Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jasam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jasam

  1. No to co w przypadku gdy ktoś, nie ma pojęcia że takie świece znajdują się u niego w samochodzie i jeździ tak 10 lat. Jakoś nie słyszałem o pękających głowicach z tego powodu.... Nie chce mi się wierzyć w te historie. Wiele osób tu się wypowiadających ma racje, które przecież się nie wykluczają wzajemnie świece są po to aby: - silnik w niskich temp szybciej osiągał odpowiednią temp. - aby w kabinie szybciej było ciepło, usytuowanie świec na wyjściu z nagrzewnicy podyktowane jest zaś doświadczeniem inżynierów z bo w ten sposób unika się konsekwencji nierównomiernego rozłożenia temperatur w układzie.
  2. wszystko tu jest wystarczy poczytać wątek
  3. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a nie lepiej zrobić tak? żeby nie było out of...
  4. wczoraj to przerabiałem. Opiszę jak ja to zrobiłem Airbag dwa kabelki z czterech: - zmostkuj 2-pinową wtyczkę idącą do poduszki - użyłem cienkiego drucika - zapnij obie wtyczki do taśmy i szukaj miernikiem które są od poduchy (pozostałe 2 będą od klaksonu) - utnij starą wtyczkę w kolumnie kiery i połącz znalezione kabelki do kostki pozostałe dwa kabelki w żółtej kostce to klakson : - do oryginalnej wtyczki klaksonu idzie jeden kabelek - trzeba do niej znaleźć jakąś małą wsuwkę - wsuwkę podłączyłem do jednego z kabelków z wtyczki 4-pinowej - wolny kabelek zaś umocowałem do masy w kolumnie kiery u mnie wszystko gra jak trzeba. Po zmianie kiery jeździłem chwilę bez podłączenia poduchy, więc musiałem zapiąć vaga i skasować błąd poduchy.[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 15:17_________________________________________________ masz duży wieloklin w więc kiery z małym wieloklinem nie założysz Poszukaj kiery s-line z nowszej budy
  5. Udało się, już jest ok gdy się przyjrzałem to okazuje się że inne radia na chwilę (1 sek.) wchodziły w tryb "TELEFON" i dalej było normalnie. ale wtedy inne radia nie grałyby normalnie Eureka ! Odpięcie mini iso spowodowało, że tryb "TELEFON" pojawił się na stałe. to był błąd :gwizdanie: Odpiąłem go i jest cacy :> Gdybym od razu to zrobił nie było by tematu (ale może kiedyś komuś się przyda) Wszystkim, którzy zabrali głos by pomóc w rozwiązaniu problemu dziękuję
  6. Kupiłem w dobrej cenie ładne radio Chorus. Pakuję do Audi, wklepuje kod i widzę żaden przycisk nie reaguje, nie wydobywają się żadne dźwięki /zawiecha?/ Koleś który naprawia concerty podsunął pomysł, że jest zwarcie na linii telefonicznej i radio się wycisza. Jednak poprzednie radia Delt i Gamma oraz Concert na którym testowałem instalację ładnie grały i wszystkie regulacje działały. kolega amokk (poprzedni właściciel), podsunął myśl że może to być kwestia kodowania /ustawiał vagiem kod 00302/ - u niego były tylko 2 przednie głośniki. Ja mam fabrycznie dodatkowo w tylnych drzwiach i subwoofer. Czy ma ktoś z Was pomysł na rozwiązanie problemu?
  7. Serwus Panowie czy jest sens i czy warto skorzystać z okazji? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162961.new#new Mam afn z dmuchawką AWX (zmieniłem po padnięciu seryjnej). Czy ECU "etrone98" robione na wtryski 0,216 +awx pójdzie przy seryjnych wtryskach? Chciałem sobie robić niedrogi czip na jazdę "miejską" (nie interesuje mnie ściganie się na autostradach) "etrone98" mówi że program jest jest lajtowy, być może jest to o co mi chodzi.
  8. dołączę się do pytania czy w takim razie można podpiąć kierę od a3 np z zaślepką? np http://allegro.pl/show_item.php?item=1219368137 jak tu się przedstawia sprawa wieloklina, czy ktoś zgłębiał ten temat?
  9. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    najlepsze są obojętne oczy w komentach objawił się też niezły tekściarz: "Dawaj Dawaj do mnie tutaj Ja tu JP suczki szukam. Jestem Tomek fajter Bóg Rozpier*alam wszystkich tu. Chcesz być laską moją mała? Nie znam takiej co by nie chciała. Ciąg tu dalszy nie nastąpi Bo nie leci żadna blondi. Morał będzie z tego taki Już nie robię filmów takich CDN."
  10. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Pan ankieter jeśli szukał mądrzejszej od siebie żony to mógł wybierać bez liku, bo postawił błędne pytanie dając świadectwo oczywistej głupoty. Szkoda że żadna pani nie wytknęła mu tego. Tak na marginesie, ta strefa schodzi na psy ...
  11. jasam odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    wg mnie świetny patent, ciekawe ile z tym formalności i czy można taki wehikuł kupić?
  12. Łomża jest super ale nie tylko słabsza bo i mocna jest ok :gwizdanie:
  13. Dzięki Reniu za przedstawienie tego graficznie Efekt daje do myślenia zaczekam trochę z decyzją... przynajmniej do czasu sprawdzenia efektu w realu
  14. kurcze jeśli 18 to filtr ?? to chyba mnie interesuje nr 5 rynienka Z tym że mi jakoś to się różni od reala
  15. dzięki za wszystkie sugestie i wypowiedzi Mi się podobają. Pojadę je zobaczyć na żywo, mam nadzieję, że uda mi się stwierdzić czy to lakier oryginał czy malowane. Podobno opony są niezłe, więc może warto :gwizdanie:
  16. myślę o sprawieniu sobie takich alusków :gwizdanie: Co sądzicie o tych kołach? pasowały by do zielonego avanta bez chromów? Sprzedawca twierdzi że takie wyszły z fabryki. Czy były takie koła w Audi S line??
  17. już się robi WAUZZZ8DZVA113469
  18. Witam wymieniłem filtr kabinowy, okazuje się, że niczym nie jest przytrzymywany a na obudowie są metalowe zapinki. proszę o rysunek i nr tej części, której u mnie najprawdopodobniej brakuje (jakaś rameczka) z góry dzięki
  19. dzięki za ofertę, będę miał na uwadze gdybym znalazł się w pobliżu. Jak możesz to napisz na priv co i za ile
  20. bardzo żałuję [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 08:17_________________________________________________zgłosiłem problem na stronie http://www.radio-code.co.uk/audi-radio-codes.html o dziwo nawet ktoś się odezwał i po uzupełnieniu info czekam na odpowiedź --------------- działają szybko ale nieskutecznie: "Unfortunately we will be unable to supply you with a code for that serial number that you provided. This is because the code is not held in our database. I apologise for the inconvenience of this."
  21. Trochę w ciemno zamieniłem się ze szwagrem na radia. Moja Delta na concerta. Dostał je jako bonus do kupionej a6 (nigdy nie wkładał go do swojego z powodu przerobionych kostek i braku kodu. Jeśli znajdzie się ktoś kto pomoże rozkodować radyjko to będę bardzo zadowolony (chyba że ujawnią się inne problemy, np z potencjometrem) oznaczenie Concert m4 : AUZ1Z3X6085925
  22. Fajnie że w końcu trafiłem na jakiś opis... :gwizdanie: więc się dołączę Sprawdzę po tym opisie, może czegoś dojdę. O ile łatwo jest sprawdzić czy dochodzi do zwarcia rdzenia i ekranu to gorzej z przejściem... Mój kłopot opisuję tu gdyby ktoś chciał wypowiedzieć się w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_delta_cc_i_slaby_odbior_czy_ktos_wie_jak_pomoc-t135639.0.html -------------- sprawdziłem że: przebicia rdzeń-ekran nie ma, napięcie na wzmacniacz jest po odkręceniu anteny, sygnał jest znacznie gorszy - wnioskuję że przejście jest czy padł wzmacniacz ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.