Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm?? Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak? Ja mam większa glebę i żadnych błędów nie ma. Sprawdz sobie pierw w vagu co macie za błędy bo może masz błąd nie ustawionych świateł po prostu.
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zacna gleba, co Ty za gwint wrzuciłeś ? Ciekawe jak sie śmiga Cos mało tych wzorów Od Ponad roku śmigam na gwincie KW Nie pamiętam jak się jeździ na seryjnym zawieszeniu:wink:
  3. Nie zmienia to faktu że na pytanie nie odpowiedziałeś
  4. A co to ma wspólnego z tym co ja chce czy nie. Czytaj ze zrozumieniem napisałem że mi nie pasuje:facepalm:
  5. No bo mam od Wekendu teraz prawie 2 tygodnie za***ane. Jaki masz w tym problem?
  6. Dokładnie:decayed:
  7. Zgadzam się z Kolegą
  8. Ależ dziękuję serdecznie łaskawy Panie. Jakbyś nie wiedział to trybuny i kibicowanie to spora część piłki nożnej, a w czasach kiedy na nich tak mocno manifestuje sie patryiotyzm i czci bohaterów wojennych nie uważam że tego typu jak moja opinia odbiega od tematu. Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, Wy miacie prawo kibicować Niemcom. Gardzę potomkami nazistów i nie pojmuje jak można im kibicować... Rzeczywiście oni najwięcej są winni temu co się stało:facepalm:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No widziałem, widziałem nawet komentarz dałem:decayed: A co do 19" to macie rację pierw założę.
  10. Ja powymieniam wahacze i drążki, skręcam gwint i wrzucam letnie
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie czasami odwrotna kolejność? A co twierdzisz że lepiej na 19" ustawić zbieżność, sam nie wiem jak to jest chciałem skręcić gwint i na 17" jechać ustawić żeby mi czasem nie porysowali nowych felg.
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed: A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"
  13. Nie no nie chcę być Chamski w stosunku do kolegi Jarko, ale jak jest to wątek o piłce nożnej to też o niej rozmawiajmy a nie ruszajmy tematów które przecież z tym nic nie mają wspólnego. Takie moje zdanie.
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Malowałem:)
  15. Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- Blachu nie rozumiem dlaczego się tłumaczysz chyba nie bierzesz na poważnie wypowiedzi kolegi Jarko:grin:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie tam:decayed:
  17. kurcze czyli jednak jest... nigdy nie widziałem... No i skończyło tłumaczenie:grin::grin::grin:
  18. Ja nie widziałem więc nie wiem.
  19. Nie zgadzamy się Lepsi wygrali:wink: Gratulację :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Dokładnie Bayern! :kox::kox::kox::kox: Kolejny kibic Bayernu? W tym roku 10lat:wink: ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Toś napisał:grin::grin::grin:
  20. Nie zgadzamy się Lepsi wygrali:wink: Gratulację :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Dokładnie Bayern! :kox::kox::kox::kox:
  21. Sieman ja ciebie podziwiam że tobie się tak chce:grin::grin:
  22. Ładnie turzol od razu się inaczej prowadzi:decayed:
  23. Ja ci pisałem gdzie na Fejsie:wink:
  24. Dokładnie:wink: 10mm nie dostaniesz na allegro. Jedyne 10mm jakie pasują do a4 i tylko na przód to są H&R i FK może jest więcej firm ale ja z takimi się spotkałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.