Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
A jak z komfortem na tym TA?
-
AutoGauge Smoke sm peak BOST
jak przekrecisz zaplon i zaczyna piszczec, to wtedy wciskasz ten bolec na kilka sekund... poprobuj pare razy, w koncu sie uda.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zamówiłem w końcu zwykłe Ferodo Premium, zobaczymy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zwykły brembo/pagid
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Michu taka teoria wg producenta: "Klocki hamulcowe Ferodo DS 2500 wybierane są zazwyczaj przez posiadaczy aut sportowych oraz zawodników (szuter, mokra nawierzchnia, lód). Największe zalety, dzięki której ta mieszanka zdobyła popularność to: Wysoki współczynnik tarcia od niskich temperatur. Nie wymaga dogrzewania. Akceptowalna żywotność. Nie powodują dużo szybszego zużywania się tarcz hamulcowych. Dają bardzo dobre wyczucie pedału." aż tego ci potrzeba? ... masz doświedczenie z DS PERFORMANCE? Dev wielokrotnie je zachwalał. dzięki, w tym momencie mam dość miękki pedał, jeśli te będą _ostrzejsze_ to git. Jeżdżę na brembo i w tym momencie przy hamowaniu ze 180+ hamulce prawie, że wyją... ale nie wiem, czy to nie kwestia, że mało klocków zostało.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, pytanie do Ciebie Można kupić w IC w dobrej cenie DS2500 (do moich prosiaków) - spotykam się z przeróżnymi opiniami na temat tych klocków... czy to prawda, że na zimno (albo np. po jeździe w trasie bez czestego hamowania), auto po prostu nie hamuje i możn się zdziwić ? Jak to jest?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
seriously? jakoś nie wierzę, że nowe RS6 jest faktycznie szybsze od starego o 1s na 1/4 mili... przecież 1s to przepaść !
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
dlaczego tylko na wprost? skoro RS6 jeżdżą normalnie, to czemu A5 ma nie jeździć? to nie jest auto budowane na tor, tylko do normalnej jazdy.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Wy serio z tymi poliuretanami? Przecież to się nie nadaje do zwykłego auta... twarde jak ch&@*
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
o ile dobrze pamietam, to nie przesuwali grodzi... ciete tam bylo, ale silnik zmiescil sie pomiedzy grodz, a pas.
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Milcz
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
No dobra... niech Ci bedzie, jesli mamy wybierac V10, a kola, to wkladaj V10. A na powaznie - kolo jest spoko, nie bylem do niego przekonany jak je kupowales, ale widzialbym je w jakims ladnym złocie...
-
[ALL B5] Audi S4
jak tam? żyje toto?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
to nie jest koło Audi... ale fakt faktem przydałoby się coś grubszego
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pewnie ten MTM shamowany w PL mialby z 30-40PS mniej
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
szkoda tylko, ze ten niuton ma takie pierdolniecie przy 3000, zamiast isc plasko do gory
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
4.2TT RS6 wcale nie jest taki cudowny... 2.7TT -> 3.0TFSi
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja tam się martwię o skrzynię, te nowe S-tronici niby wytrzymują 8 stówek ale zobaczymy. V-maxa będzie miał w okolicy 315-320 Km/h Dokładnie, martwiłbym się wyłącznie o skrzynię, nie podejrzewam żeby sam silnik nie był w stanie przyjąć 500+. A czemu tak uważam? Bo od dobrych paru lat wszystkie mocne turbosilniki od Audi dają radę... 2,5T, 3.0T, 5.0T, więc podejrzewam, że i 4.0T nie będzie sprawiał problemów.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
bez przesady... przeciez ten silnik wytrzyma sporo wiecej
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dobrze dotarłeś
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie wiem jak pracuje zawias w A5, ale u mnie gwint jest bardziej komfortowy w miescie niz zwykle 1BE (lepiej wybiera nierownosci).
-
B6 DIVISION
Na 8,5J bezwzglednie 235 !! Nie kazdy lubi naciag... zeby potem nie bylo placzu, ze nagle ranty podrapane przy byle parkowaniu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian, to powiedz mi, czy to auto w koncu zaczelo tak szybko przyspieszac do 100, jak hamuje ze 100 do 0 ?
-
B6 DIVISION
Nie ma ktos sprezyn do avanta quattro na tyl ? Szukam jakichs -35/45. Ew. jesli ktos szuka samych na przod, to mozemy kupic wspolnie komplet... bo mam na oku w dobrej cenie
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie znam sie za bardzo na sprzecie, wiec musialbym teraz wszystko rozkminiac... nie mam na to czasu Po wczorajszej jezdzie po lesie zastanawiam sie jednak, czy nie wolalbym 26" zamiast 29". Bede jezdzil wiecej jednak po lasach niz asfalcie.