Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby nie to logo to byłoby ok :gwizdanie:
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Patrząc na kogo mogli trafić to nie jest źle Legie jeśli wyeliminuje Sporting to trafi na kogoś z pary MC-Porto :gwizdanie:
  3. Premiership - Liga angielska: 17-12-2011 16:00 Fulham - Bolton 3-1 18-12-2011 15:05 Aston Villa - Liverpool 0-1 18-12-2011 17:10 Manchester City - Arsenal Londyn 0-0 Primera Division - Liga hiszpańska 17-12-2011 22:00 Sevilla - Real Madryt 1-4 17-12-2011 18:00 Gijon - Espanyol 1-3 18-12-2011 18:00 Osasuna - Villarreal 1-2 die Bundesliga - Liga niemiecka 17-12-2011 15:30 Freiburg - Dortmund 1-3 18-12-2011 17:30 M'gladbach - Mainz 2-0 18-12-2011 15:30 K'lautern - Hannover 1-1 Serie A - Liga włoska 18-12-2011 20:45 Lazio - Udinese 2-2 18-12-2011 15:00 Genoa - Bologna 2-0 18-12-2011 20:45 Napoli - Roma 2-1 Ligue 1 - Liga francuska 17-12-2011 21:00 Ol. Lyon - Evian 2-0 18-12-2011 21:00 PSG - Lille 2-1
  4. Fajne te lampki Myślę, że będą pasować bez cięcia błotników. Ciekawe jak będą wyglądać na B5 Podstawowe pytanie jak będą świecić? Może lepiej udeżyć do kolegi z forum o nicku "Gwerty" i zapytać o bixenon, chyba nie wiele drożej wyjdzie a masz super lampki
  5. Szczerze to nie wiedziałem, że można już kupić komplet wahaczy za 410 zł To chyba jakaś lipa jest ale nie używałem ich, jeśli już chcesz tanio to kup MS myślę, że dłużej pojeździsz
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To akurat było w telewizji Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Wisły ale ciarki przechodzą jak się ogląda takie obrazki
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na meczu było zajeb%$^$%^. Tak się bawią ludzie, wtedy kiedy Wisła gra !!! Tak się bawią luuuudzie kiedy wygrywa !!! :drunk: A jak tam feta po meczu i po wieściach z Anglii? Fajnie, że awansowali dalej zawsze to plus dla naszej piłki Gratulacje
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  9. Jeżdżę już 3 sezon w zimie na oponach bieżnikowanych o dokładnie takim bieżniku jak pokazałeś w pierwszym linku i nie mogę złego słowa powiedzieć, po 2 sezonach minimalne zużycie bieżnika, trzymają ok, trochę chuczą ale można się przyzwyczaić
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2-2 :polew: :polew: :polew:
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest nadzieja dla Wisły
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wasyl ukąsił dla Anderlechtu
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda, że Fulham wygrywa już 2-0 z Odense [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 21:35_________________________________________________Piękny gol De Jonga :gwizdanie:
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1-0 Garguła
  15. Napisz coś o wyposażeniu, wklej jakieś fotki i napisz co chciałbyś w niej zmienić albo.....usuń ten temat
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mario :gwizdanie: 1-0
  17. Ładny avancior też myślałem o takiej listwie jak pokazałeś ale zrezygnowałem
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lechia-Jagiellonia 0-1 Rasia(k)ldo strzelił bramę
  19. Podłączasz podświetlenie termometru? W sensie tak żeby świecił z taka samą intensywnością jak np. kilometry? Myślę, że tam coś jest nie tak
  20. Ładna sztuka, kierę koniecznie wymień bo nie pasuje
  21. Myślę, że załącza Ci się ABS przy końcowej fazie hamowania (a teoretycznie nie powinien jeśli nie jest ślisko), czyli zły montaż tarcz i klocków, mogli uszkodzić czujniki abs-u.
  22. Też o tym pomyślałem ale jemu nie działa też podświetlenie wnętrza, pomyślałem też, że przy wyciąganiu licznika mogły się popalić w nim żarówki. Może namieszałeś coś w elektryce?
  23. Napewno nie myć w mrozie ale jak jest lekko na plusie i piękne zimowe słońce to czemu nie, zawsze warto umyć
  24. Tak w moim przypadku załatwiłem wszystko, dostałem "miękki" dowód a przy odbiorze "twardego" dowodu doniosłem fakturę korygującą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.