Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. Przemyślałeś to zanim napisałeś? Czy po prostu chciales się tylko pochwalić, że masz 19-stki :naughty::naughty: niech poda jeszcze adres:jerk: to szybko ich nie bedzie miał jakbym miał możliwość to brałbym tylko 19 do B6, drugi raz tego samego blędu bym nie popełnił
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    taaa... od 2010 roku miałem klimatronik z B7 i brak podgrzewania szyby i lusterek:decayed: Dzięki Andy za ogarniecie tematu:naughty:
  3. Ty zyjesz? pojawiłeś sie na spocie? przejechałem wczoraj przez all to troche was siedziało
  4. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    haha moze nie ja też się boje ale jak na razie 3 rydz i dokladka jeszcze na miejscu:wink: ogolnie do a4 pasuje taka dokladka , dawaj fotkę jak zamontujesz tyle ze u mnie na zwykłym zderzaku bedzie, nie S4 ani nie S-line:decayed: ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Wyrzuciłem reklame firmy, bo i tak mało kto to czyta. a dzisiaj rezamy to:decayed: moze nie strace przy pierwszym lepszym krawezniku
  6. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stawiałbym na poduche od skrzyni. sam juz taka wymieniałem, a ostatnio wpadł mi kamyczek i sie zaklinował myslałem ze znowu poducha padła
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam niekontrolowaną wycinke, spadłem z 85 kg na 80 i dodatkowo jakies 4 cm w pasie:facepalm:
  8. Dawać dzisiaj na spocika, długi weekend w sumie słaby jezeli chodzi o pogode ale dzisiaj mozna posiedzieć
  9. załapałeś sie https://www.facebook.com/vagpoludnie/photos/ms.625210120894922.625210130894921.625210124228255.625210157561585.625210164228251.625210170894917.625210187561582.625210194228248.625210207561580.bps.a.625210107561590.1073741828.172462282836377/625210130894921/?type=1&theater
  10. jak nie jak tatus , kurde no synek cycu jeden. Wiadomo ze jade. Tomasz w tym roku skacze po Twoim aucie:decayed:
  11. jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT Ale nie widzę mapy doładowania i 1,53 dla BRD to wakacje:), no widziałem widziałem..... spowalniacza:p 1,53 to miałem na AWX, na BRD mam 1,65+
  12. jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    taaa, bez formy. Kable Ci wystają jak przewody hamulcowe i bez formy
  14. MAGIC87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    widze ze na bogato, goldenami poobwieszany
  15. jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe )
  16. wziałbyś swoje wystroił 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty: GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien
  17. Miałem Ibize SDI i wciagała 1 litr na 1000 Km, na forum seata kazdy o tym pisał ze ten silnik tak ma. o ALT kazdy wie ze wciaga olej i nikt sie z tym nie ukrywa. Gość jest niepoważny ze dzwoni prawie po miesiącu i chce kase
  18. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogolnie teraz rocznie robie 8-10 K, głównie na spoty:decayed: I nie wiem czy jest sens wydawac 1600 zł na lemki
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki sprawa jest, po 5 latach i 70 Kkm ( ciort wie ile ktos wczesniej na tym jezdził) słychac u mnie wahacze Jaki komplet zakupic? Ori czy jakies zamienniki? dodam ze auto turla sie na 18 calach
  20. chyba z siwym:naughty:
  21. To kiedy spocik w alejach?
  22. tyle juz to wałkowane jest i ciagle te same pytania
  23. Pany spocik jakis robimy? gadałem z Piotrem i jest za:wink: Kleopatra jest otwarta to i mozna posiedziec na ogródku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.