Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Wykaz modów na 2015 czyli co w planch ?
odkurzyć chyba od września nie widział odkurzacza
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Widziałem na żywo w Tychach na zakonczeniu sezonu pare szczegołów do poprawki i malina
-
B6 DIVISION
Zeby tak CCCO S5 dawali za 1 zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mechanika mamy ,, klubowego'' wpada często na spoty i z czystym sumieniem można go polecić pilota może i też ogarnie ale to juz nie mi sie wypowiadać. W razie czego pozostaje Zbyszek, ogarnia wszystko ale tani nie jest
-
Ceny paliwa marzec 2026
u mnie pod częstochową ON po 4.45
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Koło wypasik. Widzę ze nie tylko ja straciłem opony od gleby i obcierania o rant
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Świnta Świnta i po Świntach
-
B6 DIVISION
Koniec leżenia.. czas do roboty
-
B6 DIVISION
myślałem ze pozniej niz po wigili nie wróce ( o 4nad ranem) to dzisiaj 6:30... niech te świeta sie kończą
-
B6 DIVISION
przecież miało byc tylko po ,,małym''
-
B6 DIVISION
mówią ze jaka wigilia taki cały rok... Wróciłem o 4 nad ranem...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
po 0,5 litra moze byc :banan:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Mi wystarcza setup 320/288... lekkiej nogi nie mam( Ci co jechali ze mna do bukowiny to wiedzą) i jak dla mnie to najlepszy wybór jakość/cena
-
B6 DIVISION
i na ciort Ci ta gleba, trzeba było serią śmigać,
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Widzieliśmy sie w Bełchatowie Air robi robote
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
myśle ze jest kilku maniaków na forum którzy chetnie by sie skusili na to koło. Teraz ile chcesz upchnąć? 11-11,5?
-
Prędkość max
max jechałem jakies 235 km/h i to przez jakies 10 km... później odpusciłem do 180-200 mam wskaznik oleju i wiecej jak 110 nie przekroczy
-
[A3] ASZ-TDI Kris00
Takie wartosci programem na seryjnym osprzecie to marzenie scietej glowy . doj**ie 1.9 bara, 2 przejazdy i Bye Bye
-
B6 DIVISION
https://www.facebook.com/FacebookDevelopers/posts/10151471074398553 działamy coś w temacie? na bukowine zaprosimy FMIC.PL
-
B6 DIVISION
z racji tego ze skonczyły mi sie letnie opony potrzebuje porady poprzednio miałem 225/40/18 ale z przodu niestety obcierały przy mega glebie. Jakie wybrać 215/35? czy jeszcze cos innego?
-
GTB1756 czy GTB2260 - zwiększenie mocy CAGA 143KM
znam takich co mają po 300++ przebiegu i mają dobrze pomodzone TDI
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to nikt nie wygrał i znowu na wisone trzeba malować sprajem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
FERODO było lub jest nadal obecne jako dostawca tzw. pierwszego montażu dla takich producentów samochodów osobowych, jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Daewoo, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Lancia, Land Rover, Lotus, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rolls Royce, Rover, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Vauxhall i Volkswagen oraz do: DAF, Iveco, Leyland, Mercedes-Benz, Renault, Volvo i in. (wśród samochodów ciężarowych).
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
teraz wszyscy przekopują neta na prawo i lewo a Dev spija kolejnego Browarka i czeka i czeka