Treść opublikowana przez godski
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Witek ma mieć w tym tygodniu. Złoty chłopak :oklaski: Ale już mam trop. Po odpięciu czujnika temperatury w dolocie samochód nie gaśnie. Wymieniłem czujnik na nowy ( kolejne 150,00 zł) i jest to samo - gaśnie. Czyli czujnik jest sprawny. Krąg podejrzanych się zawęża . Obecnie jest to wiązka przewodów od czujnika temperatury , lub sterownik. A może ktoś ma inne pomysły ???. Tak czy tak, dzisiaj o 11.00 wizyta w ASO Audi Wolica.
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Zestawy uszczelek do PD także u mnie. Oryginał Bosch. Info na priv
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
To nie jest tylko falowanie. Dzisiaj , po wymianie czujnika wału było przez jakiś czas idealnie. Poźniej odpalałem i gasiłem kilkakrotnie i OK. Jakieś dwie godziny poźniej kolejna próba. Odpalił normalnie, ale juz reakcja na gaz nie była taka jak być powinna. Po chwili naciskanie pedału gazu przestało powodować wzrost obrotów , auto zeszło do 500 obr/min i zgasło. Już mam dosyć. W środę ASO Audi Auto Unia Wolica.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 23:26_________________________________________________Podmienić sterownik dobra rzecz -tylko skąd go wziąść?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Czujnik położenia wału wymieniony, a samochód nadal swoje - gaśnie. :rant:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Podczas jazdy nie zdarzyło mi się jeszcze żeby zgasł. Samochód raz odpala , innym razem nie. Jak odpali , to czasem jest OK, a czasem falują obroty, nie reaguje na pedał gazu lub reaguje z opóźnieniem. Dzisiaj wymieniam czujnik położenia wału. Jak nie pomoże, to kaplica.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Zbyt proste. Świece wymienione około 2000 km temu. Oryginał NGK. Przewodów nie ruszałem. Mam nowy pomysł i chyba dzisiaj zaryzykuję i podmienię czujnik położenia wału. Właściwie to pomysł Maćka z P&M Motorsport.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Vag zero błędów, 2 filtry paliwa - oryginalne, 2 pompy paliwa (właściwie wklady) - 1 ori druga China, wtryskiwacze paliwa 3 komplety (mam 280,320 i 380) , cewki nowe, - jak widzicie koszty rosną a Audi gaśnie. Najgorsze jest to, że samochód ma tylko 100 000 km przebiegu. Szukam Magika, a raczej Wielkiego Czarodzieja. Dzięki Flyer za PW. To rzut beretem odemnie (Wolica). Jutro zadzwonię.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
U mnie jest program na około 225 KM/ 225 NM. Niestety, nie dostałem wykresu. Poza tym samochód ciągle gaśnie i szukam kogoś , kto mi to zreperuje... . Jak mi się uda to naprawić , to będzie korekta, a jak nie to zezłomować ??? Jak Witek nie dał rady, to kto da ??? Można mnie chyba wykreślić.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Znam tego dystrybutora dobrze.Opinie dużo gorsze niż średnie . Jeśli nawet mistrz nie pomoże to wstawiam auto do ASO Audi lub VW i niech zrobią. Będzie bolało, ale muszę mieć dwie fury za 2 tygodnie. Najgorszy dla wszystkich serwisów jest brak błędów na VAG-u.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Yes Najgorsze, że nikt nie wie co jest. Pompa zmieniona, filtr nowy, błędów na VAG brak, wtryskiwacze podmieniane (mam 3 komplety -280,320 i 380-tki).Samochód 2 razy w ASO Audi Wolica, wiele dni u Witka i to samo. Co robić???
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Ja nie rezygnuję. Samochód stoi u Witka już 2 tygodnie - i cały czas gaśnie.
-
[ALL B6] Modyfikacje 1,9tdi Quattro ,cześci mechaniczne + chiptuning
"JAROL" u mnie zestaw uszczelek do 1,9 TDI PD to 92,00 zł. z Vat-em za komplet na silnik. Oryginał Bosch. Skąd ci się wzięło 200-300 złotych? Kosmos jak dla mnie. Ponad 300 szuk leży u mnie na półce. Przy hurcie mozliwośc rabatu
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Nie. Witek ma z nim dzisiaj powalczyć ( trzeci dzień).
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Właśnie się zastanawiałem co to za typy, i czy nie chcą mi czarnej skroić... :>
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Tak, to byłem ja. A ta czarna została u Witka. Gaśnie i nikt nie wie dlaczego. Pompa paliwa wymieniona. Autoryzowany serwis nie daje rady. Jedyna nadzieja w Witku.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Po prawidłowo wykonanym chiptuningu nie powinno być błędów.
-
[B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
Bakuś, Udy ile kosztuje test pipe i co zrobić z drugą sondą? Czy ten test pipe podejdzie do B7 BFB 163 KM ?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Nie mam. Wykres pojawi się jak tylko uporam się z pompą i pojadę na ostateczne strojenie.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Seria nie była mierzona. Pojechałem na pierwszą turę uzbrojony w TIP, K04-15, FMIC, 320 CM3 / na drugą to samo oprócz 380 cm3 / na trzecią będzie to samo oprócz nowej pompy paliwa. Przyjemności (230/330) kosztują. Teraz jest zostawiony bezpieczny setup 190/330. Ale fajne jest spalanie - od 12 do 18/100 km . A dało by się wyciśnąc więcej. Dobrze, że u mnie ten samochód robi maksymalnie 5-7 tysięcy kilometrów rocznie. Jak go będę sprzedawał za 3-4 lata będzie miał około 135 tysięcy kilometrów.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
380-tki zakładałem własnoręcznie tuż przed drugim podejściem do programu ( przed firmą Witka) . Pierwszy raz w życiu zmieniałem wtryski, uwaga na sprężyste zabezpieczenia wtryskiwaczy - lubią wystrzelić... . Jak chcesz wiedzieć więcej, to podaj swój numer telefonu na PW .
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Ja już byłem 2 razy u Witka. Nie chce wyjśc więcej niż 220/330. Planujemy 230/330. Teraz czeka mnie wymiana pompy paliwa- prawdopodobnie to szwankuje. Polecam Mistrza, jak się zaweźmie to nie odpuści mimo wielu godzin na rolkach...
-
[ALL] Pompa paliwa Walbro GSS 340
Dzięki za chęć pomocy. Przemyślę temat i dam znać.
-
[ALL] Pompa paliwa Walbro GSS 340
Nie ma jako gratis i nie ma możliwości zakupu. Żadnego numeru katalogowego i innych źródeł zakupu. Prawdopodobnie kupię orygnał za 1100,00 w ASO lub od nich pompę Siemensa 993745097 za 670,00 . Tylko nikt nie wie czy podejdzie na 100%. Według nich prawdopodobnie podejdzie a ja po przejrzeniu ETKI mam duże wątpliwości.
-
[ALL] Pompa paliwa Walbro GSS 340
Dzięki, kolego. Ja nie mogę przebić granicy 220 HP - jest to prawdopodobnie wina pompy. Oczywiście siedzi u mnie K04-15, FMIC, TIP i wtryski 380 cm3[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 17:22_________________________________________________Niestety, brak już tych gum adaptacyjnych i jestem skazany na oryginał.javascript:void(0);
-
[ALL] Pompa paliwa Walbro GSS 340
Ile ASO ciebie skasowało za taką usługę? Rozumiem,że gumę kupiłeś w tym samym sklepie co pompę? I czy możesz potwierdzić numer pompy która była zamocowana? 8E0919051CJ?