Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. maluj, ja sam będę malował też
  2. http://allegro.pl/d1s-prime-5000k-zarowka-xenon-ksenon-35w-85v-f-vat-i5305190821.html chłopaki polecali jeszcze coś takiego
  3. No hamer ma 4850 bo ja potrzebuje d1s są jeszcze 5500k ale osram i dużo droższe Tom mi się nie spieszy i tak jak coś będę zamawiał to dopiero po niedzieli
  4. A masz foto jak świecą Ci ? Odblaski mam z przodu przyciemnione a oryginalnie to pomarańczowe
  5. jakie żarniki kupiłeś ?
  6. już wcześniej miałem wrażenie że świeci coś w czerwony ale dziś się okazało że faktycznie zaczęło świecić typowo czerwony
  7. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Heh racja ale mam bi-xenon to będzie d1s a żeby mymienic zarnik trzeba wykręcić lape ?
  8. jozek726 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    żarniki w B7 są D1S ?
  9. Jak juz będę kupował to coś z wyższej półki
  10. Oj tak jest plan na recaro za jakiś czas ale to odległe plany na razie [emoji6]
  11. Wina quattro i pełnego zbiornik paliwa jest w planie gwint także tego
  12. felga oryginał Audi DTM aktualnie zimówka
  13. Mi pali w mieście około 13 litrów, wiadomo że jak mu będziesz cisnąć od świateł do świateł to spali Ci więcej. Quattro + tiptronic. Przy kupnie zwracasz największą uwagę na łańcuch zmiennych faz rozrządu no i spalanie oleju ale to spalanie nie powinno być tragiczne Wiadomo TFSI to nie założysz gazu. A tak to użytkuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, po za tym że muszę wymienić łańcuch to jest ok a koszt wymiany to jakieś 1,5 tyś
  14. Wpadły nowe listwy S4 na razie taki kolor, docelowo pójdą w czerwony
  15. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biggman miał takie kostki. A czemu Ci się wskazówki na biało nie podswieltaja ?
  16. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak się wyciąga wskazówki z licznika ? Bo nie chce nic urwać ?
  17. ramki na czarne chcesz wymieniać ?
  18. listwy bym pomalował w kolor
  19. rozkodował się
  20. to czym sie roznia te silniki b7 i b8? sorry za wtracenie Jozek auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie pozdrawiam:) Różnią się sporo , w B8 te silniki spalają więcej oleju niż paliwa ( np. 1 litr na 1000 km ) . Trzeba zrobić konkretny remont tzw STAGE II. Tu masz więcej, poczytaj W b7 nie ma takiego problemu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.