Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Auto dzisiaj zawiozłem jutro mam dzwonić wieczorem:wink:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje wszystko oczywiście zależy od warunków i opon na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin: jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h no przy tej predkosci 30 z 2 biegu to szanse marne ale od 50 wynik byl juz inny Andrzej przecież magic nie będzie się chwalił że dostał logiczne:decayed:
-
Turbina 115ps i 130ps
Turbiny są inne:wink:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Różowe Hit sezonu 2013:naughty:
-
B6 DIVISION
A to swoją drogą:grin: ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Nie mam
-
B6 DIVISION
Rozumiem że ma tanieć ale nie przesadzajmy żeby dobre B6 kosztowało 18 tysięcy ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- :polew::polew::polew::polew: Te ceny są coraz lepsze 12 letnie auto i co ma kosztować ponad 20.000 co Wy macie z tymi cenami Jak by patrzeć na Mobile De i samochody tam to kosztują dużo powżej:wink:
-
B6 DIVISION
No jak koszta nie są dla ciebie ważne to kupuj:decayed:
-
B6 DIVISION
Wejdz sobie na Mobile DE i poszukaj auta o takim przebiegu. Żaden niemiec nie sprzeda dobrego auta w takiej cenie no proszę cię
-
B6 DIVISION
:polew::polew::polew::polew: Te ceny są coraz lepsze
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Tak podejdzie to jest dokładnie taka sama jak u nas tylko z wyjściem na kamerkę
-
B6 DIVISION
No jasne. Ale przynajmniej mam kolor i strukturę jak na Ori felgach
-
B6 DIVISION
co to znaczy?? No że chce tylko z lewej strony:decayed: PUMA chodzi o temperaturę. Nie na darmo proszkowo fele malują i elementy pod machą bo tam gdzie jest gorąco z proszkiem się nic nie dzieje:wink: Jak jest odpowiednio przygotowana powierzchnia czyt. podklad lakier a potem klar to nie ma opcji żeby się coś takiego stało na felgach.
-
B6 DIVISION
No właśnie tak myślę że przy piaście od wewnątrz gdzie gorąco jest to moze odejść ale na zewnątrz pewnie się trzyma:wink: A dużo płaciłeś za zwykłe malowanie? No co ty Andrzej:wink: Dlaczego by miało odejść? Ja teraz za rotory zapłaciłem 450zl
-
B6 DIVISION
Wandej a jak ty sobie to bez klaru wyobrażasz :grin::grin: Przecież to by strasznie wyglądało:kwasny::kwasny:
-
B6 DIVISION
Proszkowo? Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty: Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny: No inaczej wygląda niż zwykły ale za to się nie martwisz czy zejdzie w ty sezonie czy w następnym:wink: Marcin 550zł. 450zł malowanie +100 za napawanie rantów bo zjechane były:kwasny: Ale 1300zł dalem za te RSy z gumami na sezon:naughty: Nie wiem ja miałem rsy normalnie pomalowane i nic nie zeszło.
-
B6 DIVISION
Proszkowo? Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty: Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
To pytanie do mnie:decayed:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ja u TOMA kupiłem INA i dostałem takie 038 109 309 C
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Nie bardzo typowa okazja:kwasny:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Kupiłem używkę jak nowa jest. przebieg 60tys
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Uszczelniacze akurat nie bo raczej się szykuje wymiana PD na coś mocniejszego w przyszłym czasie. Ale wałek szklanki i typowe elementy które się też wymienia będą wymienione.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jutro wymieniam:wink:
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Szukaj używki z małym przebiegiem mówie o wałku:wink:
-
Trzęsie, wibruje przy pewnych prędkościach
Jak to wyczaiłeś że do wymiany? Widać że olej z poduszki wypłynął?