Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak wrócisz z niemiec to dam się zaprosić przez ciebie nawet. ---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:59 ---------- Ale ty pewnie za dużo zjesz więc jednak nasz starszy kolega Adam będzie lepszym rozwiązaniem.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kukurydzy było w sam raz. Jedyne czego żałuję że tak późno przyniosłem sos czosnkowy. ---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:46 ---------- Tomasz żałuj że nie byłeś ciekawa tematyka była dzisiaj.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ale Pizza była dzisiaj mega dobra. Wyjątkowo smakowała dzisiaj.
-
Ocena komfortu na zawieszeniu S-line 1BE na 235/45 R17
17" 235/45 +1BE = Komfort i wszędzie możesz śmigać śmiało.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto się dzisiaj na spota wybiera?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No właśnie adam co ty tutaj robisz tak późno. Pamiętasz że dzisiaj na pizze jedziemy?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To lepiej wypasione B7 niż golas B8
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zawsze podziwiałem twoje zainteresowanie fokami:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Adam spam się zawsze ode mnie zaczyna nie wiedziałeś o tym?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Takiego spamu jak tam to nigdy nie zrobimy chyba.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak nasze spoty lublinieckie ruszyły pełną parą nie możliwe normalnie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
podziwiam Cię że dokładasz do auta a w lato zmiana:wink: Mnie pasi bo szukam rns i bose:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
B8 na gwincie :slina:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz załatwiłeś już ten termin do dentysty bo mam już 3 luźne te plomby. No Sysek jest przyjemnie:decayed:
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
A ile watt ma ori żarówka h11 w przeciwmgielnych?
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
A nie ma w halo czujników spalonej żarówki?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie da się zmienić.
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Straszne nie zepsuj auta takim czymś kolego.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Siedzi ładnie zmierzył byś ile masz od ziemi do błotnika.
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
http://motoallegro.pl/hid-zestaw-h1-h7-h11-hb3-d2s-ksenon-xenony-gdynia-i2184436445.html Panowie montował ktoś coś takiego czy będzie wywalać błędy w B6.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy" owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie Dlatego następnym razem normalnie napisz a nie będziesz pisał komentarza mającego kogoś poganiać.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak tymek wreszcie powie ze cos komus sprzedaje i sie nie rozmysli:jerk: :grin:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Pasi , tylko fajnie by było jakby się więcej ludzi zebrało bo wiesz we trójkę to się możemy u Tomasza spotkać Nie no Adam i Michał też raczej wpadną więc paru nas będzie. - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]