Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. To wie kazdy, ale Poziek napisal, ze lukas bedzie cos szalal z "czekoladkami"
  2. beda jakies mulatki? :twisted:
  3. wiesz no.... pozycja zobowiazuje. W koncu to salon VAG a nie FSO
  4. no ja zamowilem Dunlop SP Sport 01. ZObaczymy jak sie bedzie jezdzilo
  5. no z tego co pamietam to adas jedna mial dla mnei zamowic, ale czy to zrobil....
  6. Jak nikt sie nie przyzna to ja przejme chetnie!
  7. Auto jezdzone w niemczech wiec to pewnie oryginal 9-cio letni czyli nie bedzie problemu, ze jest trocche inny? Zdobyc srobe i montowac?
  8. Heja! dziwna sprawa z tymi łącznikami. A więc zdobyłem łącznik stabilizatora mniej wiecej taki a jak zabrałem się za wymiane okazało się, że mam zamontowany taki: i teraz pytanie: czy jak zdobędę odpowiednie śruby to tego co mam w zapasie to czy moge z powodzeniem go zamontować czy szukać dobrego zamiennika takiego samogo jak jest aktualnie zamontowany.
  9. podłączam sie do pytania. W sumie cena na promoxji swietna, tak wiec jezeli maxx jest lepsze, ale niewiele do cywilnych aut a SP 01 jest spoko to mozna wziac. W sumie mi bardzo (glownie) zalezy na trzymaniu na mokrym a porownujac zimowki to Dunlopy Wintersporty na mokrym wychodzily najgorzej
  10. No ale to cena za 195/65R15 cena za moj rozmiar to 276 ale i tak za***ista. Zastanawiam sie czy to dobra gumka w porownaniu do moich poprzednich Uniroyal Rainsport1. Jezeli rownie dobra to cenka za***ista!
  11. Dzizas k..wa ja pi..le!!! Tell me how!
  12. Dobra to ja zupełnie inne pytanie bo ja w przyszłym roku zmieniam fele na wieksze wiec kupie tylko dwie sztuki (dwie daja jeszcze rade). I teraz tak: -Uniroyal Rainsport mialem u siebie w poprzednim aucie (195/45R16) i bylem super zadowolony. Duzo lepsze niz Continental PremiumContact -Goodyear EAGLE F1 GSD3 -Dunlop SP Sport 9000 -Dunlop Sport Maxx -Dunlop SP SPORT 01 (BARDZO TANIE NA PROMOCJI) I jezelio nie sa gorsze to ponizesz bo sa znacznie tansze a ja sie zenie i kasy nie mam:) -BFGoodrich PROFILER 2 -BFGoodrich G - FORCE PROFILER Wszystkie one sa do ok 330PLN i wiecej nie chce wydac. Mam dieselka co sie laczy ze sporym momentem (a bedzei jeszce wirusowany) wiec nie chce sie slizgac za kazdym raziem jak dodam wiecej gazu. Wazne jest dla mnie bardzo trzymanie na mokrym. duzo bardziej niz halas i zuzycie (np Uniroyale schodza w oczach)
  13. moze i ja bym sie z Panami blizej zapoznal :ikonkaNaKrecenieSuta: [ Dodano: 08-03-2007, 10:12 ] Dobra panowie wielcy znawcy Poprosze o pomoc w temacie: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=95979#95979 dziekuje pieknie
  14. ANGELINA??? A mialy cie dzieci pilnowac... :twisted:
  15. A ja mam nowy avatar!!! Ale, ale!! Przyjzyjcie sie mu a potem odswiezcie strone (F5 ) A teraz zazdroscic!
  16. PRzepraszam kolego z wiosly ale tu sa spociki warszawskie :twisted:
  17. No i to jest moze rozsadne rozwiazanie... :twisted:
  18. No widzisz Matura z religii Kursy sa obowiazkowe i jedna nieobecnosc nie przejdzei bo zajecia sa tylko jedne trwaja cala sobote a potem ide na impreze. Wogole mam dosc wszystkiego slubu i wesela Tyle z tym jeb..nia. Moze by tak per...nąc to wszystko isc do USC i jechac a te kase na hawaje...
  19. No moj, moj ale nie slub jako taki tylko obowiazkowe kursy... cala sobota w pelcy :confused:
  20. Kurde coraz bardzie mnie dreczy, ze nie moge.... A moze p... ten caly slub i jechac... :twisted:
  21. Dziwne te fele... na nich twoje auto przypomina BMW :twisted:
  22. z zewnatrz sliczna ! Srodek.... kurde nie lapie dlaczego Audi stosowalo te niebieskie srodki... w polaczeniu z czarnym.. kupa!
  23. jak zdaze to i ja sie pojawie....
  24. moze czasem jakis matiz przeleci chociaz oni maja w BC we czwartki
  25. Hehehe dokladnie to samo z tym, ze ja spalilem... dwie :frown: Szkoda, ze sie nikt z A4Q nie pojawil przed 22 :frown: ja musialem juz leciec. Ale zabawa przednia. Cwiczylem altonena ale jakos A4ka nie potrafie :frown: robie jakies 240st nie wiem co robie zle...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.