Treść opublikowana przez jozek726
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
"- listwy chromowane wokół szyb ( choć nie jestem przekonany w 100% do tego kroku )" jak najbardziej
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie: ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:polew:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Ive gwint czeka do założenia no ja szukam nowego gwintu , bo swój rozjebałem heh co sie stało?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Ive gwint czeka do założenia
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ale mówie o tych co na foto te od merca
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no cena grila z RS miażdzy ale jest [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 20:30_________________________________________________potrzebował bym waszej rady panowie jak by te felgi wyglądały na mojej maszynie?? , chorowałem na te fele ale cena miażdży :gwizdanie: popatrz na te mam na nie chrapke ale nie mam kasy narazie http://allegro.pl/18-5x112-biale-rant-inox-vw-seat-audi-merc-i1204285797.html cena jest dobra slepy daj na PW ile trzeba wywalić na takie fele
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no cena grila z RS miażdzy ale jest [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 20:30_________________________________________________potrzebował bym waszej rady panowie jak by te felgi wyglądały na mojej maszynie??
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
fajna furka piękny środek+avant+kolor+Q same +
-
Virtual Tuning - wasze prace
:notworthy: strasznie widzą mi sie te fele
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:oklaski: miodzio jest szał
-
Virtual Tuning - wasze prace
chcialbym białe fele i glebe jak dało by rade a to link od mojego auta: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127931.0 moze tu jest jakaś odpowiedniejsza fota bede bardzo wdzieczny
-
F1, Rajdy i Motorsport
ładnie kubica
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AJM-241tyś orginał kupowałem od gościa w polsce, który dbal o auto i wcześniej jeżdził nim staerszy pan ksiązka wszystko jest skóra nie wytarta nic a nic to po ile km muszą miec przejechane samochody z wytartą skórą :gwizdanie: i nie tylko skórą :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
dobre
-
Virtual Tuning - wasze prace
allroad
-
Virtual Tuning - wasze prace
nie ma szansy nic zrobić jest ale nikt nie ma chęci mógłbym Ci coś w paincie pendzlem domalować no tyle to ja sam dam rade wolałbym jakieś arcydzieło nie mam dzisiaj weny :gwizdanie: ;(
-
Virtual Tuning - wasze prace
nie ma szansy nic zrobić jest ale nikt nie ma chęci mógłbym Ci coś w paincie pendzlem domalować no tyle to ja sam dam rade wolałbym jakieś arcydzieło
-
Virtual Tuning - wasze prace
nie ma szansy nic zrobić jest ale nikt nie ma chęci
-
Virtual Tuning - wasze prace
zróbcie mi cos fajnego z tym wrakiem?? kto sie popisze ????
-
[ALL B5] Jak pozbyć się "rudej" :)
ale czy to coś da to wątpie :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ładnie jest
-
[B5 AFN] [ALL] MOJA AUDI :D
ładny kolorek
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a wiesz nie znam się zbytnio na tych foliach ktoś z klubu polecał to zamówiłem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dokładnie to taka: http://moto.allegro.pl/vts-folia-carbon-di-noc-3m-tuning-3d-hit-i1197669867.html