Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
siatka ok ale ta ramka lipa straszna Dlatego myśle o wkomponowaniu takiej siatki w oryginalna ramke z ori atrapy.
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
Przecierz to co ten idiota mówi nawet sie kupy nie trzyma. Przecierz w trakcie pracy klapa gaszaca jest cały czas otwarta wiec koledzy z silnikami AWX pożegnajcie sie z turbinami bo wg Pana mechanika pewnie wam zaraz padna. Współczuje użerania się z takim czowiekiem.
-
[ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Na pewno się pochwalę
-
[ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Będe nie długo robił cos takiego. Jak będziesz pierwszy to się pochwal w razie co ja tez sie pochwale jak zrobię
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Diesel Service ul. Wyzwolenia 130 Ale goście cały czas mają klientów wiec trzeba się umówić tu masz telefon: 81 743 99 06 Zadzwoń i na pewno Ci pomogą gdyz zajmuja sie tez ogólna diagnostyką diesel'a. A co do Twoich problemów z moca to mało prawdopodobne żeby pompa miała taki wpływ bo to co opisujesz to typowy notlauf.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Heheh No mi sie akurat taka gleba nie podoba W A4 jak dla mnie to najfajniejsze jest 1BE i felga 16" i to jest max
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
łazienka jest zamknieta :polew: :polew: :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hehe wyglądało to komicznie Było pokazać też glebę z drugiej strony Niema sprawy, trzeba sobie pomagać Może w przyszłości się jakoś odwdzięczysz a w razie co na przyszłośc wiesz gdzie szukać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co do mojej wypowiedzi "Jak to szlifierka " miałem na mysli że to dla nich typowe szlifierka jak to szlifierka Ja jak jeździłem benzynkom to marzyła mi sie mazda ale jak wsiadłem do dieselka to teraz najchetniej to miał bym z 500Nm od samego dołu i mógłby sie obrotomierz kończyc przy 3000rpm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak to szlifierka jeszcze jak raczkowałem (po zdaniu prawka) Przejechałem się mazdą 1.8 i jak to się bajecznie wkręcało to byłem w szoku i bałem sie tym jeździc Niestety nie była u mnie tylko gość w niemczech dał mi sie przejechać Ale jak to wszystkie japońce wysokoobrotówki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To faktycznie burza Ile to może mieć mocy? Tzn ile ma seria?
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
A to co auto firmowe? Z reszta nie moja sprawa jak musiałeś to musiałeś.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
A po co mi faktura VAT Mam na tyle papieru toaletowego Gwarancję mam na ich druku z pieczatka zakładu i podpisem szefa wiec mi wystarczy
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
No 650zł to dużo wziął. Ja w grudniu zapłaciłem 500zł A co do gwarancji hmmm Podejrzewam że zwracając uwage na to jakie mamy paliwo i jakość uszczelek to nie bardzo im się dziwię Choc ja jako konsument tez był bym za dłuższą gwarancja.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Dzięki, ale już po sprawie. Dałem w piątek do Adamczyka wkońcu auto w sobotę odebrałem i póki co jest git Duża różnica w mocy bo jak ciekło to trochę słabsze auto było, a teraz czuć że trochę jedzie Dziwne że az taka różnica w mocy bo musiało by cieknac jak z węża strażackiego Ale ważne że zrobione i że zadowolony Jeśli nie tajemnica to ile za uszczelnienie dałes?
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
Bo możę wyglądasz młodo i nie chca Ci sprzedać bez dowodu osobistego jak alkoholu dzieciom Żart Jesli uparłes się na zakup w internecie to może ta http://allegro.pl/zlacze-elastyczne-55x100-wzmacniane-i1467944129.html Jak nie pasuje Ci taka to szukaj czegoś jeszcze w tym rozmiarze co podałem, czyli 55x100 lub 50x100
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
Tak jak kolega SkOs powiedział jak będą chcieli to znajdą. Badanie spalin to wykaże że niema. Dlatego jeśli nie masz z nim problemów to nie ruszaj skoro tam macie do czynienia z poje..mi od ekologi
-
[B5 AHU] Radio "po kluczyku"
To ja może wymysle cos innego Bo mam tak samo że po wyjęciu kluczyka nie wyłacza mi radia. A jakby zrobic tak że do tego stałego +12V podłaczyć pamięć radia a do zasilania zrobic coś takiego: Przekaźnik aktywowany napieciem które idzie do podświetlenia awaryjnego a prąd puścić bezpośrednio z aku. Wtedy można podłaczyć radio przyzwoitym przewodem do AKU a nie cienkimi kabelkami z instalacji i efekt byłby podobny jak ori. Choć podświetlenie awaryjnych wyłacza się już po wyłączeniu zapłonu a trzeba by sie wpiąć gdzieś gdzie znika prąd dopiero po wyjęciu kluczyka. Co o tym myslicie?
-
[B6 AWX] Drganie tłumika a złącze elastyczne?
Wiele osób pisze że zamienniki sa be i ich nie uzywać jeśli chodzi o poduszki. Coś w tym jest ale jak to bywa z zamiennikami ich bulem jest to że nie trzymaja oryginalnych parametrów. Co za tym idzie jedne zamienniki sa szrot a niektóre sie spisuja jak "oryginał" Tak więc jak zmienisz plecionkę to sie odezwij jak efekty
-
[B6 AWX] Drganie tłumika a złącze elastyczne?
Poduszek na razie nie ruszaj. Wymień plecionkę i zobaczysz. Może nie będzie potrzeby zmieniać poduch i z rok czy dwa na nich pojeździsz i odłozysz na oryginały. telepanie pewnie będzie od plecionki jeśli jest walnięta tym bardziej że mówisz ze po wymianie poduszek zmniejszyły sie drgania
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
Zalezy jak wyczyścisz. Jeżeli ok to będziesz jeździł długo jeśli nie uskuteczniasz PSJ Ja pierwszy raz czyściłem i zrobiłem to nie dokładnie to po pół roku znów mam do czyszczenia ale już nie długo kolejne podejście. Przyjemna robota więc bierzesz sie za robote 2-4 browarków (zalezy od mozliwości ), 2 godz i zrobione. Jesli się nie boisz klucza i śrubokręta to dasz rade
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
Chcesz to kupuj, droga wolna. :gwizdanie:A ile to wytrzyma i kiedy będiesz nowa plecionke spawał to nie wiem Pozatym poczytaj na forum, sa zwolennicy i przeciwnicy strumiennic. Wybór nalezy do Ciebie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
Będzie dobry ale niema sensu kupowac w tym mocowaniem bo dopłacasz 1/3 ceny a i tak trzeba spawać więc wystarczy sama plecionka i wspawać w stare miejsce. Np taki http://moto.allegro.pl/zlacze-elastyczne-50vw-nierdzewka-i1450748217.html Ale ten za 30zł może być kiepski dlatego lepiej kup w sklepie moto i niech Ci dadza jakąś dobrą
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
Ok spoko czyli już wiem że lepiej włożyc standardową długść Są jakieś firmy tych plecionek które warto kupic czy byle nie najtańsze badziewie?
-
[B5 AFN] Katalizator :) pytania
To jest to po lewej stronie koloru pseudo złotego Przypomina wycinek kuli