Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś chętny na zaciski z 3.0 tdi i dekory 1nk z B7?
  2. Mnie obojętne jaki dzień ten spot. Sysek wbijaj na fejsa:wink:
  3. Dajcie tylko adres i godzinke i czy coś będzie to podjadę ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Do Karolinki czasami jadę
  4. W następną niedzielę mogę podjechać jak coś będziecie robić
  5. Chłopaki robicie coś w Opolu czasami tam przebywam może bym podjechał
  6. Spot na mlynie by się źle skończył
  7. Sysek zgadamy się jeszcze na jakąś imprezę. Kto to był ta czarna? Co do spotu to ja się oczywiście piszę za 2 tygodnie w niedzielę.
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam czerwone i ten sam kolorek mam co ty. Ale ja mam 345/300:decayed:
  9. Mnie o dziwo też nic nie ma. Wstałem o 11.30 i żadnego bólu głowy. Pozdrów dziewczyny:decayed:
  10. Zaraz urodziny Michała idziemy sie bawić
  11. No no ty już nie przesadzaj. Sysek by musiał z dyszke dorzucić przy zamianie :polew:
  12. Co za gość B8 śmiga a na smsa go nie stać
  13. Pogadam z Michałami i syskiem jeszcze:wink:
  14. Michała czasami widuje na fejsie a Adama to chyba kobieta zjadła:facepalm:
  15. Panowie jaki dokładnie nr ma ten plastik co na zdjęciu. To jest z 3.0 Benzyna?
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :naughty::naughty: ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ---------- Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę? Ma ktoś nr części tych 2 bocznych? Zdjęcie Bart-S http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/enginecovers.JPG Jakie lenistwo http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/ Ooo właśnie dzięki bardzo:hi:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O dzięki Wandej a lewa z czego?
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :naughty::naughty: ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ---------- Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę? Ma ktoś nr części tych 2 bocznych? Zdjęcie Bart-S
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic śmiesznego Wandej jak cie "KLUBOWICZ" obraża na PW:thumbdown:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie zapomniałem że miałem to do Hugo wysłać dzięki za przypomnienie:thumbup1:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bieniek Czego ja bym nie napisał to zawsze ci nie pasuje:thumbdown:
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może być A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink: Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Już powoli rok się to ogarnia. Kurfa jak zobaczyłem że dodałeś posta w divisionie wiedziałem że zaraz będzie o kozie:decayed: :polew::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.