Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Bukowina Tatrzańska
no no... lecimy mówie chyba klubowicz,mrugam długimi ( nie zjechał z lewego:decayed:), jedno spojrzenie i juz było wiadomo ze do Bukowiny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zakładaj takie jak u mnie czyli H&R , masz komfort i dobra glebe
-
Bukowina Tatrzańska
No i wspolny wyjazd sie udał... w Sumie to ile razem nas dojechało? 12 autek?
-
Bukowina '14 Hot-Line
zeszło jednym pociagnięciem:decayed: dzięki za kolejny dobry zlocik:wink: czekam na foty . Tomek dobrze ogarniał temat
-
Bukowina '14 Hot-Line
Ma ktos alkomat?
-
Bukowina '14 Hot-Line
Fanta jeszcze raz postawisz mi wycieraczki.....
-
Bukowina '14 Hot-Line
taaa... od 6 juz ktos drzewo w lesie tnie:decayed:
-
Bukowina '14 Hot-Line
az mnie cofneło... ale po 10 mionutach w sumie nawet na tym 4 pietrze smoki latały
-
Bukowina '14 Hot-Line
dojechali...
-
Bukowina '14 Hot-Line
rok temu miałem na parapecie w sniegu:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Jest i Greenroom https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/q72/s720x720/1240444_664503063597346_1798840570_n.jpg Podoba sie?? Do odebrania w pokoju trepkowym... no chyba że będzie zajęte Pasi ale zrób kilka bo na bank bedą c**je kraść :naughty: mowa o kibicach Unibaxu Torun?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na dąbrowskiego tak upalac? wariaty
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Gang Bang A Ty co? Jakieś magiczne zdanie chcesz na drzwi? wierzę w Ciebie. Tylko nie Abracadabra:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Gang Bang
-
Bukowina '14 Hot-Line
pogoda ideał w porównaniu do zeszłego roku:decayed:
-
B6 DIVISION
ups a ja już na letnich ja tez od marca 2013:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No to niech se miejscówke zmieniaja:decayed: L4 od czegoś wkoncu jest
-
Bukowina Tatrzańska
z piotrkowa do czewy to raptem 40 minut.... Adrian w jakich godzinach planujesz tam byc?
-
Bukowina Tatrzańska
665-679-JAMES BOND dzwonic jak co , tylko nie po nocach
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
180 albo i wiekszy:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
spisz w bacówce
-
Bukowina Tatrzańska
Bukowina Tatrzaska kamera - aktualny widok na Tatry - Bukowina WebCam na razie jest tak wiec na letnich da rade:naughty:
-
Bukowina Tatrzańska
to razem lecimy Polonezem z łodzi w godzine za sie dojechac ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ---------- nie lecimy przez centrum:wink: jezeli o 10 uda sie wyjechac z czestochowy to około godzina i dwadziescia minut i jestesmy w krk
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
w 5 lat zrobiłem 70 tys:decayed: z czego w 1,5 roku jakies 40kkm. teraz to max 10 Kkm rocznie robie
-
Bukowina Tatrzańska
Nie ma spiny ze o 9 jedziemy... lecimy w 4 osoby jednym autem, wiec mi godzina jest obojetna:wink: