Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.
no i u mnie świst sie cofnął :mysli: mianowicie wyczyściłem wczoraj turbo i dodatkowo zlikwidowałem nieszczelność w dolocie i już od 2500 niema świstu. Więc ten dodatkowy swist chyba był z uciekającego powietrza :gwizdanie: Tak czy inaczej świszczy i jest miło jak sie nie tnie turbo jak wczesniej
-
[B5 AFN] Dwumas od AWX do AFN spasuje ?
j.w. Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
taki: http://www.autodrogeria.pl/Felgi/Atas-Plak-Forlega-do-czyszczenia-felg-750-ml Mam felgi 16" biedrony i nie wiem czy wartość malowania nie przekroczy wartości felg. to jak zszedł ori lakier to zmatuj i załaduj sprayem jakiś fajny kolor np jak mrogal Tanim kosztem bo chyba puszka na felgę a jesli masz odrobine wprawy to efekt będzie
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
ok spoko jak nie zapomniesz to sie odezwij co i jak w Twoim wypadku się podziało. Może jeszcze ktoś z zacnych znających sie forumowiczów cos dorzuci od siebie.
-
[B5 ADP] pompa centralnego zamka
gdzies czytałem że ten wirnik jest grafitowy nie plastikowy co go od razu dyskwalifikuje od jakich kolwiek klejeń itp
-
[B5 ADP] pompa centralnego zamka
szukaj może ktoś ma uszkodzona elektronike w pompce i sprzeda za jeszcze mniej. Daj ogłoszenie do działu kupie, może ktoś ma.
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
Kolega napisałe że staczany i wyważany w jakiejś firmie która tam sporo ludzi polecało na forum golfa i passata. Wiem po co się wkłada jednomas. Chodziło mi tylko jakie sa różnice między jednomasem ori a jednomasem stoczonym (odelzonym - mniejsza masa). To jeden aspekt już znam że lepiej się wkręca na obroty. A jakie są minusy i ewentualnie jeszcze jakieś plusy takiego zabiegu zmniejszania masy koła zamachowego?
-
[ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
Z majtami to może Ty tak robisz Ty tez soba reprezentujesz poziom poniżej krytyki. Koniec OT szkoda Ci cokolwiek tłumaczyć
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
No własnie nie wiem, zapytam kolege czy wyważony był ten jednomas. No a co do Twojego zamiaru chetnie się dowiem z jakim efektem to zrobisz. A czego tak naprawdę mozna oczekiwac po odelzonym kole zamachowym? Rozumiem że nie trzeba takiej dużej masy rozpedzać co by przekładało się na szybsza reakcję na gaz, a jakie to może mieć jeszcze plusy i minusy?
-
[ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
Z interpretacja nie mam problemów. Ale nie mam tez takiej sytuacji że kupuje sobie na jakies moje widzimisie tylko wydatki zawsze planuje. Nie porównuj pleśni do powiedzmy napromieniowania ze coś skarzone sie nie nadaje do uzytku. Kwestia jest tylko jedna trzeba tylko skutecznie się pozbyć pleśni jakims środkiem grzybobójczym i po sprawie. Ja tez mam w tej chwili gumowe dywaniki za 20zł z tesco i nie jest źle. A co do oryginału to pisałem komus innemu jakie mam na ten temat zdanie, a Tobie napisałem w ten sposób że szastasz bo masz takie widzimisie że musi byc nowe. no a z komentarzem do mojego edita to sie popisałes jak nie wiem co. Mistrzostwo, czapki z głów.
-
[ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
nienawidze syfu ale jesli jest możliwość pozbycia się go tanim kosztem i odrobina pracy to czemu z tej drogi nie skorzystać. Twoja za to burżujska mentalność chłopca któremu w życiu nic nie brakowało bo żeby było dobrze to musi być nowe i najlepiej najdroższe żeby inni pozazdrościli [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:21_________________________________________________a patrząc przez pryzmat wartości auta to zauważ że jakbys sprzedał 100% części z niego każde oddzielnie to by Ci wyszła realna cena auta razy 2
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
i te drgania sa spowodowane mniejsza masa koła zamachowego ? wiem że jest sporo o zmianach ale interesował mnie ten jeden aspekt.
-
[B5 AKN] black Q!
takie jak moje i pewnie w podobnej cenie nie wiem ile wybuliłeś?! mniej niz netto w cenie rynkowej na którym parkingu komus wykręciłeś?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
do odtłuszczania świetne sa różnego rodzaju zmywaki do hamulców. Robia to genialnie. Szczerze powiedziawszy to uzywam ich nie tylko do odtłuszczania ale nawet jak czyściłem turbine to po spryskaniu takim sadza spłynęła jak woda
-
[B5 AFN] AFN + jednomas odelżony + sprzęgło 1Z = drżenie ?
Witam, Kolega założył do AFN jednomas i sprzegło od 1Z. Jednomas został odelżony (prawdopodobnie troche stoczony) w celu poprawienia reakcji. Jedni się wypowiadają że na jednomasie się gorzej jeździ a inni ze tak samo jak na dwumasie. Kolega będzie je wyciągał i zakładał od nowa dwumas. Ja mam walnięty dwumas i mysle o założeniu jednomasu i odkupieniu od niego całego kompletu. teraz pytanie: czy to że jednomasz ma mniejszą masę niż standardowy może dawać efekt że w czasie przyśpieszania odczuwa on lekkie drgania w trakcie mocniejszego przyśpieszania? Czy brac ten komplet (sprzęgło prawie nowe LUKa) czy przez ten jednomas będą własnie takie problemy?
-
[ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
Ale chyba nie podejdą do b5. A do b5 na allegro nie widziałem. Poza tym Pastaldo ma rację, jest większa satysfakcja jak się uratuje stare. A tak z ciekawości, wie ktoś ile kosztują nowe w serwisie? nie wiem ale jak nawet spróbuje sobie pomyśleć o ASO to głowa i kieszeń bolą ;(
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
Ładne autko i co najważniejsze Limuzyna :> Bezawaryjnosci
-
Spoty Puławskie
na obecną chwilę wybieram się do LU na wesele... a później się zobaczy :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
a Ty cio robisz z każdą z diód od RS6 co masz w zdesiu dodaje im napięcia
-
Spoty Puławskie
disco w polu? dobra impreza tylko nożem można dostać między oczy Nie wiem... ja średnio czasowy jestem, ale może się wybiorę na jakiegoś browara ze znajomymi, niestety tylko weekendy wchodzą w grę. Ciekawe co będzie się działo na juwenaliach w stolicy nie przesadzaj z tym nożem. Idioci sie trafiają nawet na pielgrzymkach wiec niema co generalizowac W razie jakbys sie wybierał na jakiś koncert w lbn to sie odezwij to ja tez sie pojawie człowieku jak sie ma sześć cylindrów to w każdy dzień tygodnia jest co przepalać a niedziela odpoczynek to ty papuc wykorzystujesz swoje wozidło i ładujesz go co dzien w inny cylinder :buahaha: :buahaha: zbok nie zbok, poprostu interpretuje Twoją wypowiedź
-
[B5 AHH] Modyfikacja odpływu odmy pytanie
Po pierwsze odpuść internet i na pewno gdzies w miescie masz agromę. Tam kupisz wąż. A jak zagadasz z kim trzeba to nawet pozwolą Ci wyjść do samochodu i przymierzyć. Ewentualnie zapłacisz za 5cm które sobie odetna jesli im pobrudzisz i będziesz miał problem załatwiony. Jak załozysz 25 nie powinno być problemów. Skoro puszczasz to w atmosfere to żadnego ciśnienia tam nie będzie więc o przedmuchach zapomnij. ściśniesz objemką i będzie ok. Zauważ że mówią o wężu 23mm ale króciec na który nasuwasz ma takie poszerzenie na końcu które ma ciut większa średnicę. Dlatego ja bym na twoim miejscu brał ten 25mm i z wyczuciem ścisnął objemka i będzie Pan zadowolony
-
Spoty Puławskie
Rafalekx chciałes spota 28 maj. A jak sie zapatrujecie na imprezy juwenaliowe w lublinie? 28 maj jest disko polo na felinie a praktycznie od 4 maja do własnie 28 maja coś sie dzieje (imprezy) Troche by wrócił do czasów studenckich :polew:
-
Spoty Puławskie
człowieku jak sie ma sześć cylindrów to w każdy dzień tygodnia jest co przepalać a niedziela odpoczynek to ty papuc wykorzystujesz swoje wozidło i ładujesz go co dzien w inny cylinder :buahaha: :buahaha:
-
Malowanie zacisków hamulcowych
A nie lepiej kupić sprawdzonego przez wielu hammerite'a ? Oczywiście przed malowanie podstawową sprawą jest odtłuszczenie malowanych części dobrze kolega mówi. A w woli uzupełnienia to odtłuścić i przynajmniej z grubsza przeczyścic to trzeba zawsze jaka by farba nie była.
-
[ALL] Pleśń na dywanikach welurowych-czym usunąć
Nie sztuką jest kupić nowe dywaniki, a uratować stare i mieć satysfakcję. Pozatym nie kazdy ma kasę żeby ot tak iść i kupic nowe. A jak by poszedł kupił jakies tanie podróbki to by go zjedli na forum że tylko ori sa ladne itp. Ach ta mentalność ludzi