Treść opublikowana przez pepik
-
Wykonanie osłony z blachy pood silnik
Na forum kiedyś ktoś to robił, poszukaj.
-
Wymiana filtra paliwa.
Jeśli zrobiłeś na nim 13 tys. to bym się nim nie martwił, ja filtr paliwa wymieniam co drugą zmianę oleju tzn. 30 tys.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jeśli to było w czwartek ok. 14 to byłem ja pozdrawiam
-
OC w Liberty direct
To 60 zł to zapewne za NNW.
-
OC w Liberty direct
Na jaką kwotę masz NNW? Obecnie ubezpieczam auto w aviva i mam oc + nw na kwotę 50.000 i płacę 403 zł, dzwonili do mnie z Link 4 i proponowali oc+nw za 350 ale nw tylko na 5 tys. Warto wogóle kupować to NNW? To mini assistance to np. auto zastępcze itp.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj w Głuchowie o 16.15 wyprzedzał mnie ciemny sedan B5 RLA ... chyba, rameczki z tyłu, jechał w stronę Przeworska. Pozdrawiam
-
Polecane opony zimowe
Mam ten sam problem, ale celuje w trochę wyższy pułap cenowy ze względu na tereny w jakich będę się poruszać. Też rozglądam się za takim rozmiarem i czekam na jakieś tegoroczne testy opon bo na razie sam nie mogę się zdecydować. Zanim będą tegoroczne testy to ceny opon pójdą w górę chyba łyknę te klebery
-
Polecane opony zimowe
Znalazłem takie oponki: http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-dayton-dw510-evo-2014r-4szt-i4579274583.html i zastanawiam się nad zakupem tylko mam dylemat bo może lepiej troche dołożyć i kupić coś takiego: http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-kleber-krisalp-hp2-2014r-4szt-i4603426183.html albo http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-firestone-winterhawk-2-evo-4sz-i4579280508.html Użytkujecie któreś z tych gum? W podobnej cenie są też barumy i dębica i naprawdę nie wiem co wybrać. W necie jest mnóstwo opini ale dobrze byłoby poznać zdanie kogoś z klubu.
-
Polecane opony zimowe
Jak odczytać datę produkcji opony na której jest napisane "C80X"? Podejrzewam, że opony są z 2010 roku. Myślicie, że warto kupić zimówki które przeleżały gdzieś w garażu 3-4 lata?
-
Immobilizer
Mam podobny problem. Przekręcam kluczyk, kontrolki przygasają, po chwili gasną, świeci tylko czerwony wykrzyknik i kontrolka od świec i jest trzykrotny sygnał dzwiękowy. Po kilku próbach auto odpala jak zwykle. Aku mam nowy. Nie mam vaga. Wcześniej od czasu do czasu blokowało mi immo ale ponowna próba włożenia kluczyka pomagała. Powiedzcie czy to może być wina immo czy kostki od stacyjki a może licznik mówi papa. Kostka wymieniona i póki co wszystko jest ok
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Na Szopena, gratuluje furki i pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj w południe na przeciwko "medyka" na płatnym parkingu widziane piękne, czarne A4 B8 w avancie, ramki klubowe z przodu i z tyłu.
-
wymiana wachacza
Jeżeli tylko ten jeden jest wybity to wymieniaj tylko ten, to jest tak zwany banan, wahacz nośny.
-
Tryb awaryjny czy mogę na nim jechać 120 km do mechanika ?
Możesz jechać, nie jest powiedziane, że przez te 120 km włączy ci się dalej tryb awaryjny a jeśli nawet to gasisz auto, palisz i dalej jedziesz. Nie zwlekaj z naprawą
-
Zbieżność kół
Nie trzeba.
-
Musicie to zobaczyć
Nie znacie się, przecież jest napisane: "Nie jest to jakiś WIEŚTUNING tylko przebudowa wykonana precyzyjnie i z głową."
-
Piłka nożna
Chelsea-Arsenal 20 minuta i 3-0
-
Piłka nożna
BVB słabo zagrało a do tego Lewandowski nie zagra w pierwszym ćwierćfinale z powodu żółtych kartek. Może ManU trafi na BVB, byłaby ciekawa para
-
Osłona silnika od passata do a4
Temat poruszany na forum nie jeden raz, poszukaj, poczytaj. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-237/dziwnie-wysoka-temperatura-308979/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-237/padniety-8-termostat-310863/
-
Piłka nożna
Może być ciekawie ale ManU musi zagrać jak za dawnych dobrych czasów Jak szybko strzelą gola to będzie szansa ale jak Grecy trafią to będzie pozamiatane.
-
Osłona silnika od passata do a4
Na allegro masz; Osłona silnika spinki VW AUDI A4 A6 A8 B5 B6 (4030383213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Te czarne "koreczki" zastąpią Ci te trytki o których mowa wyżej. Bez kanału będzie ciężko ale pewnie się da.
-
Osłona silnika od passata do a4
Nie dużo ale musisz jeszcze dokupić spinki (komplet ok 30 zł). Oczywiście możesz też we własnym zakresie jakoś to przymocować
-
Osłona silnika od passata do a4
Musisz mieć taki wspornik: Audi A4 B6 B7 A6 B5 wspornik mocowanie osłony siln (4007726443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Oczywiście kupisz używkę taniej
-
Piłka nożna
Tak się zastanawiam po co była zmiana trenera w Legii? Przecież oni grają gorzej niż za Urbana
-
Piłka nożna
Fabiański jak odejdzie z Arsenalu do klubu gdzie będzie grał to będzie numerem 1 w kadrze