Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas: git, dogadamy sie jeszcze na spocie, bedziesz eskortowal nas z gruszka w reku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jeszcze chce po drodze odwiedzic rodzinke 15km od Kaletki dlatego chce wystartowac tak rano...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko, ze lecisz pewnie na Pułtusk o ile dobrze pamietam, a ja 7mka. W dodatku mysle o godzinach 7:00 - 8:00 max. Watpie czy kogos takiego znajde
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto leci na zlot prosto z wawy, z samego rana w piatek?
-
Policyjny motocykl z wideorejestratorem
Ostatnio miedzy Wawa, a Plonskiem (E7) kreca sie patrole na motorach, dostali skurkowancy w Plonsku nowki sztuki i oprocz tego, ze trzeba uwazac na vectry, mondeo, nubiry to jeszcze jednoslady doszly... Stoja tez czesciej w coraz to nowych miejscach... To taka uwaga dla tych co leca na zlot letni przez wawe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.... z Vagiem pod pacha ..... Ostatnio na spocie juz byly pewne plany... "Synek, zrob tatusiowi logi"
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Moze byc i finka, a z rana zimny browar nad jeziorkiem na kaca. Oby tylko pogoda nam dopisala... Ktos zna jakies wstepne prognozy na te dni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedz na hamownie obok rogala, jest sporo tansza niz np. u mastersa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moje pytanie bylo retoryczne Najlepsze dla napedu beda 4 identyczne fele i opony.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A przypadkiem przy Q felgi+opony nie musza byc identyczne, hm?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a angela nie ma tych felg na tyle szerszych niz z przodu? czy tylko kapcie sa szersze?
-
Czy A4 jest aluminiowa czy tylko ocynkowana???
A z czego sa np. drzwi w B6? Bo jak na blache to sa strasznie delikatne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja myslalem o hungaroringu w tym roku, ale juz po fakcie. W sumie dobry dojazd jest tez na GP Belgii (3ci tydzien wrzesnia), ale pewnie czasu zbraknie. Musimy za rok wystartowac jakas wieksza ekipa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moge to ogladac z okna (14 pietro)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W moim rodzinnym Plonsku jest taka myjka, najpierw woda pod cisnieniem, pozniej leca szczotka z jakims plynem/szamponem, pozniej oplukuja i bryka wjezdza na suszenie+wosk. Calosc trwa moze 10-15 min, chyba, ze ktos robil offroad to i 20-30 min.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Godzina? To podziekuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idealna opcja to cisnieniowka z recznym myciem i suszenie na automacie+wosk (reasumujac automat bez szczotkowania)... Jest w wawie taka myjka?
-
[B5 AFN] Trzeszcząca roleta w Avancie
Ja mialem ten sam problem w B6, troche WD40 i po sprawie. Tak samo trzeszczala mi wkladka zamka w Golfie IV, ktora ocierala sie o metalowy "cyngiel" - i WD tez pomoglo .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke
-
[B6 AKE] Nie ściemnia się lusterko wsteczne, "light detection sensor" (?)
SebMis mnie zvażył i wyszlo to: 02104 - Light Detection Sensor (G399) 30-00 - Open or Short to B+ 02105 - Supply Voltage for Light Detection Sensor 57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent - Ktos wie co to jest? Na FISie widze kontrolke (nad spalaniem itp) w postaci a'la halogen w koleczku.
-
Pikanie przy 130km/h
haha.. ogranicznik - taka ikonka w koleczku zapewne. Mialem to samo (i tez poczatkowo nie wiedzialem co to jest) jak kupilem bryke i wracalem do Polski...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolega Dorosly chlop kolo 40 Facet godny zaufania i polecenia ze stopniem zadowolenia klientow 100%.
-
Przepraszam czy ja mogę sie pochwalić :-)
Dzis PZU zamkniete :>
-
Przepraszam czy ja mogę sie pochwalić :-)
Rewelka! Tylko nie bierz na zlot, bo sie pozabijamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukasz nie kupil Q, bo nie mu niezalezalo na 4 łapach. 1.9+Q mozna znalez bez problemu w niemczech... -- hyhy...