Treść opublikowana przez jasam
-
[B5 AFN] Uszczelnienie wybieraka
mam mały wyciek z okolic wybieraka. Raczej jest to simering Czy jest wymienny bez rozbierania? Jaki nr i przypuszczalny koszt? Skrzynia 5 biegowa
-
[ALL] Zaślepka króćca cieczy chłodzącej -potrzebny nr części
proszę o pomoc w określeniu nr zaślepki króćca cieczy chłodzącej (oryginał lub zamiennik). Myślę że nie rożni się ona w zależności od typu silnika.
-
Strefa Śmiechu
Czemu bocian stoi na jednej nodze? bo gdyby uniósł drugą to by się wyp...lił
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Jak to stwierdziłeś? Robiłeś próbę po wymontowaniu go z samochodu? Zamieniałeś na inny działający - sprawdzony?
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
uważaj przy zdejmowaniu resztek starej rurki żeby nic do środka nie wpadło. Proponuję owinąć czymś miarkę lub jakiś drut, który po włożeniu do części metalowej uszczelni wlot. Potem kombinerki,śrubokręt lub coś innego i bez obaw wywalasz kawałek po kawałku. Wyciągasz drut z uszczelnieniem i ewentualne kawałki starej rurki, następnie rozgrzewasz opalarką żeby nie pękła nową rurkę i wciskasz
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
też jestem tego zdania. Rozumiem, że to tylko szablonik i nie wygląda tak jak gotowy odlew, ale wg mnie to wcale nie potrzebne, też bym taki grill założył. nie koniecznie, ale jak Ci się podoba... Są ludzie którym podobają się autka bez znaczków. Myślę że nie ma jednej słusznej opcji
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny po przekroczeniu prędkości 110 km/h.
Jak już rozruszałeś sztangę kluczem i chodzi ładnie to możesz podpiąć dużą strzykawkę (pewnie ma lek. weterynarii). Wytwarzasz podciśnienie i już wiesz czy chodzi w całym zakresie. Jeśli tak to pozostaje jeszcze stwierdzić czy trzyma cały czas, czy może ma nieszczelność.
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
okazuje się że jednak szukanie popłaca do AFN idzie troszkę inna rurka 028 103 663 - 028 103 663 A - 028 103 663 B np http://www.allegro.pl/item871624908_rurka_miarki_oleju_audi_80_a4_a6_vw_golf_3_4_passa.html
-
[B5 ANB] Rurka miarki oleju
czy do AFN to jest to samo?
-
Co to jest?
dzięki za rysunek, wszystko jasne
-
[B5 AFN] Harmonijka drążka kierowniczego
wielkie dzięki
-
[B5 AFN] Harmonijka drążka kierowniczego
jaki jest nr osłonki i cena (harmonijki) drążka kierowniczego (od strony kola lewego)?? Model: A4 B5 Silnik: AFN 1.9 110PS Rodzaj napędu: FWD Nadwozie: Avant Rocznik: 1997 Z góry dzięki za podpowiedzi Pozdrawiam
-
Co to jest?
czy ktoś się orientuje co to jest? myślę że jakiś odpowietrznik, albo kapturek, który spadł Umiejscowiony koło baku paliwa nad beką tylnego zwieszenia Do czego to służy? Z góry dzięki za podpowiedzi Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
dokładnie ci nie powiem , ale wiem że tak powinno sie robić , tak robiłem i mi poszło podgrzewanie powoduje rozszerzanie się metalu, polewanie wodą powoduje jego kurczenie się. W efekcie elementy mają szanse wzajemnie się "poluzować"
-
[B6 AVB] Brak rozruchu
Skoro padł aku to powinieneś go wymienić. Dolanie wody destylowanej i ładowanie pomaga gdy aku się rozładował ale poza tym nic mu nie dolega...
-
Budowa kanału w garażu
Do wycięcia otworu proponuję urządzenie (pewnie widziałeś u drogowców, którzy tną nawierzchnie ulic), które za kilkadziesiąt zł pożyczysz w stosownej wypożyczalni. Na pewno się opłaci. Szkło wodne lub dodatek do betonu np firmy Diterman rozwiąże w sposób doskonały problem szczelności kanału. Malowanie od strony wewnętrznej to ostateczność gdy np. posiadany od lat kanał jest nieszczelny. proponował bym w przewidzianych miejscach przybić do szalunku kilka skrzynek aby w gotowych ścianach kanału znalazły się wnęki na oświetlenie lub jako półki. Osobiście mam bardzo mokry grunt, więc studzienka tylko szczelna (Wstawiłem tam pompę) Nie zapomnij o spadku posadzki w kierunku studni. Wpuściłbym w beton rurkę do której potem można np włożyć wąż od pompy, aby nie jeździć po nim samochodem. I jeszcze kwestia przemyślenia w którym miejscu będziesz potrzebował gniazdko el. i lampy. Przed zalaniem betonu łatwiej dać peszel na kable niż potem bujać się z instalacją natynkową. Jeszcze mała sugestia odnośnie folii na szalunku. Jeśli zdecydujesz że wystarczy Ci gładka powierzchnia wymalowana farbą to postaraj się o dobre naciągnięcie foli i będzie gitara. Jeśli zaś planujesz wyłożyć płytki ceramiczne to polecam zrezygnowanie z folii, bo powierzchnia betonu jest wtedy tak gładka, że mogą wystąpić problemy z przyczepnością podłoża Przerabiałem to na stropie, który potem chciałem tynkować. Niestety, nie uniknąłem rapowania powierzchni do której tylko tynk na bazie gipsu chciał się trzymać.
-
[B5 AVG] Cieknie płyn G12: ETKA prośba o nr uszczelki lub plastikowego kroćca
Również przerabiałem temat wycieku z pod króćca. One mają taką wadę że pękają w sposób mało widoczny. Pęknięcia te umożliwiają jednak ominięcie uszczelki przez płyn. Wymiana rzeczywiście prosta i zajmuje mało czasu. Należy zwrócić uwagę na powierzchnię przylgni (nie może być wżerów, nalotów itp). Dokręcenie nowego należy przeprowadzić z wyczuciem, to jednak tworzywo... Dla zainteresowanych zastanawiających się nad zamiennikiem: ceny około 15-20 zł z uszczelką...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
może być? słabo widać miarkę i nie widać podłoża - dyskfalifikacja :decayed: Dość powiedzieć, że w szerszym planie też widać tylko śnieg i miarkę ... żartuję
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
może być?
-
Strefa Śmiechu
mam to samo, gęba sama się uśmiecha :>
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Kamień może pogarszać warunki pracy świec. Może woda jest przyczyną Twoich problemów - wymień na płyn chłodzący
-
[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
wysłałem wiadomość na PW « Wysłane do: august : 08 Grudzień 2009, 10:18 »
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
jak w tym kraju może być dobrze ;(- [B5 ALL] Zaślepka tylnej wycieraczki gdzie mozna kupić
25 za zaślepkę + wiecznie upierdolona szyba to raczej słaba oferta moim zdaniem lepiej zrobisz jak ożywisz swoją wycieraczkę. sprawdź to: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_tylniej_wycieraczki_avant-t4698.0.html - Strefa Śmiechu