Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:polew: nareszcie pirata drogowego złapali Ciekawe kiedy sobie CB kupisz w końcu
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Hehe pks prawie 2 godziny jedzie :polew: życzę powodzenia Auto się uspokoiło ???? dziś też kawę wylałeś :tongue4:
-
[B5 ADP] Falujące obroty
Spróbuj zdjąć na próbę dolot powietrza do filtra
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ustawiony był na 65km/h :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Co wymienic przed wirusowaniem?
Wtryski do zmiany bo waldki reduktor też nie jest dobry
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Zmień wtryski bo jeszcze trochę i nie będziesz jeździł wogóle
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Wiec auta nie zmieniasz jednak????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja się postaram zameldować w poniedziałek :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też się piszę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie ma co się czarować każde auto wymaga wkładu finansowego ale frajdy z jazdy i wygody nie da się opisać , bolek pojeździ A3 i powie że mu mało to kupi A4 :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie marudź :tongue4:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
mnie to zdziwiło że te wtryski założyłeś skoro wiedziałeś co ja z nimi miałem i ile km wytrzymały ,zmień na coś porządnego i tyle a nie gadaj o sprzedaniu bo kurde nawet nie dałeś się przewieść na śniegu :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Lecz trochę wentylacji się przyda zawsze
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
przy tych cenach paliwa to chyba trochę nie opłacalny pomysł co ja widzę prezes dziś świętuje najlepszego
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Zakładaj zderzak to będziesz mi śnieg w zimę odpychał a co do wtrysków to może 6 tyś mają przelotu jak nie mniej .
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
bierz moje a ja sobie większe założę
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcinie wtryski od lpg się kończą ???
-
[B6 BFB] Wypadające zapłony?
Ciekawe czy jeszcze jest akcja serwisowa z cewkami bo może byś się załapał na darmową wymiane
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Motul 8100 x-cess 5w40 ja też taki leje
-
[B6 AVJ] Rozrząd-zapytanie...
Płyn tylko G12 a co do reszty to ja też 550zł płaciłem za orginał a teraz koledzy na forum sprzedają po 350zł
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przyjedz w czwartek na hale to zagramy i może jakiegoś spota zrobimy [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 17:41_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Audi-S4-B5-wyjatkowe-auto-wyjatkowe-filmy,wid,13905692,wiadomosc.html coś pięknego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
trzeba był pisać na tel lub tutaj bo ja miałem jechać ale jak nikogo nie miało być to siedziałem w domu :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Czy kolega nowacek jest pewien, że to z powodu hali ????? Takie teksty to babci można mówić a nie nam :> młoda żona Ci nie wypuszcza z wyrka i tyle [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:26_________________________________________________Jest coś dziś?????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobrze powiedziane "latają" bo grę po 4 w drużynie nie można inaczej nazwać :gwizdanie:
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
poszło