty z kwietnia, na obecną chwilę te przyczółki są gotowe, ja sobie czasami śmigam tam po tym błotku. to są zdjęcia 2 z 15 obiektów spoko
  15. małą poduszeczkę i na rzep przyczepiać jak jedziesz daleko
  16. aaaa 6162 to płyn do wspomagania pisz po polsku Jesli miałeś wyciek, dolewki itp to ja na twoim miejscu bym go wymienił. Ja musze to zrobić (wymienić) bo mam mieszankę ale czasu brak. Po założeniu nowego magla wystarczyło 200ml dolać i był stan. Jak bys wymieniał to litr powinien Ci wystarczyć ewentualnie troche więcej jakbyś chciał być nadgorliwy i przepłukac układ
  17. hehe nie no śmieję się, ale trochę posiedzę dzisiaj bywa i tak. A co myszy z tuneli wyganiacie czy papierki do przerzucenia?
  18. nikogo nie mylę. Mówisz o nocce a ja to dyzurem nazwałem i tyle :gwizdanie:
  19. Kilka jest ze 4 albo 5 to takich bardzo godnych uwagi chętnie bym... :gwizdanie: Nawet ciasto dzisiaj dostałem od jednej imieninowe :gwizdanie: to Ty jej w prezencie załatw niezapomniany dyzur
  20. a masz jakąś kolezankę na dyżurze ? Mógłbys ten czas Twórczo wykorzystac
  21. siiiiiimaaaaa ta ja se jaja robię sam śmieję się z tego co piszę, a ten architekt pożal się Boże bierze to na serio i co chwilę pisze: "kompromitujesz się" :polew: no ale nie poradzisz artystyczne orzeszki tak mają z orzeszkami tak bywa :gwizdanie: głupie pytanie rafałkowa pipka, dostał w czerep i beczy teraz w swoim pokoju :polew: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________A tak na powaznie niechce mi sie z nim dzisiaj juz kłócic i tak wystarczajaco sie skompromitował na innym portalu ktorym? :>[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 07:42_________________________________________________ głupie pytanie rafałkowa pipka, dostał w czerep i beczy teraz w swoim pokoju :polew: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________A tak na powaznie niechce mi sie z nim dzisiaj juz kłócic i tak wystarczajaco sie skompromitował na innym portalu :polew: życie ile poswicieles butelek 6162 na wymiane magla? co to 6162?
  22. głupie pytanie rafałkowa pipka, dostał w czerep i beczy teraz w swoim pokoju :polew: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________A tak na powaznie niechce mi sie z nim dzisiaj juz kłócic i tak wystarczajaco sie skompromitował na innym portalu :polew: życie
  23. ciekae który robi za dziewczynkę :gwizdanie:
  24. od plecionki zgrzytów nie będzie. moga być drgania. Jesli niema żadnych niepokojących drgań to nie ruszaj plecionki. Wyjmij katalizator, weź garść młotek i przecinak i wywal bebechy. Potem przykręć spowrotem i ciesz sie z jazdy. Mam nadzieje że to koniec wątpliwości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.