Treść opublikowana przez jozek726
-
Zakopane i okolice
tak w centrum 30zł / osoba ale znajomi pojechali tam i warunki tragedia więc trzeba szukac co innego
-
Zakopane i okolice
ja też sie wybieram do zakopca i szukam pensjonatu bo gościu jeden mnie zrobił w balona :wallbash: dajcie namiary na coś dobrego i w centrum zakopca i w miare tanio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo jak za piwo ? a Twoje autko widziałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niestety nie Nosb był moze to jego fure widzialem ale nie to było GKS
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wczoraj przejeżdżałem przez bulwar w Gdyni widziałem piękną a4 a GKS kurcze szkoda ze nie mogłem sie zatrzymać na chwile pogadać
-
Bordo pocisk!!!
kolega na GST to ze starogardu? blisko mnie furka fajny silnik szkoda tylko ze nie w Q
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
furka ładna nawet widzialem na zywo a środek
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju a na jakich oponach larasz zimą tez na 19?
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Cristoforo od merca
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
też bede musiał ale niedługo gwint zakladam i nie mam kasy na wszystko
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie masz czasem pod 1din takiego to kupie? albo sie wymienie
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
to ja Ci za 500 opchne :gwizdanie:
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
a masz tą obudowę w carbonie koło drążka zmiany biegów? ja mam 2din carbon a u siebie w aucie mam 1din ;( ;(
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
ładny ten przód
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
oczywiście :kox: ja chcę taką, slepy pewnie też ja biore
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
spoko program też bedzie wszystko w swoim czasie aju nie wiem jak sie wyrobie, chciałby chciaż wpaść na chwile bo mam jutro ur i impreska mała i wiesz jak to jest;) Ten co pisaliśmy na PW? dokładnie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
eee miętka pyta To jak byś miał wybór takie same dwie laski bliźniaczki tylko jedna ma piersiaki B a druga C to chyba większe lepsze co oj niewiem czy takie wieksze lepsze, na starosc klopoty z kregoslupem poza tym jak ktoś ma małe dlonie to Ce nie ogarnie :polew: dobre jade po gwint w poniedziałek :kox:
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
LPG
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja też mam taką fele tylko 17 i myśle nad zmianą też
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to już na gwincie ?? auto piękne
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
cieszy oko nie ma co Tez mam takie Ale roboty jest naprawde w*** [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:04_________________________________________________ile dales za kaplet jak mozna wiedziec?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jakie bądź byle 19 program = radość jak byś znów kupił auto 19 to nieeee 18 jak już by była i gwint do tego normalnie sie napaliłem ale nie mam kasy tyle ;/
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
oj jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Program na początek Większa frajda Gwint zaraz będziesz musiał rozkręcać na zimę A tak to zimą na zimowej (pewnie mniejszej feldze) micha będzie sama się cieszyła łykając na trasie "potwory" A po zimie założysz gwint na program musze mieć 900$ jakoś by sie uzbierało a gwint na zime rozkręcać?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zbieram teraz na program albo na gwint ale nie wiem co pierwsze ? a jakie koło byś polecił