Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jasam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jasam

  1. Zrobiłem podmiankę radyjek i okazuje się że jest ok. Więc to co zrobiłem poniżej nic nie wnosi Czyżby coś w radiu?? sprawdziłem, że napięcie do wzmacniacza w podsufitce dochodzi gdy włączy się radio po odkręceniu anteny z dachu sygnał wyraźnie się pogarsza lub stacja ginie zupełnie, stąd wnioskuję że obwód nie jest przerwany może przyczyną jest to że ktoś kiedyś grzebał się przy kostkach?
  2. jak przeczytałem o Twoim problemie to zdałem sobie sprawę że na swoje pytanie odnośnie RDS-u mogę też nie otrzymać odpowiedzi :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_jak_powstrzymac_gamme_przed_szukaniem_lepszego_sygnalu-t135639.0.html
  3. W mojej a4 radio Delta często gubi stacje (np w garażu) gdzie leży przyczyna? jak zdiagnozować problem? Czy to normalne że radio znajduje w mieście tylko 6 stacji a po wciśnięciu DX (zwiększona czułość) o kilka więcej?? jak poprawić sygnał? Czy można zaprogramować stację na "sztywno" ręcznie - słuchać stacji pomimo słabego dźwięku?? (tak żeby radio nie szukało lepszego sygnału)
  4. wielu mechaników używa smaru grafitowego jaki zostaje w osłonie przegubu po jego wymianie i jest to sprawdzony sposób ale jak ktoś lubi kupować spray miedziany to oczywiście po to on został wymyślony Świętsi od papieża jednak się od tego nie staniemy... :gwizdanie:
  5. z trudem to piszę, idziesz na łatwiznę. Użyj lub poczytaj uważnie ten temat i wszystko stanie się jasne
  6. Regulator napięcia wymieniony. wszystko wróciło do normy. na szczęście obyło się bez dodatkowych kosztów
  7. Dzięki za sugestie dziwi mnie tylko co tu może się psuć raczej szybko brat będzie się za to musiał zabrać bo jest nowy i szkoda
  8. serwus mój braciszek ma problem z Vectrą z 1991r. dokładnie komp pokazuje bład wysokiego napięcia. Pomimo wymienionego regulatora w alternatorze ma napięcie ładowania ok 15V gdy przygazuje 3-4 tys obr (normalne obroty w trasie) napięcie wynosi około 15,5V jakie mogą być przyczyny i skutki takiego stanu rzeczy? akumulator nowy centry, regulator też nowy ori. dzięki za podpowiedzi
  9. dobra cena to i poszły jak dla mnie wzór i żeby nie inne wydatki to chciałbym aby kręciły się u mnie
  10. Dla mnie jaki rozmiar i koszt?
  11. wielkie dzięki. Tego się nie spodziewałem
  12. fajnie by było żeby spalanie
  13. jasam odpowiedział(a) na M.Audi temat w Audi A4 B5
    jeśli tak mocno się grzeje to jestem pewien, iż jest to odczuwalne w trakcie jazdy również nie cofaj przed podniesieniem, bo to może odblokować zacisk i utrudnić identyfikację problemu...
  14. proszę o rysunek z Etki i nr plastikowej osłonki (zakończenie) szyny fotela kierowcy na tunelu
  15. proszę o rysunek z Etki i nr gumy uszczelniającej odpływ z komory silnika (pod mocowaniem akumulatora)
  16. proszę o rysunek z Etki i nr tulejki gumowej do mocowania intercoolera - u mnie brak, nawet 1 na wzór się nie ostała
  17. jasam odpowiedział(a) na M.Audi temat w Audi A4 B5
    łożysko? powinno huczeć zanim padnie kompletnie... a i to nie powinno powodować takiego grzania. U mnie było tak gdy blokowało klocki (miałem cienką tarczę i słabe klocki). Czuć jednak przy tym wyraźnie że ściąga i ciężko jedzie.
  18. Ja bym nie darował i pojechał z powrotem do niego, niech sprawdza co zepsuł
  19. Najczęstsze objawy padającego przegubu zewnętrznego to owe miarowe metaliczne pukanie najczęściej przy ruszaniu i skręcaniu. Przy przegubach wewnętrznych objawy występują przy jeździe na wprost. Upierał bym się przy przegubach, lecz jeśli Twój mechanik to wyklucza...
  20. Nie będę wdawał się w polemikę, powiem tylko, że też mam AFN 110 z 1997roku z turbiną nisko pod kolektorem ssącym
  21. Podpisałem, rzecz jasna W głowie się nie mieści do czego człowiek jest zdolny... W necie takie rzeczy można znaleźć, że można się znieczulić, niemniej obejrzałem tylko około 30 %
  22. dzięki za rysunki, choć nie rozjaśniły mi tematu i dalej, jak to napisałeś ;(trafiłem na podobny wątek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t40567.0.html;msg455285;highlight=wybierak#msg455285 przy okazji może ktoś przypomni ile oleju powinno wchodzić do tej skrzyni i jaki jest najlepszy (jakość/cena)?
  23. a co mi tam :gwizdanie: komp ładny to i głosa dostał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.