Treść opublikowana przez godski
-
[ALL] Pompa paliwa Walbro GSS 340
Mam prawdopodobnie ten sam problem z pompą w podobnym samochodzie (B7 sil. BFB). Samochód nie może osiągnąć planowanej mocy u Witka. Poza tym czasami nie chce odpalić. Znalazłem w tej firmie www.cardo.pl oryginalną pompę Siemensa za 670,00 zł. Oryginał w Audi 1145,00. Czy ta pompa GSS340 podchodzi plug&play? Czy samemu podmienię pompy i gdzie dokładnie się ona znajduje?
-
[B5 AFN] Proszę o radę - wtryski 216
Jakiej firmy te 216-tki? 360,00 za 4 sztuki to bardzo niska cena. Bosch odpada, Bosio raczej też.
-
[ALL] Prosze o opinię i tłumaczenie. Końcówki 216-tki.
Przetłumaczyć nie przetłumaczę, ale moge ci sprzedać 216-tki DSLA150P764 włoskiej firmy SEVEN po 100,00 z Vat-em . Tu masz linka do aukcji http://www.allegro.pl/item1030140098_koncowki_wtryskow_seven_vw_t4_216_tki_tuningtdi.html Te na E-bay to prawdopodobnie chińszczyzna.
-
Immobilizer
Dzwoniłem do paru. Nikt się nie chce podjąć. Dzwoniłem nawet do elektryka pracującego w ASO VW, który odesłał mnie do serwisu Audi. W środę jestem umówiony w ASO Audi - niestety trzeba przygotować górę siana. Najgorsze jest to, że nie mogę znależć na forach podobnego problemu dotyczącego B7. Wszystkie dotyczą B5.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
A już się zastanawiałem ile przepłaciłem
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Ile płaciłeś za nowe wtryskiwacze 380??? Ja za swoje nówki o numerze 0280156063 z TT BAM 225 KM zapłaciłem 800 zł. Pompę sprawdzali mi poprzez założenie trójnika i podpięcie manometru do szyny paliwowej.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
U mnie nie filtr blokuje. Wszystkie wymienione 2000 km temu.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Jeszcze nie wiemy. Okaże się w czwartek lub piątek. Dam znać.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Srednio. W czwartek następna ( 3 ) próba. Mistrz się nie poddaje...
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Moje 1,8T dzisiaj na rolkach . Godski
-
Immobilizer
Mam Audi B7. I co jakiś czas zdarza mi się, że odpalam samochód a ten po chwili gaśnie. I tak wiele razy. Po kilku - kilkunastu minutach udaje mi się wreszcie odpalić auto. Mniemam, że to może być immobilizer. Czy znacie może w W-wie lub okolicach (Pruszków , Raszyn, Nadarzyn) kogoś kto mógłby to sprawdzić i naprawić?
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Paco1201, około 7533 kilometrów rocznie. Ciężko uwierzyć...
-
[B5 ANB] Wymiana turbosprężarki a korekta softu
Mam założone większe wtryski od Bex-a, turbo k04-15, Tip-a , Fmic i czekam na program ( u Rogala 1.04 ). Samochód jest żwawszy , jest konkretny dźwięk silnika . Poza tym nic się nie dzieje. Brakuje trochę dołu.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Masters Tuning - firma Marka Staszewskiego. Jeden z prekursorów chiptuningu w Polsce. Bardzo dobry, ale też drogi tuner. Robiłem u niego poprzedni samochód.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Wykazu wtrysków nie mam. Mam firmę, która sprzedaje części do aparatury wtryskowej silników Diesla ( mam również cewki do 1,8T Boscha po 95,00 z Vat-em :gwizdanie:). W związku z z prowadzoną działalnością gospodarczą mam program Bosch ESI-tronic i nim się podpieram. Są tam zdjęcia i zastosowanie poszczególnych wtryskiwaczy, ale nie ma danych technicznych.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Do AEB wchodzą 0280150447. Są grube i krótkie. Te od S3 APY nie podejdą.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Do APY wchodzą długie, z metalową końcówką. Do mojego nie podejdą...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Gdzie dorwałeś??? Szukam już dwa tygodnie i nic...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Sam szukam używek już dłuższy czas. Niestety, bez efektu. 01.04.2010 jestem umówiony u Rogala na program. Do tego czasu muszę się zastanowić, czy zostawić wtryski od BEX-a, czy założyć 380 cm3.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Wtryski od silnika 225 HP BAM 380 cm3 o numerze 0 280 156 063 ( 06A906031BC) oryginał Bosch nowe mogę mieć w przyszłym tygodniu w cenie 250,00 z Vat-em za sztukę. Pasują p&p do silników w których oryginalnie są zamontowane 0280156065 (280 cm3) i 0280156061 (320 cm3) , czyli do silników BFB, AWT,AWM,AVJ,AMB,AUQ i BEX ( nie wiem, czy wszystkie wymieniłem).
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Miałem na myśli używki... . Jutro zapytam, ile by kosztowały nowe u moich dostawców.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Mam prośbę. Gdyby ktoś wiedział gdzie można kupić wtryski z silników 225 HP Audi TT, Seat Cupra BAM,AMK lub S3 BEA to proszę dać znać. Oznaczenie tych wtryskiwaczy to : Bosch 0280156063 lub 064, Audi 06A 906 031 BC.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Te będą pasowały, ale to są 320 od BEX-a. Mam takie same założone zamiast moich 280-tek .
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Nie będą pasowały, chyba że te metalowe końcówki są zdejmowane. Trzeba szukać od BAM 225 HP. Numer Boscha 0280156063 lub 064. Ciężko dostać. Sam już szukam ze 2 tygodnie.
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
Tylko jaki jest sens kombinować. Jako człowiek z dwiema lewymi rękami i wrodzoną niechęcią do prac fizycznych założyłem sobie dzisiaj FMIC we wspomnianym wcześniej ARS Nadarzyn ( BFB B7). Cooler o wysokości 14 cm z RE5PECT.PL wchodzi bez żadnych problemów , zero cięcia. Myślę, że w porównaniu do double Smica z racji swojego umiejscowienia i nie tylko jest to dobre rozwiązanie. Poza tym, rano przyprowadziłem auto, wieczorem odebrałem. I zostało jeszcze trochę na :drinks: Przepraszam za fatalną jakość zdjęć. Jak będą chętni, to zamieszczę więcej zdjęć.