Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AAH] Moja B5 :)
ile taki bajer przyjdzie teraz?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
a wez daj mi jakiegoś linka z allegro z tym ?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
RNS = ładny wygląd... Radio 2 din = wygląd całkiem niezły + funkcjonalne urządzenie multimedialne racja ale mysle ze wrzuce navi plus
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
najgorzej ze odcien inny i to dupowato wygląda :gwizdanie: EDIT Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:04 Ale co :?: Szpary po bokach i to co nie widoczne na zdjęciu to radio jest przycinane dołem. Poza tym chcesz mieć coś ładnego czy fajnego :?: i taki i taki
-
Spotkania na drodze
zielone b5 na skwerze kościuszki dziś koło 20.30. pozdro stary
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
aju ale tu mi sie widzi
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
:polew:
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
no właśnie wiem mam zmieniarke w bagażniku to jak bym navi plus podłączył to też nie był by najgorzej bo przynajmniej idealnie by pasowało
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
aju a ja miałem wczesniej navi plus to tak średnio mi sie widziało;)
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
panowie a RNS-E mozna podłonczyc pod bosse ?
-
[B5 AVG] Blue Avant TDI by Maxiu
to jest standard
-
Siatkówka
kogo jak kogo ale ich mogli pokonać...
-
[B5 AVG] Blue Avant TDI by Maxiu
według mnie chrom pakiecik jest ale tej listwy nie dokładaj pewnie ze mna aju sie nie zgodz z tym pakietem chrom ale co tam :tongue4: jakieś plany co do auta? fajny avancik
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fajne auto nie chcesz czasem pognić osłony na pompe abs-u ? dawaj na PW kiera z esy by sie przygada fajne auto
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
chciałem taki motor w aucie ale sie nie trafilo ;( piękna fura pokaż środek dawaj xenony, sciemka szyb i jest :slina: [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 13:23_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaa i koniecznie gwint [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 13:24_________________________________________________ :oklaski:
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
mi by się przydała taka regeneracja :kox:
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
recaro ja mam zwykłe skórzane kubełki a jaka frajda ale ciemne są przydała by sie im konserwacja ale to w najbliższym czasie klapa us widze ze lista spora.heh
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
dokładnie Topor jak mówisz to było auto pablo_ua4 [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 23:10_________________________________________________fajny kolorek
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Topor a Ty masz hamulce seryjne u siebie? czy wpakowałeś coś większego ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dlaczego ?
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
kolego ja sie też do Ciebi zgłosze na mały programik już w krótce :kox:wykresik
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Paryż i kto ma lepiej pozdro stary
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
tak na 18 przyjdzie jeszcze czas jak dojdzie gwint, program itd
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
kup sobie ATJ i na wypasie to już była by masakra mi tam troche brakuje do fuuulllll ;( na to sobie lukni http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c958e2312c64fdf6.html
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ja tego auta też sporo szukalem i wiem jak to jest ale powiem Ci ze warto czekać oj zarobic kase jest cięzko a wydać to raz dwa też tak myslałem ze na czerwono pierdzielne powiem Ci ze nie wiem czy moge bo stracą efekt jak już bedą na aucie