Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
VALETpro pH NEUTRAL SNOW FOAM 5 L - NAJPOPULRANIEJSZA PIANA, BEZPIECZNA DLA WOSKU GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop Ja z tej teraz korzystam ale następnym razem testuje AUTOBRITE MAGIFOAM 5L - PIANA NAJTRWALSZA BEZPIECZNA DLA WOSKU - ShowCarShine - Detailing Shop
-
B6 DIVISION
No tak ale to nie karcher:whistling::whistling:
-
B6 DIVISION
Wydaje mi sie że tak. Z tego co mi Hamer kiedyś pomagał przy kupnie mojej to ważne żeby pompa była Alu. Tutaj masz sensowna pianownicę PROFESJONALNA PA PIANOWNICA DO KARCHER K2 K5 K6 K7 (3080460798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
Tak ale pianownica wtedy do zmiany:wink:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Mimo że oklepana to i tak ta felga ma to coś
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tamte lepsze były:wink:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Na razie tylko zamontowane. Elektronika dopiero po Bukowinie:decayed:
-
Piłka nożna
Widać że obserwujesz tylko Juventus.
-
B6 DIVISION
jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... iptdaj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę? Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe. Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm: Ty to cały za***isty jesteś :polew: :read: To że jeszcze nie masz łoniaków na jajkach, to już inna sprawa ale z tą zajebistością doyebałeś jak dzik w sosnę :ssij::ssij:
-
B6 DIVISION
jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... iptdaj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę? Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe. Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm: Jednak mechanior? No na to wychodzi.
-
B6 DIVISION
jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... iptdaj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę? Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe. Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm: Ty to cały za***isty jesteś :polew: :read:
-
B6 DIVISION
U mnie dopiero w kwietniu wrzucę. Musze gwint skręcić, zbieżność ustawić takie uroki gwintu:decayed:
-
B6 DIVISION
jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... iptdaj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę? Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe. Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:
-
B6 DIVISION
Co ty nie po to się włożyło tyle kasy żeby teraz sprzedać Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie. Jedynie odmalować zostało mi maskę i błotnik bo mam odpryski i potem tylko Detailing a to kosztuję troche:decayed:
-
B6 DIVISION
dobranoc Józek-zobacz pare postów wcześniej co Puma przed snem ogląda :polew::polew:ps ja bym miał koszmary :doh::doh: Gdyby nie Józek to też bym miał:decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Paweł też dzisiaj już testował gumki na lato:decayed::decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Paweł jeszcze se Gips pokruszysz niech mi ta reka tylko wyzdrowieje to zobaczysz a wiesz ze i tak bede musial cie odwiedzic Tu zrobimy zwarcie, tam zwarcie
-
B6 DIVISION
Artur Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- dobra nie polemizuje z Tobą bo nie chce się denerwować...polerowanie to polerowanie, a detaling to zupełnie co innego.KONIEC Atrut nie pier...dol Puma się zna na wszystkim i to jest koniec :polew::polew::polew::polew: :cygaro:
-
B6 DIVISION
Brak komentarza. Poczytaj trochę o detalingu wytestuj trochę produktów to możemy porozmawiać ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- dobra nie polemizuje z Tobą bo nie chce się denerwować...polerowanie to polerowanie, a detaling to zupełnie co innego.KONIEC Polerowanie do jeden z etapów korekty lakieru która wchodzi w skład detailingu więc nie wiem czy to coś innego
-
B6 DIVISION
Vario zajmuje się powłokami PlastiDip oraz Detailingiem więc jak najbardziej jest w temacie. Chodziło mi o lekierników w mojej okolicy którzy właśnie korzystają z tego typu past polerskich:wink:
-
B6 DIVISION
Dlaczego mam do niego zaglądać?
-
B6 DIVISION
Masz wątek o Detalingu na forum. Napisz że polecasz g3 zobaczysz komentarze osób które też siedzą w detalingu:wink:
-
B6 DIVISION
:polew::polew::polew::polew::polew: te a co Cie tak bawi...naczytałeś się abjek i teraz latasz powtarzasz...a z lakiernictwiem pewnie tyle wspólnego...co felgi spierdoliłeś Artur nie spotkałem jeszcze lakiernika który by dobrze auto wypolerował ale to inny temat. Co do tej pasty to naprawdę nic sensownego tym nie zrobisz. Lepiej skorzystać z oferty firm 3M, Menzerna, Scholl:wink:
-
B6 DIVISION
Puma jesteś chory Ty Zboczeńcu Ciekawe skojarzenia masz z tym obrazkiem:shock3::shock3::shock3:
-
B6 DIVISION
:polew::polew::polew::polew: