Treść opublikowana przez jasam
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Poszło nieźle. Dziękuję za opis operacji. PS podkładki kupiłem w sklepie z łożyskami, co prawda miedziane a nie aluminiowe ale wszystko jest szczelne. wysłane to wysłane :-)
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Czy ktoś uszczelniał magiel? U mnie poleciało bokami. Zanim się to stało wspomaganie ładnie chodziło a luzy mało wyczuwalne.
-
Strefa Śmiechu
Całą noc nie spałem, usiłując sobie przypomnieć czy choruję na amnezję, czy na bezsenność Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
wygląda na to że kobita nie zapłaciła za paliwo dolane- Strefa Śmiechu
Zawodnik MMA nie wytrzymał napięcia- Wymiana sprężarki klimatyzacji wraz z osuszaczem
jedno nie ma wiele wspólnego z drugim ... kolega napisał że regenerowana. Co do płukania to lepiej jest wymienić jeszcze chłodnicę za 100 niż płukać układ za 400 zł, który po usunięciu chłodnicy, osuszacza i sprężarki to tylko rurki ...- Strefa Śmiechu
brunetka może być reszta to rzeczy nabyte Ty zboczencu ona dopiero miala komunie!- Strefa Śmiechu
Ty no... nie słyszałem tego nidgy:decayed: Bez obrazy, to możliwe! Ja to znałem jak Twój rocznik mówił na chleb pep- [ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
A ja tak mam od początku; to już 4 lata. Myślałem że to normalne że płynem pryska przed wycieraczkę ale wczoraj w Passacie brata stwierdziłem brak silniczka, który wyzionął ducha po tym jak ukręciła się rurka Sam nie wiem czy podchodzić teraz do tematu regeneracji ?? Potem może być o wiele drożej ...- wpływ sitka zbiorniczka wspomagania na działanie pompy
widzę to w ten sposób. nagromadzone opiłki i inny syf z sitka po tym jak zostało ono zruszone poszły w układ i przyśpieszyły agonię pompy lub co gorsze są w maglownicy to takie moje domysły- Zimny płyn w zbiorniczku wyrównawczym
widzę że masz wątpliwości dot. skuteczności odpowietrzania wężykiem od nagrzewnicy:whistling: czy oby na pewno dobrze odpowietrzyłeś? Silnik zagrzany tak jak trzeba, termostat się otworzył?- Stary dom z cegły-przebudowa-pytania do fachowców
ad.1 ścian nośnych nie usuwa się. Jak coś to bym wstawiał belkę po całości w ściany i słup po środku (obok ściany a potem bym usuwał, starą pod warunkiem że w piwnicy było by na czym oprzeć podporę. ad.2 narożniki ocieplisz cieńszym materiałem o lepszych właściwościach (np styrodur) i będzie git.- Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
nie wiem czy już u Ciebie jest ok bo skończyłem czytanie tego wątku na twoim stwierdzeniu. Otóż mój do zeszłego weekendu palił przez kilka dni tak samo. Problem był taki że wymieniając filtr w swoim afn-nie pękła mi rurka w zaworku zwrotnym i zaczął mi się zapowietrzać. Po wymianie zaworka zwrotnego (20) jest tak jak trzeba. Może nie wszystko wiem ale widziałem tylko dwa rodzaje filtra w afn i oba mają zaworki zwrotne.- Nie odbijajaca manetka kierunkowskazu po czyszczeniu
Po dokładnym obejrzeniu widać u mnie był wytarty z jednej strony ten plastik. po prostu taśma niecentrycznie była ustawiona i plastik zaczął wciskać się pod języczek od manetki klinem co z czasem spowodowało że przestał działać kierunek. Sugeruję sprawdzić czy nie wyrobił się plastik od taśmy, jeśli nie to jeszcze ustawić ją w pozycji bliżej manetki (jeśli się da)- Nie odbijajaca manetka kierunkowskazu po czyszczeniu
Objawy miałem identyczne Po wymianie kierownicy (na skórzaną) a tym samym taśmy problemu już nie mam. Po dokładnym obejrzeniu widać u mnie wytarty z jednej strony plastik na taśmie.- [ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
serwus sterowanie i zasilanie rozwiązałeś tak jak poprzednik, czy jakieś własne patenty?- Tani sposób na naprawę uchwytów rolety w Avancie A4 B5
Kowi zobacz tu coś było o zestawach naprawczych i etce [Audi A4 B5 Avant ] Zestaw naprawczy rolety bagażnika U siebie miałem już pospawany stelaż z tulejki i powyginanych szprych rowerowych lecz nabyłem w dobrej cenie piękne boczki poliftowe więc już się nie bawiłem ze starymi. W nowych profilaktycznie wkleiłem na żywicę twarde elementy stalowe i myślę że zaczepy będą bezpieczne- Strefa Śmiechu
ale się popisał, kretyn!- Strefa Śmiechu
ale nadal to nie wyjaśnia roli osła z filmu- Przeraźliwy pisk paska klimy, co może być przyczyną...?
Myślę że idziesz dobrym tropem niestety. Na dławiku pewnie będziesz już widział opiłki... Tak czy inaczej przy przeglądzie klimy fachowiec Ci powie czy ciśnienia na sprężarce są dobre i ew sprawdzenie tych opiłków.- Czy warto kupić używane przęsła kute w cenie 80zł za metr ?
Wiele zależy od słupka, musi być mocny. Jak ktoś to z głową będzie przerabiał to wszystko się da, bo jak to mówią tylko parasola w d...e nie otworzysz- Czy warto kupić używane przęsła kute w cenie 80zł za metr ?
co do piaskowania to ostatnio robiłem taka operację w zakładach naprawy taboru kolejowego w Łapach. Maszyna nie z tej ziemi. Schody metalowe 3,2 m długości wypiaskowane w 8 minut. koszt 30 zł. Godzina pracy to koszt 90zł- Czy warto kupić używane przęsła kute w cenie 80zł za metr ?
facet sprzedaje Ci porządne ogrodzenie w cenie złomu, nad czym się tu zastanawiać? cynkować można i stare ale trzeba piaskować. osobiście po piaskowaniu pomalował bym farbą przemysłową z dodatkami (ok 100 zł za litr)- [ALL B6] Światła do jazdy dziennej
Zazwyczaj są trzy kabelki, masa, + po stacyjce i + ze świateł mijania żeby dać sygnał wyłączający je po włączeniu świateł mijania. mam pytanie na youtube widzialem filmik jak po wlaczeniu swiatel mijania swiatla dzienne przygasaja ale niewylaczaja sie calkiem czy mozna tak jezdzic ? nie wolno. DRL mają gasnąć a nie przygasać. Miałem szczepę z miśkami bo jedna dioda w obudowie zaparowanej coś lekko świeciła co do montażu to: masa wiadomo + po stacyjce lub jak u mnie z alternatora (włączają/wyłączają gdy silnik pracuje/nie pracuje) + ze świateł mijania żeby dać sygnał wyłączający je po włączeniu świateł mijania. - Strefa Śmiechu