Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
oj, zanim sprzdam to pewnie duzo wody w Wisle uplynie W sumie to zastanawiam sie, czy nie zaczac wlasnie od mobile.de z wieksza cena. Robert od sprowadzania aut moglby mi ogarnac temat sprzedazy. Na razie nie mysle co dalej, po glowie chodzi mi E60 3.0d, albo E90 z sensownym silnikiem... zobaczymy. Jakby sie trafilo ladne C6 3.0TDI to tez nie pogardze. B8 kompletnie mnie nie jara, a na A5 mnie nie stac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
znaczy o 10 idziesz i nie ma Cie do konca dnia? no to jak mamy sie spotowac z Marcinem tylko to slabo. ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:37 ---------- Puk puk. Zapowiadalem juz pare razy, ale w koncu powoli dojrzewam do decyzji o zmianie auta. Wszelkie detale i opis na pierwszej stronie tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/ Kto zna, ten dobrze wie, że auto bardzo zadbane i doinwestowane w 100%. Stan: rozrząd ma 25000km, silnik szczelny i suchy, sprężarki ciche, konsumpcja oleju znikoma, cały osprzęt sprawny, zawieszenie przód (Lemforder) wymieniane 10000km temu, hamulce również. Mankamenty (ktore prawdopodobnie usunę przed ew. sprzedażą): nie działający silnik wycieraczki tył, odstające oparcie fotela kierowcy (zestaw naprawczy mam) Kolizja: w tym roku, wymieniony zderzak, maska i grill, pomalowany cały przód (zdjęcia uszkodzeń mam), naprawione bez żadnego oszczędzania. Kontakt: na PW podaję nr telefonu. Generalnie lać i jeździć. Więcej zdjęć przygotuję na dniach. -- Cena: 44999 PLN Cena nie jest niska, ale jeśli ktoś myśli o swapie, to ma już wszystko gotowe za dużo niższą kwotę niż musiałby wyłożyć
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Wykonanie pod maska w tej S4 od proturbo nei podoba mi sie w ogole... ale z drugiej strony miejsca tam za wiele nie ma. Widac tez, ze dosc pozno wstaje, wiec wolalbym mimo wszystko kompresor do tego auta.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wiocha
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wspolczuje Mirek. Mega strata... nie dosc, ze swietne autko, to jeszcze finansowo dolina Po raz kolejny przestrzegam - chronić swoją prywatność (nie ujawniać miejsca zamieszkania) oraz usuwać tablice ze zdjęć (!).- B6 DIVISION
MAPY 2012 RNS-E RNSE AUDI A3 A4 A6 TT Lamborghini (2838457170) - motoAllegro- W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie. Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar- W co kto gra (X360 & PS3) ?
U mnie Assassin's Creed III skonczone... 35h gry! Jade zaraz po Sleeping Dogs- Lancer EVO X
bajk, jak oceniasz glosnosc wydechu? jak w tym subaraku, ktorego kiedys ogladalismy?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz ten fotoradar nie irytuje, bo i tak jest tam korek... ...ale jak otworza tunel, to c**jnia, zwykle przelatuje sie tam majac okolice setki.- Krótsze siłowniki tylniej klapy niż oryginalne
Silowniki mam nieoryginalne, zmierze w wolnej chwili.- Krótsze siłowniki tylniej klapy niż oryginalne
dzieki, ale czy przypadkiem nie sa to silowniki avant / sedan ? bo dziwne te wymiary...- [ALL B5] Audi S4
W tym tygodniu 3 zalewasz za 2 dychy, czy jak?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co - we wtorek po spocie?- Krótsze siłowniki tylniej klapy niż oryginalne
Musze zmienic silowniki tylniej klapy na krotsze, bo po montazu spoilera S-line zawadza on o dach. Ktos ma pomysl z jakiego auta moglyby byc ok? wystarczy 1-2cm krotszy silownik. dzieki- B6 DIVISION
ja swoja zgubilem...- B6 DIVISION
Kto z Was ma zamontowany kompletny tunel USA ? Bo mi lezy i sie kurzy w garazu od 3 lat, musze go w koncu wrzucic do auta. Nie mam tylko kurde tego "czegos" co jest za kubkami pod prawej stronie (po lewej jest reczny)... moglby mi ktos trzasnac zdjecie co tam jest? Jestem ciekaw, czy dostane ten element w ASO.- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin, dostales PW?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
eee... nie bedzie problemu z oslonami, u mnie poza silnikiem nic sie nie zmienilo Jak nie zamowie przed wtorkiem, to zrobimy przymiarke na spocie.- B6 DIVISION
widzialem, ale mozna sie pogubic w tym temacie... nie wiem w koncu jakie oslony zamowic do B6 zeby pasowaly idealnie. B7 ma inny pas przedni, a tam glownie rozmowy o B7.- B6 DIVISION
Ma moze ktos pod reka numery oslon pod maske? (lewa za dolotem i prawa strona nad zbiorniczkami plynu sprysk. i wspomagania) Pytalem juz pewnie nie raz, ale zawsze przepadaja mi notatki, a zbieram wieksze zamowienie do ASO.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
az tak grubo? PIXI, specjalnie dla Ciebie, czarogoł https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/12671_4865323080285_1588417279_n.jpg- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja tyz bede - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d