Treść opublikowana przez jozek726
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Czy jak mam fabrycznie lane assist i chciałbym zmienić kierownice to muszę kupić taką pod line ? czy idzie jakoś ten silniczek zostawić ?
-
B8 TrOOOOp
O kurde , nie wiedziałem
-
B8 TrOOOOp
to pewnie numer drogi
-
B8 TrOOOOp
Wiem że masz ale ja na razi nie , mam ważniejsze wydatki niestety :/
- B8 TrOOOOp
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Taka ładna fura a Ty chcesz pchać 16 ? Nie rób tego , to karygodne
-
B8 TrOOOOp
Panowie znowu mam pytanie Drzwi z allroada są takie same w b8 ? czy się czymś różnią ?
-
B6 DIVISION
Tu żeś się zapędził trochę
- Pompa sprzęgła
-
Pompa sprzęgła
Panowie czy pompę sprzęgła o numerze 8K1721401G można zastąpić jakąś inną ? Chodzi mi o numer Szukam takiej używki ale bardzo mało ich jest
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ściągał ktoś klamkę zewnętrzna drzwi pasażera ? Jak odkrecam śrubę pod zaslepka jest opór i dalej nie idzie jak ja ściągnąć ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
ładnie siadło
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś mi powie jak mam sprawdzić jaką mam pompę sprzęgła ? Pod sprzęgłem robi mi się mała plama i z tego co czytam to winę za to ma pompa sprzęgła, tylko jak będę kupował to jaką mam kupić ?
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
No tak, przez to auto straciło 50% mocy, 30% z uroku, 17% z respektu. Z tą mocą może trochę przesadziłeś , co nie zmienia faktu że bym to na pewno sprawdził
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
nie wątpię że zrobiony dobrze ale walony był
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
ten Twój RS5 to wersja usa , a gdzie w takim razie przód z USA ?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Radar jest inny oraz mocowanie Dzięki a masz na wylocie numer radaru ?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Panowie a sam radar ten w zderzaku jest inny w polifcie ? czy tylko mocowanie jego jest inne ?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
A to przepraszam
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol ja tu nie widzę wyłącznika poduszki pasażera, taki rezacz jak Ty i jeszcze tego nie ma ? No jestem w lekkim szoku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
montował ktoś lampy led tył poliftowe w b8 ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W Żalnie koło Tucholi wydaje mi sie ze zakładali ul Młodzieżowa 10 ale tel nie mogę znaleść.A dzięki , zadzwonię, telefon mam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jest jakiś magik w kuj-pom co zakładał juz ledy neo do b8 ?
-
A4 B8 Avant S-Line
lampy lift