Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. tylko ze kwestia jest taka ze jak załoze miske to nie bede mogł złozyc auta tylko dopiero na nastepny dzien bo inaczej nie dokrece miski a na to mechanik mi nie pojdzie bo bede musial wiecej zabulić :/
  2. aaa to taka akcja, myslalem ze od razu bedzie mozna go odpalic, czyli uziemiony bede na jeden dzien ale bedzie warto a ta masa jest jakas gumowa ze jak bede dokrecał na nastepny dzien to nie popęka?
  3. Ano faktycznie, prosto i skutecznie, dzieki bardzo Mam nadzieje ze jak po odtłuszczeniu nołoże Reinzosil to nie bede wiecej razy musiał bawić się z ta miską
  4. a czym odtłuściliście krawędzie miski olejowej przed położeniem masy uszczelniającej?
  5. Pewnie zebym zapytał, po to jest forum aby pytać i czegoś się dowiedzieć, gdybym był oblatany w tym temacie to nie drążył bym go
  6. a jak jest z jakością FERODO? Ta sama półka co TRW czy ATE??
  7. Że się podłączę Jakie tarcze i klocki na tył polecacie, TRW czy ATE, chyba że inne??
  8. Panowie czy ktoś zakładał baze do Avanta bez relingów? Zastanawiam się jak to jest czy jak się ją zakłada to jest możliwość porysowania lakieru w miejscu gdzie są te strzałki co wyznaczają miejsce jej ulokowania? Widziałem ze tam w bazach jest metalowa część która jest od wewnatrz drzwi i raczej nie jest pokryta żadną gumą. Ewentualnie możecie polecić jakąś dobrą bazę do 250zł? W sumie pewnie w używkę będe celował. Wiem że większość z Was preferuje bagażnik na hak ale muszę ulokować tam 4 rowery także tylko dachowy mi zostaje.
  9. a ile dałes za same wycieraczki jesli to nie tajemnica? i jakiej marki?
  10. ok czyli reasumując: lepiej kupic pióra z Passata FL niżeli poliftowe z A4 B5 ;> A jaki jest całkowity koszt tj.: ramiona + wycieraczki ??
  11. A nie jest tak że Passat B5 FL ma większą przednią szybę od A4 B5??
  12. A wystarczy taka tuba 70ml na uszczelnienie miski olejowej w AFN'ie?? Mozna tez jej uzyc do uszcelnienia klawiatury??
  13. A jak jest z uszczelka w tym filtrze? Bo jak sie wymienia filtr oleju to trzeba uszczelke lekko zwilzyc przed zakreceniem go a jak to sie ma w filtrze paliwa??
  14. Zadzwoniłem sobie do Adee-Softu i tez nie polecają rebailing'u bo to tymczasowe załatwienie sprawy. W sumie pchnąłbym go dalej tylko ile dostane za takiego lapa, pewnie grosze wiec nie wiem czy to jest sens czy po prostu nie zreperować go jakoś. Bo podobne uzywki chodzą za 700 PLN. Znacie może jakieś serwisy godne polecenia na śląsku, najlepiej w okolicach Gliwic?
  15. czyli rozumiem ze lepiej dociska wycieraczki a zwłaszcza pasażera, gdzie obecnie koniec wycieraczki nie jest dociśnięty a tak by sie to zmieniło z nowymi piórami??
  16. Czemu dla fanów MMA ? Przecież to nie jest film o tym sporcie... A oglądałeś ten film skoro tak mówisz? Walki w klatce to nic innego jak MMA, typowe amerykańskie UFC Ale z jednej strony masz racje, nie tylko dla fanów MMA
  17. A byłeś na sali odsłuchowej i sprawdzałeś te zestawy czy tylko z "kartki" je wybrałeś?
  18. "Rio Anaconda" oraz "Gringo wśród dzikich plemion" Wojciecha Cejrowskiego
  19. Nie wiem czy ktoś wrzucał Dla fanów MMA polecam gorąco film "Warrior" z Tom'em Hardy http://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338
  20. Heja, Mój laptop HP Pavilion dv6915nr nie działa, podczas włączania zapalają się na sekundę diody i się zaraz wyłączają. Znajomy mówi mi że padła karta graficzna, a to wiąże się z wymianą całej płyty głównej. Moje pytanie brzmi czy przy okazji mogę kupić inną płytę z serii Pavilion'a z lepszą kartą graficzną ale żebym mógł poprzekładać do niej procesor, ramy i dysk twardy z poprzedniej płyty?? Dane jakie znalazłem na naklejce to: Product: HP Pavilion 6700 s/n: CNF 8211HP0 p/n: FE654UA#ABA z góry dzięki za info
  21. Panowie jaka jest różnica między ramionami wycieraczek z przedlifta a polifta? Jest sens ich zmieniania?? ---------- Post dopisany 14-05-2012 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 23:20 ---------- Anyone? ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Anyone?
  22. Okejko, dzięki, obadam je w weekend. Tez żałuję bo nie dość ze o niebo lepiej hamują to i widok ich jest zajebiaszczy No nic może kiedyś jak zużyje zimówki albo zmienie furmankę na nowszą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.