Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
no i po Zalotce, ales zj**.... dzieki za instrukcje chlopaki, zaraz sie za to wezme
-
Spociki Łódzkie
jak sie na tego irc wchodzi???? ja ciemna w tej materi jestem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kontrola z nad morza
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no bedzie , tylko ja nie bede miala zadnych ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ciesze sie ze sie wam imprezka udala
-
Spociki Łódzkie
hej Misiek wyrypana ide spac caluski dla Was Lodzianie
-
Spociki Łódzkie
co tu takie zamieszanie??? dobry wieczow all
-
Spociki Łódzkie
Sebus wklej mi link do tej twojej strony, tz do galerii, prosze
-
Spociki Łódzkie
wesolo sie zrobilo
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dobra ja tylko pytam nie denerwuj się (ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI) to jest twoja sprawa jedno tylko powiem że masz wypasioną furę jeszcze trochę bym wywołał kłótnie jego pieknosci nic nie zaszkodzi :evil: przeciez co dzien budzi sie piekniejszy
-
Spociki Łódzkie
no jestem i nikt wiecej
-
Spociki Łódzkie
co tu tak cichutko???? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> hej Wszystkiego naj dla cory tato
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dla lubiacych Pile i tego typu pochodne polecam THE CONTRACTOR FAJNE PULAPKI
-
Spociki Łódzkie
zdarza się też że zawyża :polew: a to tylko na Orlenie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 19:35_________________________________________________ok ja spadam na meczyk, trzymajcie za Naszych
-
Spociki Łódzkie
ja pierdziu nie jestem w stanie was ogarnac, przelecialam pobieznie po kartkach dobry wieczor a jesli chodzi o temat to jedynym wskaznikiem dla mnie spalania w samochodzie jest dystrybutor na stacji tak jak mowi Panton, on zawsze prawde wskaze w okienku cena
-
Spociki Łódzkie
no jak to co stary juz jestes ,prawie tak jak ja I z tej okazji jeszcze Sto Lat Rafale, co by wszystkie smutki przechodzily bokiem , a ludzie na ulicy idacy w twoja strone szeroko usmiechali sie do Ciebie, a cala reszta sie spelni jak tylko mocno bedziesz w to wierzyl :>
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
hehe maseczka błotna :) a ja zawsze myslalam ze taka maseczka to na twarz i sopbie robilam :gwizdanie: o ja glupia
-
Spociki Łódzkie
Serena Gomez to idolka mojej 9 letniej cory :gwizdanie: Kimi wydoroslej Matko Boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! luncz time :kox:
-
Spociki Łódzkie
dobranoc dowcipnisie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zalozcie nowy watek i piszcie bo nie spamietam wszystkich zamowien
-
Spociki Łódzkie
tylko renifery spotkalam na mojej drodze :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________i pozdrowilam od jednego losia
-
[B5 AFN] Wymiana szkła w lampie przedniej?
oj złota złota zamiennik szkła do reflektora valeo kosztuje 25zł juz sobie kupilam, nawet dwa
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobry wieczor jak tu sie technicznie zrobilo :gwizdanie: