Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Miałem podobną sytuację, z tym, że auto kupiłem w Polsce, musiałem dołączyć fakturę korygującą na której będzie już prawidłowy adres.
  2. Na tej srebrnej świetnie to wygląda
  3. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    E tam zabrakło mi "mordobicia" Piękny mecz prawie jak w Ekstraklasie
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pozamiatali :gwizdanie:
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    za***isty meczyk z lekkim wskazaniem na Barce
  6. Czytam w Twoich myślach nie czekałbym do wiosny tylko zakładał na nie zimówki i już na autko
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Też o tym pomyślałem zresztą już dawno mówiłem, że będzie remis :polew:
  8. Ładna, radio nie pasuje moim zdaniem i bym je zmienił. Na początek może zapodaj ringi na zegary, koszta małe a efekt super
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/tragedia-przed-el-clasico-syn-zastrzelil-ojca,1,4963156,wiadomosc.html :gwizdanie:
  10. A co niby miałbym zmienić? Nie chcesz powiedzieć, że będziesz latał cały czas na kołpakach? Już lepiej kup jakieś alu 15 i auto odmłodnieje, kierę też bym zmienił, widać że trafił Ci się zadbany egzemplarz
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 Na końcowych stronach tego wątku masz to czego szukasz
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    C+ No to zostaje mi net
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na jakim kanale będzie można obejrzeć GD oprócz BarcaTV?
  14. Świetnie się prezentuje ten furacz :gwizdanie: Na tym zawiasie chyba w zimie nie pojeździsz
  15. Nie ma takiej potrzeby, szczególnie, że masz auto z 2004 roku.
  16. Nadaje się tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2220.0
  17. Oponki masz ok, załóż sprężyny 1BA i zobaczysz ile pójdzie w górę, jeśli uważasz że te 20 mm to będzie mało, to można by było pokombinować ze sprężynami od innej wersji silnikowej wtedy auto pójdzie więcej w górę.
  18. Wystarczy jak zmienisz same sprężyny na 1BA. Dlaczego chcesz podnieść auto? Skoro masz 1BE to auto nieznacznie pójdzie w górę na standardowych sprężynach 1BA +/- 20 mm.
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Może Legia zagra z ManU
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2-1
  22. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ManU aut 2-0
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie jest dobrze
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Błaszczykowski strzelił dla BVB 2-0 wygrywają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.