Treść opublikowana przez jasam
-
[ALL] Delta CC i słaby odbiór - czy ktoś wie jak pomóc?
Zrobiłem podmiankę radyjek i okazuje się że jest ok. Więc to co zrobiłem poniżej nic nie wnosi Czyżby coś w radiu?? sprawdziłem, że napięcie do wzmacniacza w podsufitce dochodzi gdy włączy się radio po odkręceniu anteny z dachu sygnał wyraźnie się pogarsza lub stacja ginie zupełnie, stąd wnioskuję że obwód nie jest przerwany może przyczyną jest to że ktoś kiedyś grzebał się przy kostkach?
-
[ALL B5] Radio gamma. Przestał działać RDS
jak przeczytałem o Twoim problemie to zdałem sobie sprawę że na swoje pytanie odnośnie RDS-u mogę też nie otrzymać odpowiedzi :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_jak_powstrzymac_gamme_przed_szukaniem_lepszego_sygnalu-t135639.0.html
-
[ALL] Delta CC i słaby odbiór - czy ktoś wie jak pomóc?
W mojej a4 radio Delta często gubi stacje (np w garażu) gdzie leży przyczyna? jak zdiagnozować problem? Czy to normalne że radio znajduje w mieście tylko 6 stacji a po wciśnięciu DX (zwiększona czułość) o kilka więcej?? jak poprawić sygnał? Czy można zaprogramować stację na "sztywno" ręcznie - słuchać stacji pomimo słabego dźwięku?? (tak żeby radio nie szukało lepszego sygnału)
-
[All] Jaki smar do śrub?
wielu mechaników używa smaru grafitowego jaki zostaje w osłonie przegubu po jego wymianie i jest to sprawdzony sposób ale jak ktoś lubi kupować spray miedziany to oczywiście po to on został wymyślony Świętsi od papieża jednak się od tego nie staniemy... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
z trudem to piszę, idziesz na łatwiznę. Użyj lub poczytaj uważnie ten temat i wszystko stanie się jasne
-
Jakie mogą być przyczyny i skutki ładowania napięciem pow. 15V
Regulator napięcia wymieniony. wszystko wróciło do normy. na szczęście obyło się bez dodatkowych kosztów
-
Jakie mogą być przyczyny i skutki ładowania napięciem pow. 15V
Dzięki za sugestie dziwi mnie tylko co tu może się psuć raczej szybko brat będzie się za to musiał zabrać bo jest nowy i szkoda
-
Jakie mogą być przyczyny i skutki ładowania napięciem pow. 15V
serwus mój braciszek ma problem z Vectrą z 1991r. dokładnie komp pokazuje bład wysokiego napięcia. Pomimo wymienionego regulatora w alternatorze ma napięcie ładowania ok 15V gdy przygazuje 3-4 tys obr (normalne obroty w trasie) napięcie wynosi około 15,5V jakie mogą być przyczyny i skutki takiego stanu rzeczy? akumulator nowy centry, regulator też nowy ori. dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
dobra cena to i poszły jak dla mnie wzór i żeby nie inne wydatki to chciałbym aby kręciły się u mnie
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Dla mnie jaki rozmiar i koszt?
-
[ALL B5] Tulejka gumowa do mocowania intercoolera
wielkie dzięki. Tego się nie spodziewałem
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
fajnie by było żeby spalanie
-
[ALL B5] Plastikowa osłonka (zakończenie) szyny fotela kierowcy na tunelu
właśnie o to ! dzięki
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
jeśli tak mocno się grzeje to jestem pewien, iż jest to odczuwalne w trakcie jazdy również nie cofaj przed podniesieniem, bo to może odblokować zacisk i utrudnić identyfikację problemu...
-
[ALL B5] Plastikowa osłonka (zakończenie) szyny fotela kierowcy na tunelu
proszę o rysunek z Etki i nr plastikowej osłonki (zakończenie) szyny fotela kierowcy na tunelu
-
[ALL B5] Guma uszczelniająca odpływ z komory silnika (pod mocowaniem akumulatora)
proszę o rysunek z Etki i nr gumy uszczelniającej odpływ z komory silnika (pod mocowaniem akumulatora)
-
[ALL B5] Tulejka gumowa do mocowania intercoolera
proszę o rysunek z Etki i nr tulejki gumowej do mocowania intercoolera - u mnie brak, nawet 1 na wzór się nie ostała
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
łożysko? powinno huczeć zanim padnie kompletnie... a i to nie powinno powodować takiego grzania. U mnie było tak gdy blokowało klocki (miałem cienką tarczę i słabe klocki). Czuć jednak przy tym wyraźnie że ściąga i ciężko jedzie.
-
[ALL B5] Ciągłe stukanie podczas jazdy oraz metaliczne odgłosy na dołkach
Ja bym nie darował i pojechał z powrotem do niego, niech sprawdza co zepsuł
-
[ALL B5] Ciągłe stukanie podczas jazdy oraz metaliczne odgłosy na dołkach
Najczęstsze objawy padającego przegubu zewnętrznego to owe miarowe metaliczne pukanie najczęściej przy ruszaniu i skręcaniu. Przy przegubach wewnętrznych objawy występują przy jeździe na wprost. Upierał bym się przy przegubach, lecz jeśli Twój mechanik to wyklucza...
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
Nie będę wdawał się w polemikę, powiem tylko, że też mam AFN 110 z 1997roku z turbiną nisko pod kolektorem ssącym
-
Podpisz petycję dotycząca zakazu okrutnego traktowania zwierząt !!
Podpisałem, rzecz jasna W głowie się nie mieści do czego człowiek jest zdolny... W necie takie rzeczy można znaleźć, że można się znieczulić, niemniej obejrzałem tylko około 30 %
-
[B5 AFN] Uszczelnienie wybieraka
dzięki za rysunki, choć nie rozjaśniły mi tematu i dalej, jak to napisałeś ;(trafiłem na podobny wątek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t40567.0.html;msg455285;highlight=wybierak#msg455285 przy okazji może ktoś przypomni ile oleju powinno wchodzić do tej skrzyni i jaki jest najlepszy (jakość/cena)?
-
Prośba o oddanie głosu - najlepsza wybajerowana obudowa hehe
a co mi tam :gwizdanie: komp ładny to i głosa dostał
-
[ALL] Zaślepka króćca cieczy chłodzącej -potrzebny nr części