Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. tak w centrum 30zł / osoba ale znajomi pojechali tam i warunki tragedia więc trzeba szukac co innego
  2. ja też sie wybieram do zakopca i szukam pensjonatu bo gościu jeden mnie zrobił w balona :wallbash: dajcie namiary na coś dobrego i w centrum zakopca i w miare tanio
  3. Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo jak za piwo ? a Twoje autko widziałem
  4. niestety nie Nosb był moze to jego fure widzialem ale nie to było GKS
  5. wczoraj przejeżdżałem przez bulwar w Gdyni widziałem piękną a4 a GKS kurcze szkoda ze nie mogłem sie zatrzymać na chwile pogadać
  6. kolega na GST to ze starogardu? blisko mnie furka fajny silnik szkoda tylko ze nie w Q
  7. furka ładna nawet widzialem na zywo a środek
  8. aju a na jakich oponach larasz zimą tez na 19?
  9. też bede musiał ale niedługo gwint zakladam i nie mam kasy na wszystko
  10. nie masz czasem pod 1din takiego to kupie? albo sie wymienie
  11. to ja Ci za 500 opchne :gwizdanie:
  12. a masz tą obudowę w carbonie koło drążka zmiany biegów? ja mam 2din carbon a u siebie w aucie mam 1din ;( ;(
  13. oczywiście :kox: ja chcę taką, slepy pewnie też ja biore
  14. spoko program też bedzie wszystko w swoim czasie aju nie wiem jak sie wyrobie, chciałby chciaż wpaść na chwile bo mam jutro ur i impreska mała i wiesz jak to jest;) Ten co pisaliśmy na PW? dokładnie
  15. eee miętka pyta To jak byś miał wybór takie same dwie laski bliźniaczki tylko jedna ma piersiaki B a druga C to chyba większe lepsze co oj niewiem czy takie wieksze lepsze, na starosc klopoty z kregoslupem poza tym jak ktoś ma małe dlonie to Ce nie ogarnie :polew: dobre jade po gwint w poniedziałek :kox:
  16. ja też mam taką fele tylko 17 i myśle nad zmianą też
  17. to już na gwincie ?? auto piękne
  18. cieszy oko nie ma co Tez mam takie Ale roboty jest naprawde w*** [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:04_________________________________________________ile dales za kaplet jak mozna wiedziec?
  19. jakie bądź byle 19 program = radość jak byś znów kupił auto 19 to nieeee 18 jak już by była i gwint do tego normalnie sie napaliłem ale nie mam kasy tyle ;/
  20. oj jest
  21. Program na początek Większa frajda Gwint zaraz będziesz musiał rozkręcać na zimę A tak to zimą na zimowej (pewnie mniejszej feldze) micha będzie sama się cieszyła łykając na trasie "potwory" A po zimie założysz gwint na program musze mieć 900$ jakoś by sie uzbierało a gwint na zime rozkręcać?
  22. zbieram teraz na program albo na gwint ale nie wiem co pierwsze ? a jakie koło byś polecił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.