Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Auto dzisiaj zawiozłem jutro mam dzwonić wieczorem:wink:
  2. Nie jest tak źle w benzynie bez Q:decayed: w klekocie jest dużo większy moment i tam bardziej się quattro przydaje wszystko oczywiście zależy od warunków i opon na suchym u mnie na 235/18 na dwójce rzadko zerwie w zasadzie tylko w zakręcie albo przy strzale ze sprzęgła i to minimalnie z jedynki umiejętnie da się ruszyć a np w 1.9 po programie trzeba się nieźle nagimnastykować bo na 2też zrywa ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- ja pamietam ta rolke od 30 to bylo czy jakos tak? :grin::grin: jak robiliście rolkę BEX vs 1.9po programie od 30 to już znam wyniki bo w bexie przy 30km/h andr3i musiałby jechać i tak z 1biegu bo na 2 za słaby przy tej prędkości a diesielek spokojnie z 2mógł ruszać jak z rolki benzyna/diesel to tylko od 50km/h no przy tej predkosci 30 z 2 biegu to szanse marne ale od 50 wynik byl juz inny Andrzej przecież magic nie będzie się chwalił że dostał logiczne:decayed:
  3. Turbiny są inne:wink:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś w ten deseń
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Różowe Hit sezonu 2013:naughty:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to swoją drogą:grin: ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Nie mam
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozumiem że ma tanieć ale nie przesadzajmy żeby dobre B6 kosztowało 18 tysięcy ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- :polew::polew::polew::polew: Te ceny są coraz lepsze 12 letnie auto i co ma kosztować ponad 20.000 co Wy macie z tymi cenami Jak by patrzeć na Mobile De i samochody tam to kosztują dużo powżej:wink:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jak koszta nie są dla ciebie ważne to kupuj:decayed:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdz sobie na Mobile DE i poszukaj auta o takim przebiegu. Żaden niemiec nie sprzeda dobrego auta w takiej cenie no proszę cię
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew::polew::polew::polew: Te ceny są coraz lepsze
  11. Tak podejdzie to jest dokładnie taka sama jak u nas tylko z wyjściem na kamerkę
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jasne. Ale przynajmniej mam kolor i strukturę jak na Ori felgach
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co to znaczy?? No że chce tylko z lewej strony:decayed: PUMA chodzi o temperaturę. Nie na darmo proszkowo fele malują i elementy pod machą bo tam gdzie jest gorąco z proszkiem się nic nie dzieje:wink: Jak jest odpowiednio przygotowana powierzchnia czyt. podklad lakier a potem klar to nie ma opcji żeby się coś takiego stało na felgach.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie tak myślę że przy piaście od wewnątrz gdzie gorąco jest to moze odejść ale na zewnątrz pewnie się trzyma:wink: A dużo płaciłeś za zwykłe malowanie? No co ty Andrzej:wink: Dlaczego by miało odejść? Ja teraz za rotory zapłaciłem 450zl
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej a jak ty sobie to bez klaru wyobrażasz :grin::grin: Przecież to by strasznie wyglądało:kwasny::kwasny:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proszkowo? Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty: Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny: No inaczej wygląda niż zwykły ale za to się nie martwisz czy zejdzie w ty sezonie czy w następnym:wink: Marcin 550zł. 450zł malowanie +100 za napawanie rantów bo zjechane były:kwasny: Ale 1300zł dalem za te RSy z gumami na sezon:naughty: Nie wiem ja miałem rsy normalnie pomalowane i nic nie zeszło.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proszkowo? Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty: Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny:
  18. Ja u TOMA kupiłem INA i dostałem takie 038 109 309 C
  19. Nie bardzo typowa okazja:kwasny:
  20. Kupiłem używkę jak nowa jest. przebieg 60tys
  21. Uszczelniacze akurat nie bo raczej się szykuje wymiana PD na coś mocniejszego w przyszłym czasie. Ale wałek szklanki i typowe elementy które się też wymienia będą wymienione.
  22. Szukaj używki z małym przebiegiem mówie o wałku:wink:
  23. Jak to wyczaiłeś że do wymiany? Widać że olej z poduszki wypłynął?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.