Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

godski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez godski

  1. Co potrzebowałeś do tego: Układ hamulcowy: Przód: Tarcze went. 288mm -> upgrade 312mm Tył: Tarcze went. 245mm -> upgrade 255mm Czy wystarczą klocki + tarcze czy coś jeszcze? I czy te wieksze graty wchodzą w standardowe koła 16 cali?
  2. Mi na seryjnym sprzęgle i dwumasie BFB się nie ślizga. Komplecik od nowości. Moc około 230 niuton 330. Ale wózek ma 100% przebieg 135 kkm. I nie butuję spod świateł często.
  3. Cowboy nie działa już. Jak z Allegro kupisz wtryski to uważaj na podróbki i na najtańszą chińszczyznę kupowaną po parę dolców. To czysta loteria. Wiem coś o tym, bo wiele lat temu kupowałem dziesiątki tysięcy rozpylaczy tam i wysyłałem do Arabów..... Z 216-tek najlepszy jest oryginalny Bosch. Tylko ten w zestawie z przekładką i tulejką regulacyjną (numer 2437010060) - a nie same rozpylacze . które są podróbkami. Przez prawie 10 lat sprzedałem tysiące sztuk i było tylko kilka reklamacji. Bosio było dobre, ale przez kawał czasu puszczali buble i nie chcieli się do tego przyznać. Przestałem u nich kupować. Seven - może byc - nie ma z nimi wiekszych problemów. Reszta to Monark, Firds i reszta firm które sprowadza je z Chin po kilka dolców a później sprzedaje po kilkadziesiąt złotych. Rozpylacze sprzedaję od 1997 roku i wiele wiem na ten temat. Najlepszy byłby włoski Firad. Według mojej oceny to najlepszy zamiennik na rynku. Ale niestety - 216-tek nie robi. Robi za to mocniejsze. 225, 240,250 i 270-tki do VP a także rozpylacze tuningowe do pompek. Sporo tego mam na półkach.
  4. Może to jednak kwestia temperatury na zewnątrz. Ostatnio i w dzień i w nocy troche nienormalne są. Gdzieś widziałem wykresy zależności temperatury na zewnątrz do mocy autka z turbo.
  5. K04-15 koło 3000,00 z Vat. Nie mówię o chińczykach. Oryginał KKK z gwarancją.
  6. Popytam za oryginalnym K04-15 od dystrybutora. Dam znać na forum , ile sobie cenią przy zakupie paru sztuk.
  7. K04-15 zakupcie. Ciut lepsza od K03S.
  8. Przede wszystkim przy upale nie ma spadku mocy, albo jest mniej odczuwalny. W zimę wsio rawno.....
  9. Mam B7 2005 rocznik z niby słabym zawieszeniem aluminiowym. 140 tys przebiegu i wszystko w zawieszeniu od nowości bez zmian. Lepiej poswięcić parę złotych i mieć spokój.
  10. to jest cena za sztukę kolego jeżeli chodzi o ASO lub Gajosa. Jeżeli masz taką cenę za komplet nowych wtrysków to podziel się informacją skąd, bo nie chcę mi się wierzyć Wierzyć nie musisz. Jak chcesz to zamów. Siedzę w częściach Boscha od 1997 roku i mam dobre ceny zakupu. Dla kolegi Norbunio będą za 2 dni.
  11. Za nowe Bosch-a z rabatem zapłacisz 560,00 zł z Vat. Za komplet - oczywiście. To te od Bam-a 225 KM. Jak coś to priv. Sam takie mam w BFB B7 . Pasują P&P . To ciekawe, kto kupuje używki po 500 za komplet i to jeszcze bez papierka....
  12. Jak tylko DSLA150P502 jest to na 99% chinol . W Chinach około 5-7 USD - zależy od źródła. Lepsze firmy - Bosch, Firad , Seven .... znaczą końcówke swoim znaczkiem.
  13. godski odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Musisz w Etce sprawdzić czy pompa w BFB i AVJ jest taka sama. Ja nie mam Etki.
  14. Dawniej Marek był bardzo dobry. I nieliczny. 2 samochody u niego robiłem i bez problemu hulały. Ale się ceni . Ale to było szmat czasu temu.
  15. godski odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Ja w B7 BFB miałem problem z pompą. I znalazłem sam silnik w zamiennikach. Kosztował około 100 zł. I hula już ze dwa latka. Auto wzmocnione 230 KM/330 NM. Jak ktoś potrzebuje, to poszukam numerków i żródełka w archiwach.
  16. godski odpowiedział(a) na tkm temat w 3.0TDI
    Te poprawione mają numer Bosch-a 0445115078. Numer Audi 059 130 277 BD. Mam nowe . Jakby co pisz na priva.
  17. Mówisz o używanych, rzecz jasna. Bo nowe te co na Allegro w cenie 600 i niżej to podróbki.
  18. Popieram. Sprawdzone nowe końcówki i własciwa regulacja pomogą. Rzeźbienie w g.... często tak sie kończy.
  19. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiadomo, najdłużej pochodzi Bosch. Ale robi max. 216-tki. I cena powala za oryginalny zestaw 2437010060 od AHY.
  20. Trzeba zacząć od początku czyli od sprawdzenia dwóch ciśnień we wtryskiwaczach . Często ludzie zakładają podróby do wtrysków a później jednych telepie, innym kopci a następnym za dużo pali.
  21. Jakie wtryski wsadziłeś? Nowe? A jeśli wymieniałeś końcówki to na jakie i czy ustawili 2 ciśnienia?
  22. No ładnie koleś pogrywa. Listę podeślę. Oczywiście wszystko po próbniku, a nie po pracy na silniku. A na Bosio sie mocno sparzyłem i to se newrati....
  23. Mam ich trochę . Po próbniku. Nie jeździły . Sprzedam poniżej ceny zakupu. Przesłać listę na priv?? Oczywiście faktura Vat. Ja juz definitywnie zrezygnowałem ze współpracy z firmą Bosio. Robili za krótkie igły i nie chcieli przyjmować reklamacji. Moim zdaniem Firad i Seven nie gorsze a tańsze.
  24. Racja. nie produkuje. z tego powodu tuningowe koncówki serii HF FIRAD robi na bazie koncówki P502 (0,210) oraz P520 (0,205) jesli produkuje, pokaz zdjecie takiej koncówki, chetnie zobacze
  25. Bosio nie polecam. Sprzedawałem kilka lat. Nierówne. W ostatnim okresie było ponad 20% reklamacji. Warsztat w Nadarzynie montował. Mam teraz Seven Diesel i oryginał Boscha z 216-tek. Mam też mocniejsze z Firada. 240-tki i 270-tki dla killerów. Co konkretnie potrzebujesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.