Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Panowie chętni pasuje wam ten wtorek po świętach wieczorem?
  2. Nie do tego nowego kolegi. Do ciebie to sie na fejsie piszę. A ty wpadniesz sysek jak wrócisz na spota jakiegoś?
  3. Napisałem ci PW. ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:28 ---------- Pewnie od Adasia.
  4. Oooo czym sie wozisz może cie widziałem na mieście. Ja jestem codziennie może moje auto widziałeś.
  5. Może wpadnę dziewczyny w niedzielę. Od kiedy będą spoty na zajeździe?
  6. A z kąd jesteś nie ma nas za wiele ale zawsze to lepiej niż wcale Tomasz,Adam i Michał pisać kiedy wam coś pasuje bo można by coś zorganizować
  7. Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy"
  8. Hammer jeszcze 11 stron i zimowe mycie :naughty:
  9. Ja też czekam mam nadzieje że jutro stuff będzie.
  10. Podłączenie jest banalnie proste musisz roztopić tą listwę i masz 2 druty i potem sprawdzasz który to + a który masa i lutujesz do tego przewody.
  11. Dzięki Magic będę się pilnował następnym razem w częstochowie :polew:
  12. Arek jest określone ile musi zostać kołnierza żeby felga bezpiecznie sie na nim trzymała?
  13. Hehe intuicja bo tam zawsze szybko latam sobie. Gdzie tam dokładnie mieszkasz?
  14. Forum nonstop działa przyjacielu. Fajne macie zakręty zawsze sobie tam 100-120 lece w nich:naughty:
  15. Wystarczy jednemu wypaplać i wszyscy wiedzą :naughty:
  16. Zobaczymy jak siądzie, bo może będzie coś grubszego Ja wiem co będzie ale nie powiem:decayed:
  17. No to może w święta mnie by to mega pasowało. Co reszta śmietanki na to?
  18. Moim zdaniem świecą dobrze jak odejdziesz z 10 od samochodu to nawet słabo świeci.
  19. Dokładnie bo jak sie zrobiło tak jak u mnie to te przewody były takie poupychane. Warto trochę bliżej środka listwy przylutować.
  20. Było trochę kombinacji, może przez to że klapa otwarta była ale doszliśmy do tego gdzie jest masa na tej listwie i założyliśmy w ciemno. Ledy zaświeciły ale był błąd i trzeba było dołożyć rezystor. U mnie działały przy otwartej klapie też. Więc dziwne. Stopiłes trochę wcześniej ta listwę?
  21. Powinno być ok. A jak tam śruby?
  22. Ja miałem założone ważne żeby leżała równo na kołnierzu i mocno dokręcasz śrubami.
  23. Panowie co wy na to żeby zrobić jakiegoś spota.
  24. Fajnie telepie co nie?:decayed:
  25. tak jasne nadkole by się oparło o oponę przy skręcie Moja tak też już siedzi ;D 62cm ;D ---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:09 ---------- Mam coś dla ciebie Tomasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.