Treść opublikowana przez jasam
-
[B5 AHU] Nie chce odpalić, ale rozrusznik jest OK - reaktywuję temat
aleś błysnął co autor chciał powiedzieć? ON to nie paliwo? Rozjebałeś mnie koleś tekstem "wszystko zniknelo" :oklaski: Pewien sławny Kononowicz obiecywał swoim wyborcom że jak będzie prezydentem to "niczego nie będzie" :oklaski: Tak jakoś mi się skojarzyło
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
trzeba się z tym zgodzić Nie wprowadzj ludzi w błąd Przy lużnym bagnecie olej jest wyrzucany przez przeciwwagi korbowe W moim przpadku wyleciało 0,5 litra,po założeniu gumowych oringów bagnet ciasno wchodził w rurkę i po problemie. Niech kolega jeszcze kleju użyje, albo założy trzy oringi żeby nie "wylatywało". U mnie bagnet wchodzi luźno i nic nie wydmuc**je. A może ja nie mam przeciwwag??
-
[B5 AFN] Dark Blue AFN AVANT by Rafaell
Fajny Avancik, kolorek i fele śliczne
-
[B5 ADR] Wyciek oleju przez bagnet
trzeba się z tym zgodzić
-
Gdzie ubezpieczenie ?
Zgadzam się, kiedyś w Warcie wytargowałem 25% większe odszkodowanie. Cena-przejście się na rozmowę z dyrektorem oddziału piętro wyżej :> Nawet nie trzeba było iść do adwokata
-
Gdzie ubezpieczenie ?
słyszałem kupiłem u nich OC przez mbank, wyszło 290 zł. W CU Direct, AXA i Link4 około 100-150 zł drożej Warta ok 500
-
[B5 ALL] Jak odłączyć immobilizer?
kolego gadam13 źle mnie zrozumiałeś. Choć mówiłem teoretycznie to wymiana zdań pomogła zrozumieć, że immo jest the best bo jak powiedziałem "mądrego dobrze posłuchać"
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
popieram
-
[B5 ALL] Jak odłączyć immobilizer?
po zastanowieniu obok wielkich - tego rozwiązania, znajduje dwa malutkie + jak nie masz kompletu kluczyków to dorobienie jest tańsze i nie martwisz się problemami z immo mądrego dobrze posłuchać
-
[B5 ALL] Jak odłączyć immobilizer?
wydaje się, że usunięcie immo to czasem dobre rozwiązanie. Np gdy szwankuje, a na dodatek nie masz zapasowego kluczyka. Dorobienie dodatkowego bez immo jest mniej kosztowne... A przy zakupie np http://allegro.pl/item798669755_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html jest wręcz uzasadnione coś za coś
-
Strefa Śmiechu
a jest taka piosenka? myślę że nie, bo znałbym ten przebój
-
Strefa Śmiechu
nigdy nie kwestionuj odwagi amerykańskiego żołnierza! http://nadjakseruje.blox.pl/resource/zolnierz3.jpg
-
Strefa Śmiechu
było naście razy No to trudno,raz wstawiłem zdjęcie prywatne i tez ktoś mi napisał Było !!! bo to takie deżawu jest
-
[ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?
niezłe spostrzeżenie, nawet się nad tym nie zastanawiałem wcześniej. Gnoje sie organizują... dni człowieka na ziemi policzone...
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
wczoraj zmieniłem tarcze w swoim sprzęcie. Tarcza prawa miała 15mm a lewej nawet nie chciałem mierzyć. Oczywiście jak byk wytłoczone jest na niej że minimum to 23 mm. Włoch od którego kupiłem autko nie miał litości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka wszystkim szczęśliwym posiadaczom A4!!!