Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. a ten jak z boku obserwuje :naughty: :naughty: Marcin nie wiesz jakie sa kable przy esce do regulacji foteli ??? Bo w recarosach sąpo dwie prostokątne wtyczki na 4 bolce nie ,no wydech brzmi ślicznie ,ale pod K04 jak juz pisałeś trzeba go rezać :naughty: :naughty: jestem za młody Ty masz 41 lat??
  2. musisz zdjąć ten plastik kolo dzwigni zmiany biegów nastepnie wykręcić popielniczki i potem klime bo ona jest przykręcona na śruby
  3. mi też nie podchodzą Stary 4 lata z jedną furą?? niezły wynik ja mam pół roku i już mnie niesie na zmianę
  4. na pierwsze auto to i tak tylko nie drewna w srodku
  5. miałeś mi przelać 200zł bo dałem Ci info, żebyś nie jechał oglądać tej padaki w KRK tego pewnie też nie pamiętasz :gwizdanie: wiesz nie mam teraz kasy zbieram na AWXa
  6. hyyyy chciałbym sobie tak poszaleć zimą quattro myslałem nad kupnem jakiegoś starszego audika w benie i w Q tak do powariowania
  7. wiesz jak jest ciężko znaleźć auto w Q tymbardziej zadbane. gdy kupowalem swojego to chciałem tylko Q ale trafiło się to i naprawde zadbane i wogóle, tymbardziej ze chciałem tylko AJM, wtedy był jeden w quattro na śląsku a ja jestem z pomorza to też jest kawał drogi i kasy nie było aż tyle na niego a zanim ktoś miał mi go obcykać to już go nie było... no taki 115km +Q to był by piękny setupik, kiedys maiłem chęć zrobic swapa na taki silniczek, albo AWX, ale z racji ze ja mechanik teoretyk dałem sobie spokój na rzecz poniesionych kosztów robocizny a swapa z mojego na Q ajm duzo było by roboty? :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:58_________________________________________________ wiesz jak jest ciężko znaleźć auto w Q tymbardziej zadbane. gdy kupowalem swojego to chciałem tylko Q ale trafiło się to i naprawde zadbane i wogóle, tymbardziej ze chciałem tylko AJM, wtedy był jeden w quattro na śląsku a ja jestem z pomorza to też jest kawał drogi i kasy nie było aż tyle na niego a zanim ktoś miał mi go obcykać to już go nie było... był z Krakowa ale padaka jak nie wiem :gwizdanie: a Ty z kąt wiesz??
  8. wiesz jak jest ciężko znaleźć auto w Q tymbardziej zadbane. gdy kupowalem swojego to chciałem tylko Q ale trafiło się to i naprawde zadbane i wogóle, tymbardziej ze chciałem tylko AJM, wtedy był jeden w quattro na śląsku a ja jestem z pomorza to też jest kawał drogi i kasy nie było aż tyle na niego a zanim ktoś miał mi go obcykać to już go nie było...
  9. wiem ale z doświadczenia wiem że to drogi zabieg wsadzać cos na zapas oj drogi AWX + program i taki wynik jak ma stanley by mi starczylo a ile on ma? do tego coś robił czy samo turbo i program? on ma na samym programie i AWX-ie 170KM;368Nm [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 17:37_________________________________________________ Kowi wiesz ile dałbym zeby mieć u siebie Q nie idzie tego z oski zrobić????
  10. jak bys pojechał do fachowców od szyb to by Ci to ładnie zrobili ze byłby tylko mały ślad niewidoczny prawie, widziałem kiedys jak usuwają odpryski na szybie od kamieni i było cacy
  11. walni sobie podsufitkę z eSki
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160453.0 myślałem o tej ale sam nie wiem musze jeszcze troche kasy dozbierać
  13. u mnie lewe przy skręconych kolach i czasem na prostych. nie mam pojęcia od czego ja juz mam tego dosyć i chce wymienić końcówkę drążka jak to nie pomoże to kupie 2x wahacze góra i wymienię dol był wymieniany [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:35_________________________________________________Nowy gadzet
  14. dokładnie jak mówisz i 18cali i gleba normalnie bym sie obejrzał na ulicy za Toba
  15. byłby ogień musze też kurde opanować pukanie w kole bo normalnie kurwi.cy dostaje na szarpakach wszędzie mi mówią ze ok a ja słyszę jak puka
  16. wywal te klamki wydech też out i bedzi ok walni jakiś opisik i foty wnętrza
  17. ale Ty masz z polski tą Twoją N97? [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:28_________________________________________________ tylko przestawić w menu to ja bym potrafił ale wgrać polaka to juz niezabardzo :gwizdanie:
  18. no o orginał w takim wymiarze nie ma szans , a ten kwadrat to nie wiem do czego pasuje Do malucha dokładnie tylko do malucha
  19. widziałem na otomoto go szłu tak nie robi... :gwizdanie:
  20. musi być kolor odpowiedni noi tablica rej w wymiarze US bo tak to kiszka :gwizdanie: noi nisko pownno być, w B6 ładnie wygląda gleba i bablica US obowiązkowo a kolor?? moj chyba by nie był taki zły bo inaczej to szału nie ma zgadzam sie a wogóle z tą duża tablicą :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 18:53_________________________________________________
  21. narazie wstrzymany temat, teraz na zime odpuszczam z felgami i zawiecha bo wiesz jak to jest zimą pójdę w program i troszkę Km i momentu zewnątrz mam plany na progi kompletne s4 i klapę tył USA ale to jest cud jak bym ją znalazł klape to ciezko bedzie nawet bardzo, póki co widziałem tylko jedną na aucie :gwizdanie: wiem właśnie ze ciężko ale moze sie trafi
  22. narazie wstrzymany temat, teraz na zime odpuszczam z felgami i zawiecha bo wiesz jak to jest zimą pójdę w program i troszkę Km i momentu zewnątrz mam plany na progi kompletne s4 i klapę tył USA ale to jest cud jak bym ją znalazł
  23. wiem ale z doświadczenia wiem że to drogi zabieg wsadzać cos na zapas oj drogi AWX + program i taki wynik jak ma stanley by mi starczylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.