Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. A ja zmienie temat i powiem, ze gnojowka z orlenu (zwykly eko diesel) jest za***ista. Wczoraj przy dosc ostrej jezdzie spalil mi o prawie litr mniej niz na innych. Cynk sie sprawdzil
  2. Jakie wszyscy... ja mialem 0.4, a oniak 1.1
  3. Jasna sprawa Swoja droga - nie zapomne tekstu przechodniow z Olsztyna na moj widok "O! Jest i eSa!"
  4. Ja sie zapytam - kto w sobote nie polegl i dal rady z piciem? No kto?
  5. Ja dodam jeszcze od siebie, ze powyzej 140 km/h dopiero porzadnie wytrzezwialem Nie wiem jak Wy, ale ja znowu ide chlac...
  6. No przeciez jeża to ja namierzylem
  7. Dobra dobra, jutro koncoweczki beda jak ta lala.
  8. Przeciez chlalismy to jak mielismy pisac...
  9. Szyszki w d*pie i nie ma mocnych
  10. Ale byl kurvva wypierd. Rewelacja. Za tydzien znowu moge jechac Zloty powinny byc co miesiac Ktory ma jeszcze szyszke w d*pie? ps. Widzielismy Hołka z Lukasem na trasie
  11. ..a ja kompletne xenony za prawie ta sama kase co oferuje Ci elektryk
  12. Dluga historia. Zona faceta jest po ciezkiej operacji i byl dzis "offline". Umowilem sie z nim na poniedzialek.
  13. Zderzaki zmienione, troche kolor sie rozni jak samochod stoi na sloncu, ale nie ma tragedii... Niestety bede jechal na starych wydechach, ale nie wyglada to tragicznie. Malik zamawiam sesje bryki na mazurach
  14. Nie wierze, ze nie uslysze zadnej sasiadki...
  15. Jedziesz do Olsztynka? Bo ja nie
  16. Do plonska i pozniej mozecie jechac za mna, bo wiem gdzie zawsze stoja. Dobry patent to sprawdzanie kogo sie mija Reszta kolo Nidzicy niech uwaza na bordowe Mondeo, bardzo czesto je spotykam
  17. tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut pozniej ustawiam tempomat i ogien Za Wisla juz bedzie ogien, do Wisly mamy &#$@*#&* asfalt, ale do 170 mozna leciec ps. Przy ND nie ma gdzie czekac/zatrzymac sie, wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie
  18. Na Twoim miejscu dolozylbym kilka stowek i kupil RNS-E zamiast Navi+... Muzyka z CD jak i z karty pamieci (MP3). W dodatku kupa innych mozliwosci z nawigacja na czele...
  19. Brynia: zacznij drukowac liste userow 5000 kolejek przed nami...
  20. spetsnaz: To umowmy sie w takim razie moze w Plonsku na BP/KFC, przy samej E7 - znajdziesz bez problemu... Bo od zjazdu na Nowy Dwor to 10-15 min jazdy do Plonska. Ale przy ND tez moze byc
  21. W Plonsku chce do nas dolaczyc Gugas, wiec albo go zabierzemy po drodze, albo poprostu poczekamy chwile...
  22. Juz widze te kolejki na myjniach w Olsztynku i Nidzicy...
  23. W domkach zapewne lodowki sa, w pokojach za te cene tez powinny byc 24h do

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.