Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. alu leżą w garażu i 2 oponki jeszcze brakuje mi 2 ale to już niebawem i będzie nowa sesja na nowym alu zastanawiam się na jaki kolor pomalować zaciski czy zostawić takie jak są?? pablo_ua4 a jak poszukiwania auta ?
  2. do Twojego auta ładnie by pasowały pod kolor ja musze swoja skóre zakonserwować bo już czas
  3. :slina: :slina: czekamy na lepsze foto
  4. skóra + alcantara a masz jakies foto jak to by wyglądało w a4?
  5. szczerze to rozumiem
  6. wykurwiście w hu***** :shocked: :slina: marzy mi się taki silnik
  7. fura :kox: tylko ten znaczek OOOO mi sie nie widzi
  8. ale tak szczerze to ja nie uznaje auta na gaz, sam myslałem nad 1,8 T i nigdy bym nie skrzywdził go gazem
  9. mogłes lepiej dolozyc sobie te 6 kafli i kupic 1,8 t
  10. felunek wczoraj przyjechał ale be opon bo kasy nie ma tyle ;( i niestety z założeniem ich na auto jeszcze trochę musze się wstrzymać ale już niedługo aju jak bym miał takie fele w aucie to jeżdżę w nim w kominiarce :polew: [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 18:52_________________________________________________takie półskóry były by ładniejsze od tych moich ? latem na pewno wygodniejsze a ja mam takie :
  11. te ciemne alu to nieeeee tak do końca mi sie widzą moze na żywo było by lepiej ale ciemne szybki to Ive gnaj przyciemnic jak najprędzej a chrom na dachu zostaw w spokoju
  12. a ja mam pakiecik chrom i jest poprostu pięknie aju ja można nie lubić chromu no weź przestań
  13. ok dzieki a tak apropo to maja 4mm [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy cena tez nie najgorsza
  14. nie ja odpuszczam temat i szukam dalej a ile te oponki moga miec bieżnika ?? :mysli: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1060720112&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
  15. no to wiemy wszystko dzięki
  16. panowie mogę kupić oponki : http://moto.allegro.pl/item1049446011_opony_michelin_pilot_225_45r17.html 550zł za komplecik z wysyłka do mnie? oplaca się je brać? nie znam sie za bardzo na oponach. pojezdze troche na nich? pomóżcie
  17. jest :kox: :kox: :slina: :shocked: a te fele coś pięknego te prosaki na 18 " tylko tak pięknie wyglądają
  18. no dokładnie fotele nie beda parzyły w tyłek i sa :kox:
  19. No niby tak ale jak się trafi to nie pogardzę nim a że nie stać mnie może na utrzymanie eS to choć tyle będę miał z tego zwierzaka kupić eS nie jest problem tylko utrzymać ją to już chyba problem przy dzisiejszych cenach na stacjach kupić dobra ese to jest sztuka :gwizdanie:
  20. nie jeszcze nie dotarła na pomorze i oby jej w ogole nie było. no niestety nie mam Q ale auto wygląda jak po ostrej jeździe w terenie
  21. jeżdziłem dzis troche w terenie :polew:
  22. panowi bo jutro mam po nie jechać i nie wiem teraz czy brać??
  23. ładnie to bedzie wyglądać na tym moim złomie ?
  24. Panowi czy te alu podejdą do b5? czy w ogóle występowały avus II w rozmiarze 17" ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.