Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ruch jest w gazie
  2. Zabierają dowód, bez mandatu. W "uwaga pirat" widziałem
  3. Jak chcesz 15-stki to poszukaj jakiś tańszych ori felg za 400-500 zł kupisz coś ciekawego.
  4. pepik odpowiedział(a) na jacek00 temat w Audi A4 B5
    Tzn., że padł jeszcze przed założeniem? Uważam, że czujnik jest ok a wina leży po stronie termostatu. Temperaturę sprawdzaj na kanale 49 bo na 51 po rozgrzaniu jest zawsze 90.
  5. Nie wiem czy Ty na tych zdjęciach pokazałeś to co chcesz zrobić w swoim aucie czy to co znalazłeś w sieci ale wszelkie dokładane chromy to lipa, na grillu czy klapie itp. Jak szukasz inspiracji to przeglądaj dział "moja A4"
  6. Te tylne lampy ładnie wyglądają na tym sedanie Chromy to sobie odpuść
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mogło być gorzej Fajne jest to, że Francja jako gospodarz, będzie normalnie grała w ostatniej grupie tylko, że towarzysko Ciekawe jak nam pójdzie z Gibraltarem
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ibra dobrze przyjeb*ał na 3-0
  9. Możesz ale nie musisz, u mnie już jej nie ma.
  10. Spokojnie do odratowania.
  11. Dziur raczej nie będzie ale delikatna szpara będzie między progiem a drzwiami, będzie się tam zbierał cały syf, błoto, które przy wysiadaniu będziesz zbierał na nogawki Znam to z autopsji
  12. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-oryginalny-termometr-liczniku-4868/
  13. pepik odpowiedział(a) na vitil temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dlaczego chcesz zakładać pokrowce? Nie będzie szału z pokrowcami.
  14. Podkarpacie: pijana 18-latka za kierownicą
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    -1 za pytanie o Lamparda
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podobnie jak ja
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    7/15 Większość to strzały a zaskoczeniem dla mnie było to, że Frank Lampard strzelił min. 10 goli w 10 kolejnych sezonach
  18. Nic się nie stanie, jak są duże mrozy a nie jeździsz autem to śmiało możesz aku zabrać do domu.
  19. pepik odpowiedział(a) na Nonilion temat w Inne marki
    Piękna sztuka, super środek
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    8/15 Przyznaje, że w niektórych przypadkach strzelałem w ciemno
  21. pepik odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Jutro sprawdzę jak to u mnie jest.
  22. pepik odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Nie wiem, nie próbowałem.
  23. Jeśli świece sprawne jedno zagrzanie powinno wystarczyć, kilkukrotne podgrzewanie może skrócić ich żywotność.
  24. pepik odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Właśnie jak to jest? U mnie też wiatrak startuje razem ze startem silnika, tak ma być? To norma czy coś jest nie tak?
  25. pepik odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Normalne, szczególnie przy obecnej pogodzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.