Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Czym uszczelnić
tylko ze kwestia jest taka ze jak załoze miske to nie bede mogł złozyc auta tylko dopiero na nastepny dzien bo inaczej nie dokrece miski a na to mechanik mi nie pojdzie bo bede musial wiecej zabulić :/
-
Czym uszczelnić
aaa to taka akcja, myslalem ze od razu bedzie mozna go odpalic, czyli uziemiony bede na jeden dzien ale bedzie warto a ta masa jest jakas gumowa ze jak bede dokrecał na nastepny dzien to nie popęka?
-
Czym uszczelnić
Ano faktycznie, prosto i skutecznie, dzieki bardzo Mam nadzieje ze jak po odtłuszczeniu nołoże Reinzosil to nie bede wiecej razy musiał bawić się z ta miską
-
Czym uszczelnić
a czym odtłuściliście krawędzie miski olejowej przed położeniem masy uszczelniającej?
-
Jakie tarcze
Pewnie zebym zapytał, po to jest forum aby pytać i czegoś się dowiedzieć, gdybym był oblatany w tym temacie to nie drążył bym go
-
Jakie tarcze
a jak jest z jakością FERODO? Ta sama półka co TRW czy ATE??
-
Jakie tarcze
Że się podłączę Jakie tarcze i klocki na tył polecacie, TRW czy ATE, chyba że inne??
-
Jaka baza do Avanta bez relingow??
Panowie czy ktoś zakładał baze do Avanta bez relingów? Zastanawiam się jak to jest czy jak się ją zakłada to jest możliwość porysowania lakieru w miejscu gdzie są te strzałki co wyznaczają miejsce jej ulokowania? Widziałem ze tam w bazach jest metalowa część która jest od wewnatrz drzwi i raczej nie jest pokryta żadną gumą. Ewentualnie możecie polecić jakąś dobrą bazę do 250zł? W sumie pewnie w używkę będe celował. Wiem że większość z Was preferuje bagażnik na hak ale muszę ulokować tam 4 rowery także tylko dachowy mi zostaje.
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
dzieki za mesydż
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
a ile dałes za same wycieraczki jesli to nie tajemnica? i jakiej marki?
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
ok czyli reasumując: lepiej kupic pióra z Passata FL niżeli poliftowe z A4 B5 ;> A jaki jest całkowity koszt tj.: ramiona + wycieraczki ??
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
poka foty
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
no to czekamy
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
A nie jest tak że Passat B5 FL ma większą przednią szybę od A4 B5??
-
Czym uszczelnić
A wystarczy taka tuba 70ml na uszczelnienie miski olejowej w AFN'ie?? Mozna tez jej uzyc do uszcelnienia klawiatury??
-
Wymiana filtra paliwa 1.9tdi B5 2001
A jak jest z uszczelka w tym filtrze? Bo jak sie wymienia filtr oleju to trzeba uszczelke lekko zwilzyc przed zakreceniem go a jak to sie ma w filtrze paliwa??
-
Potrzebny znawca laptopów :)
Zadzwoniłem sobie do Adee-Softu i tez nie polecają rebailing'u bo to tymczasowe załatwienie sprawy. W sumie pchnąłbym go dalej tylko ile dostane za takiego lapa, pewnie grosze wiec nie wiem czy to jest sens czy po prostu nie zreperować go jakoś. Bo podobne uzywki chodzą za 700 PLN. Znacie może jakieś serwisy godne polecenia na śląsku, najlepiej w okolicach Gliwic?
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
czyli rozumiem ze lepiej dociska wycieraczki a zwłaszcza pasażera, gdzie obecnie koniec wycieraczki nie jest dociśnięty a tak by sie to zmieniło z nowymi piórami??
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czemu dla fanów MMA ? Przecież to nie jest film o tym sporcie... A oglądałeś ten film skoro tak mówisz? Walki w klatce to nic innego jak MMA, typowe amerykańskie UFC Ale z jednej strony masz racje, nie tylko dla fanów MMA
-
Wybór kina domowego DENON
A byłeś na sali odsłuchowej i sprawdzałeś te zestawy czy tylko z "kartki" je wybrałeś?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Rio Anaconda" oraz "Gringo wśród dzikich plemion" Wojciecha Cejrowskiego
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy ktoś wrzucał Dla fanów MMA polecam gorąco film "Warrior" z Tom'em Hardy http://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338
-
Potrzebny znawca laptopów :)
Heja, Mój laptop HP Pavilion dv6915nr nie działa, podczas włączania zapalają się na sekundę diody i się zaraz wyłączają. Znajomy mówi mi że padła karta graficzna, a to wiąże się z wymianą całej płyty głównej. Moje pytanie brzmi czy przy okazji mogę kupić inną płytę z serii Pavilion'a z lepszą kartą graficzną ale żebym mógł poprzekładać do niej procesor, ramy i dysk twardy z poprzedniej płyty?? Dane jakie znalazłem na naklejce to: Product: HP Pavilion 6700 s/n: CNF 8211HP0 p/n: FE654UA#ABA z góry dzięki za info
-
Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
Panowie jaka jest różnica między ramionami wycieraczek z przedlifta a polifta? Jest sens ich zmieniania?? ---------- Post dopisany 14-05-2012 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 23:20 ---------- Anyone? ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Anyone?
-
Warto zamienić tarcze z 280 na 288 w zwykłym AFN'ie?
Okejko, dzięki, obadam je w weekend. Tez żałuję bo nie dość ze o niebo lepiej hamują to i widok ich jest zajebiaszczy No nic może kiedyś jak zużyje zimówki albo zmienie furmankę na nowszą