Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. :polew: nareszcie pirata drogowego złapali Ciekawe kiedy sobie CB kupisz w końcu
  2. Hehe pks prawie 2 godziny jedzie :polew: życzę powodzenia Auto się uspokoiło ???? dziś też kawę wylałeś :tongue4:
  3. Spróbuj zdjąć na próbę dolot powietrza do filtra
  4. Ustawiony był na 65km/h :gwizdanie:
  5. Wtryski do zmiany bo waldki reduktor też nie jest dobry
  6. Zmień wtryski bo jeszcze trochę i nie będziesz jeździł wogóle
  7. Ja się postaram zameldować w poniedziałek :gwizdanie:
  8. Ja też się piszę
  9. nie ma co się czarować każde auto wymaga wkładu finansowego ale frajdy z jazdy i wygody nie da się opisać , bolek pojeździ A3 i powie że mu mało to kupi A4 :>
  10. Nie marudź :tongue4:
  11. mnie to zdziwiło że te wtryski założyłeś skoro wiedziałeś co ja z nimi miałem i ile km wytrzymały ,zmień na coś porządnego i tyle a nie gadaj o sprzedaniu bo kurde nawet nie dałeś się przewieść na śniegu :gwizdanie:
  12. Lecz trochę wentylacji się przyda zawsze
  13. przy tych cenach paliwa to chyba trochę nie opłacalny pomysł co ja widzę prezes dziś świętuje najlepszego
  14. Zakładaj zderzak to będziesz mi śnieg w zimę odpychał a co do wtrysków to może 6 tyś mają przelotu jak nie mniej .
  15. Marcinie wtryski od lpg się kończą ???
  16. Ciekawe czy jeszcze jest akcja serwisowa z cewkami bo może byś się załapał na darmową wymiane
  17. Motul 8100 x-cess 5w40 ja też taki leje
  18. Płyn tylko G12 a co do reszty to ja też 550zł płaciłem za orginał a teraz koledzy na forum sprzedają po 350zł
  19. Przyjedz w czwartek na hale to zagramy i może jakiegoś spota zrobimy [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 17:41_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Audi-S4-B5-wyjatkowe-auto-wyjatkowe-filmy,wid,13905692,wiadomosc.html coś pięknego
  20. trzeba był pisać na tel lub tutaj bo ja miałem jechać ale jak nikogo nie miało być to siedziałem w domu :gwizdanie:
  21. Czy kolega nowacek jest pewien, że to z powodu hali ????? Takie teksty to babci można mówić a nie nam :> młoda żona Ci nie wypuszcza z wyrka i tyle [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:26_________________________________________________Jest coś dziś?????
  22. Dobrze powiedziane "latają" bo grę po 4 w drużynie nie można inaczej nazwać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.