Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
[B6 BEX] Interfejs lpg
Witam wszystkich , potrzebuje porady odnośnie interfejsu lpg tzn który kupić :http://allegro.pl/interfejs-gazu-lpg-usb-stag-kme-bingo-brc-fvat-i1585047338.html czy ten http://allegro.pl/interfejs-gazu-lpg-usb-stag-kme-zenith-landi-fvat-i1585046103.html ???? Poradźcie który będzie lepszy ,a jeśli ktoś kupował od jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy to proszę o info . pozdrawiam łukasz
-
[ALL B5] Audi A4 + laweta ... Jak to jest ???
dokładnie wiec nie mam co ryzykować z taką jazdą bo można się wpakować w duże koszta
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
A kontakt z dziurawą drogą już był ??? wygląda czekam na oglądanie na spocie
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
To jakie będzie następne auto ??? bo apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec mniej niż 190 kucy nie może być
-
[ALL B5] Audi A4 + laweta ... Jak to jest ???
Na samej kategorii B nie możesz ciągnąć lawety ,musisz mieć kategorie E ,druga sprawa to jak zapniesz lawetę do Twojego auta to jeżeli dobrze pamiętam to ADP ma 1200kg uciągu z przyczepą hamowaną więc wiele nie możesz przewieść
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zmieniałbym gdyby zasypało mnie ale nie wiele brakowało a bym koło śląska wczoraj utknął w tym śniegu
-
Zima w Maju 2011;-)
pogoda szaleje strasznie u mnie -1 jest i deszcz ze śniegiem pada masakra jest z ta pogodą :wallbash:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zakładać zimowe buty bo biało i mroźno się robi no masakra jakaś żeby w maju padał śnieg i było na minusie :wallbash:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba mieć antenkę i się pytać o drogę bo teraz dokuczają strasznie no miałeś pecha bo 10 pkt to sporo,to ile na budziku było???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mokrego śmigusa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox:
-
Wesołych Świąt
Pogodnych ,wesołych i mile spędzonych świąt i mokrego dyngusa żeby rok był udany dla wszystkich
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Cisza tu jak makiem zasiał :gwizdanie: chyba wszyscy się już na świąteczne jajka szykują żeby wcinać :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
co zepsułeś? ząb mnie napierd***** i byłem u dentysty ale nici dopiero rano mam wizytę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dziś to był szybki spot i trochę bolesny
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja wcześniej jak po 20 to nie przyjadę więc może się załapiesz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Powinno być jak co tydzień
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
taki fotel fajna sprawa aż się nie chce wstawać z niego ale cena zabójcza bo ponad 20 tyś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Byłe parę min. po 19-ej i nikogo nie widziałem to coś dziwnego bo siedzieliśmy i gadaliśmy że przyjedziesz i pizze zdziałamy a tu nie było cie , na drugi raz to dzwoń
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pewnie że był ,ja nie wiem jak 4 aut stojących pod da grasso nie widziałeś :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu dzwoń do kolegi i już będzie komp naprawiony bo bez kompa to jak bez ręki teraz
-
[ALL B6] 1.8T 170KM quattro-pierwsza wymiana rozrządu wdł. ks. serw 180Tyś
Ja też nie czekałem do 180 tylko przy 150 poszła wymiana ,koszta takiego kompletu to ok 600zł w oryginale + robocizna oczywiście ale jak jest kumaty mechanik to i bez rozbierania pasa przedniego wymieni
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No panowie za tą frekwencję to będzie :bicz:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to ładny wynik a ile z tego arsenału do domu wziąłeś :> a Krzysiek ile ustrzelił pkt???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grześku jak strzelanie poszło ???mam nadzieje że same 10 ustrzeliłeś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Też Ci się spacerów zachciało chyba że zaczepki szukałeś :polew: