Treść opublikowana przez jasam
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
No to co w przypadku gdy ktoś, nie ma pojęcia że takie świece znajdują się u niego w samochodzie i jeździ tak 10 lat. Jakoś nie słyszałem o pękających głowicach z tego powodu.... Nie chce mi się wierzyć w te historie. Wiele osób tu się wypowiadających ma racje, które przecież się nie wykluczają wzajemnie świece są po to aby: - silnik w niskich temp szybciej osiągał odpowiednią temp. - aby w kabinie szybciej było ciepło, usytuowanie świec na wyjściu z nagrzewnicy podyktowane jest zaś doświadczeniem inżynierów z bo w ten sposób unika się konsekwencji nierównomiernego rozłożenia temperatur w układzie.
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
wszystko tu jest wystarczy poczytać wątek
-
Strefa Śmiechu
a nie lepiej zrobić tak? żeby nie było out of...
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
wczoraj to przerabiałem. Opiszę jak ja to zrobiłem Airbag dwa kabelki z czterech: - zmostkuj 2-pinową wtyczkę idącą do poduszki - użyłem cienkiego drucika - zapnij obie wtyczki do taśmy i szukaj miernikiem które są od poduchy (pozostałe 2 będą od klaksonu) - utnij starą wtyczkę w kolumnie kiery i połącz znalezione kabelki do kostki pozostałe dwa kabelki w żółtej kostce to klakson : - do oryginalnej wtyczki klaksonu idzie jeden kabelek - trzeba do niej znaleźć jakąś małą wsuwkę - wsuwkę podłączyłem do jednego z kabelków z wtyczki 4-pinowej - wolny kabelek zaś umocowałem do masy w kolumnie kiery u mnie wszystko gra jak trzeba. Po zmianie kiery jeździłem chwilę bez podłączenia poduchy, więc musiałem zapiąć vaga i skasować błąd poduchy.[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 15:17_________________________________________________ masz duży wieloklin w więc kiery z małym wieloklinem nie założysz Poszukaj kiery s-line z nowszej budy
-
[ALL B5] Problem z Chorusem
Udało się, już jest ok gdy się przyjrzałem to okazuje się że inne radia na chwilę (1 sek.) wchodziły w tryb "TELEFON" i dalej było normalnie. ale wtedy inne radia nie grałyby normalnie Eureka ! Odpięcie mini iso spowodowało, że tryb "TELEFON" pojawił się na stałe. to był błąd :gwizdanie: Odpiąłem go i jest cacy :> Gdybym od razu to zrobił nie było by tematu (ale może kiedyś komuś się przyda) Wszystkim, którzy zabrali głos by pomóc w rozwiązaniu problemu dziękuję
-
[ALL B5] Problem z Chorusem
Kupiłem w dobrej cenie ładne radio Chorus. Pakuję do Audi, wklepuje kod i widzę żaden przycisk nie reaguje, nie wydobywają się żadne dźwięki /zawiecha?/ Koleś który naprawia concerty podsunął pomysł, że jest zwarcie na linii telefonicznej i radio się wycisza. Jednak poprzednie radia Delt i Gamma oraz Concert na którym testowałem instalację ładnie grały i wszystkie regulacje działały. kolega amokk (poprzedni właściciel), podsunął myśl że może to być kwestia kodowania /ustawiał vagiem kod 00302/ - u niego były tylko 2 przednie głośniki. Ja mam fabrycznie dodatkowo w tylnych drzwiach i subwoofer. Czy ma ktoś z Was pomysł na rozwiązanie problemu?
-
[B5 AFN] Czy warto skorzystać z okazji? Czip do AFN na AWX
to szkoda
-
[B5 AFN] Czy warto skorzystać z okazji? Czip do AFN na AWX
Serwus Panowie czy jest sens i czy warto skorzystać z okazji? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162961.new#new Mam afn z dmuchawką AWX (zmieniłem po padnięciu seryjnej). Czy ECU "etrone98" robione na wtryski 0,216 +awx pójdzie przy seryjnych wtryskach? Chciałem sobie robić niedrogi czip na jazdę "miejską" (nie interesuje mnie ściganie się na autostradach) "etrone98" mówi że program jest jest lajtowy, być może jest to o co mi chodzi.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
dołączę się do pytania czy w takim razie można podpiąć kierę od a3 np z zaślepką? np http://allegro.pl/show_item.php?item=1219368137 jak tu się przedstawia sprawa wieloklina, czy ktoś zgłębiał ten temat?
-
Strefa Śmiechu
najlepsze są obojętne oczy w komentach objawił się też niezły tekściarz: "Dawaj Dawaj do mnie tutaj Ja tu JP suczki szukam. Jestem Tomek fajter Bóg Rozpier*alam wszystkich tu. Chcesz być laską moją mała? Nie znam takiej co by nie chciała. Ciąg tu dalszy nie nastąpi Bo nie leci żadna blondi. Morał będzie z tego taki Już nie robię filmów takich CDN."
-
Strefa Śmiechu
Pan ankieter jeśli szukał mądrzejszej od siebie żony to mógł wybierać bez liku, bo postawił błędne pytanie dając świadectwo oczywistej głupoty. Szkoda że żadna pani nie wytknęła mu tego. Tak na marginesie, ta strefa schodzi na psy ...
-
Strefa Śmiechu
wg mnie świetny patent, ciekawe ile z tym formalności i czy można taki wehikuł kupić?
-
Ulubione piwo!
Łomża jest super ale nie tylko słabsza bo i mocna jest ok :gwizdanie:
-
[ALL] Czarne 5-cio ramienne 16" Audi S line??
Dzięki Reniu za przedstawienie tego graficznie Efekt daje do myślenia zaczekam trochę z decyzją... przynajmniej do czasu sprawdzenia efektu w realu
-
[ALL B5] Filtr kabinowy - część obudowy (jakaś rameczka)
kurcze jeśli 18 to filtr ?? to chyba mnie interesuje nr 5 rynienka Z tym że mi jakoś to się różni od reala
-
[ALL] Czarne 5-cio ramienne 16" Audi S line??
dzięki za wszystkie sugestie i wypowiedzi Mi się podobają. Pojadę je zobaczyć na żywo, mam nadzieję, że uda mi się stwierdzić czy to lakier oryginał czy malowane. Podobno opony są niezłe, więc może warto :gwizdanie:
-
[ALL] Czarne 5-cio ramienne 16" Audi S line??
900 zł z oponami
-
[ALL] Czarne 5-cio ramienne 16" Audi S line??
myślę o sprawieniu sobie takich alusków :gwizdanie: Co sądzicie o tych kołach? pasowały by do zielonego avanta bez chromów? Sprzedawca twierdzi że takie wyszły z fabryki. Czy były takie koła w Audi S line??
-
[ALL B5] Filtr kabinowy - część obudowy (jakaś rameczka)
już się robi WAUZZZ8DZVA113469
-
[ALL B5] Filtr kabinowy - część obudowy (jakaś rameczka)
Witam wymieniłem filtr kabinowy, okazuje się, że niczym nie jest przytrzymywany a na obudowie są metalowe zapinki. proszę o rysunek i nr tej części, której u mnie najprawdopodobniej brakuje (jakaś rameczka) z góry dzięki
-
[ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
dzięki za ofertę, będę miał na uwadze gdybym znalazł się w pobliżu. Jak możesz to napisz na priv co i za ile
-
[ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
bardzo żałuję [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 08:17_________________________________________________zgłosiłem problem na stronie http://www.radio-code.co.uk/audi-radio-codes.html o dziwo nawet ktoś się odezwał i po uzupełnieniu info czekam na odpowiedź --------------- działają szybko ale nieskutecznie: "Unfortunately we will be unable to supply you with a code for that serial number that you provided. This is because the code is not held in our database. I apologise for the inconvenience of this."
-
[ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
niestety nie zadziałało
-
[ALL] Radio Concert by Blaupunkt - brak kodu - pomożecie??
Trochę w ciemno zamieniłem się ze szwagrem na radia. Moja Delta na concerta. Dostał je jako bonus do kupionej a6 (nigdy nie wkładał go do swojego z powodu przerobionych kostek i braku kodu. Jeśli znajdzie się ktoś kto pomoże rozkodować radyjko to będę bardzo zadowolony (chyba że ujawnią się inne problemy, np z potencjometrem) oznaczenie Concert m4 : AUZ1Z3X6085925
-
[ALL] Podłączenie anteny - wzmacniacz antenowy
Fajnie że w końcu trafiłem na jakiś opis... :gwizdanie: więc się dołączę Sprawdzę po tym opisie, może czegoś dojdę. O ile łatwo jest sprawdzić czy dochodzi do zwarcia rdzenia i ekranu to gorzej z przejściem... Mój kłopot opisuję tu gdyby ktoś chciał wypowiedzieć się w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_delta_cc_i_slaby_odbior_czy_ktos_wie_jak_pomoc-t135639.0.html -------------- sprawdziłem że: przebicia rdzeń-ekran nie ma, napięcie na wzmacniacz jest po odkręceniu anteny, sygnał jest znacznie gorszy - wnioskuję że przejście jest czy padł wzmacniacz ??