Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Bylem w Łebie rok temu i jakos nie czułem...
  2. alvaro pstryknij fotki jak juz zalozysz dupke od S4, bo mam takie same plany do mojego avanta, ktorego lada chwila kupie
  3. Ostatnio oddalem ojcu moj zapas, ktory lezal w samochodzie od nowosci (99r) i smiga.
  4. alvaro: To chyba jednak jakis dodatek, bo tak przegladam zdjecia esek i wszedzie widze zderzaki jak u Ciebie... A4 kaj82'a mnie zmylila
  5. Pewnie chodzilo mu o brak dokladki, ktora mi sie osobiscie nie podoba...
  6. Ile taka przyjemnosc kosztuje?
  7. Minimalna roznica, nie warto sobie nawet glowy zawracać.
  8. Jasne, ze kwestia gustu. Przyciemnianych szyb nie lubie. Oryginalne felgi od sline'a mimo, ze popularne i czesto spotykane IMO prezentowalyby sie znacznie lepiej.
  9. Ładny ładny, ale felgi strasza
  10. Flyer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    GPS, taka nowa technologia.
  11. Niestety do najwiekszych idiotow naleza Ci, ktorzy nie rozrozniaja miasta od trasy. I ze smutkiem stwierdzam, ze to wylacznie mlodzi. Czasami jak ide z dziewczyna po osiedlu i nagle zza zakretu wyskakuja dwa rozpedzone maluchy i goniacy ich golf z niemiec na emeryturze w Polsce... to mam chec odstrzelic im te puste łby. Sam nie jezdze wolno na trasie, ale w miescie, czy tez przelatujac przez zabudowany jestem wybitnie wyczulony. Moze to ten rozsadek, ktorego niektorym brakuje...
  12. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jest przytomny i stan jest stabilny... wiec jest dobrze.
  13. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    UUaaa... to sie robert wysypał...
  14. Ja rowniez, 1 osoba. Jesli ktos wiecej.. to biwak (piwak ;P)
  15. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    19:00 czasu polskiego / Polsat
  16. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem, czy tylko dobra taktyke maja na ten tor, bo wyglada na to, ze kubica znowu bedzie jechal ciezszym bolidem...
  17. To srebro w srodku wyglada fatalnie do spolki z galka moim zdaniem.. Felgi i bodykit wygladaja razem ok, ale nie jestem fanem tego typu rozwiazan.
  18. Apetyt rosnie w miare jedzienia...
  19. Chyba z ciekawosci zadzwonie na komende ;P
  20. No dobra, a jezdzil ktos w koncu do niemiec z niezaplaconymi mandacikami na koncie?
  21. Slyszalem to od czlowieka, ktory 2x w tygodniu jezdzi do niemiec i twierdzil (rok temu), ze jesli sprawdza w bazie moj PESEL (czesto tylko patrza na dowody i jesli facjata sie zgadza, to puszczaja) i wykaze im niezaplacone mandaty, to nie przepuszcza mnie przez granice... Dlatego pytam.
  22. Dawno dawno temu slyszalem, ze z niezaplaconymi mandatami w Polsce nie przekrocze granicy (np. PL - DE). Prawda to? No i pytanie - czy tylko jako kierowca (plus np. wlasciciel samochodu), czy nawet jako pasazer? Wiem, ze nie zawsze sprawdzaja dowody w bazie, ale... Jesli ewentualnie jako pasazer moge przekroczyc granice, to co bedzie w drodze powrotnej gdy bede np. kierowal? Wtedy Polacy mnie juz nie sprawdzaja, tylko Niemcy, tak? Pytam, bo nie pamietam Wybieram sie w tym lub nastepnym miesiacu za zachodnia granice, a mam kilka mandatow na koncie
  23. IMO z lusterkami to bylaby juz przesada, samochod wygladalby nieco odpustowo. Oczywiscie jesli na masce widnieje S4/RS4 i pod nie siedzi 4.2 to nie przeszkadzaja . Reszta dokonanych przez Ciebie modyfikacji wskazana .
  24. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Ile Cie kosztowalo ubezpieczonko?
  25. W passacie mojego ojca byl taki problem ostatnio na jesieni. Podczas jazdy w deszczu czesto komputer wchodzil w tryb awaryjny (czyli ograniczenie obrotow etc). Nikt nie wiedzial o co chodzi.. a problemem bylo to, ze komputer stal w wodzie, bo odplywy zapchaly spadajace z drzew liscie i inne syfy... Wiec warto o tej porze roku czasem otworzyc maske.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.