Treść opublikowana przez marbol
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
skoro jesteś taki spec od V6 to pomóż koledze powinieneś mieć to obcykane w małym paluszku, zatem prawisz morały jakie to niedobre silniki powiedz mu żeby sprzedał i spokój. Zrób kolego logi to pomożemy wklej w dziale diagnostyka zaglądają tam prawdziwi fachowcy z AKP to będziesz miał jasny obraz co mu dolega i basta
-
[INNE] [A6 C5 2.5TDI AKE Q] turbo dziura, Proszę o analizę logów.
żeby mieć pełen obraz to zrób jeszcze dynamiczne, jak narazie zawór EGR do przeczyszczenia, korekcje są w normie
-
[B5 AFB] Skąd ten dymek ?
może z czujnika ciś, tak było u mnie, ale to by było raczej nie zauważalne
-
[B6 AKE] Login do ECU
26231, 26232 26241, 26242 26251, 26252 26261, 26262 26281, 26282 12233, 22158 ostrożnie z tymi ustawieniami, wiesz na jakim kanale?
-
[B7 BKE] Ewidentny błąd g70 ??
nie koniecznie odrazu do wymiany, wtyczkę psiknij jakimś preparatem do styku może pomoże i sprawdź napięcie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów. Zwiększone spalanie
niewiem jak w 1,9 ale u mnie taki kąt skaczący to powody do niepokoju, lmm raczej będzie do wymiany
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
Meszrum czy w 005 dawke startową traktujemy tak samo?
-
[B5 AKN] Padła turbina
konkretnie w trase aż wypali się, u mnie po około 50km już niebyło śladu napewno układ dolotowy cały zaolejony sprawdź przepływke będzie do mycia
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
przeczytał te pierwsze i też uważam że przepływka jest dobra
-
[B6 AKE] Wtryskiwacz z czujnikiem G80
to jest od motoru AKN 150ps Ty musisz mieć 059 130 202F
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
soory oczywiście niedopisałem że kołem wałka w prawo, pisałem z pamięci nie patrząc na rysunek, zresztą myśle że jest łatwiej ustawić obserwując popuszczone śruby
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
masz 2st przed GZP, a ma być za, trzeba przesunąć koło w prawą stronę :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
to nie wszystko, ale najpierw ustaw dobrze kąt wtrysku od czegoś trzeba zacząć jedz do kogoś kto sie zna albo sam popraw jak masz vaga opis jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html http://meszrum.neostrada.pl/2.5TDI.pdf
-
[B5 AKN] Brak mocy do 2000 rpm
ten mechanik chyba nie miał za bardzo pojęcia o ustawieniu kąta wtrysku coś wiedział ale nie do końca. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem jak jest ciepły silnik
czy nie zauważyliście że samego zainteresowanego brak
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem jak jest ciepły silnik
zgadza się, tylko powtarzam to jest zapobieganie a nie usunięcie przyczyny. Można to robić w ostateczności kiedy wszystko się sprawdzi co ma związek, wówczas mamy tą pewności że pompa straciła już siły witalne i jest możliwość ingerencji w ustawienia fabryczne. pozdrawiam
-
[B6 BDG] Błąd skrzyni - multitronic
18149, P1741, 46E5, Adaptacja ciśnienia sprzęgła - limit adaptacji osiągnięty
-
[B6 AKE] Wtryskiwacz z czujnikiem G80
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2225529d24113b5e.html
-
[B6 AKE] Wtryskiwacz z czujnikiem G80
no własnie nie wiesz jaka powinna być oporność na stykach? u mnie co prawda błądów niema, ale poinformowano mnie na AKP że w niedługim czasie padnie ws. Czy oprócz tego dochodzą z niego jakieś niepokojące dżwięki?
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem jak jest ciepły silnik
powodów może być wiele, dlaczego odrazu zmieniać parametry fabryczne pompy? może lepiej sprawdzić kąt wtrysku, korekcje i czujnik temperatury ja bym od tego zaczął
-
[B6 AKE] Wtryskiwacz z czujnikiem G80
opowiedz troche dlaczego musisz wymienić, jakie objawy? z kąd tak trafna diagnoza?
-
[INNE] PASSAT[AKN] 2.5TDI V6 Tryb awaryjny skrzyni, kąt wtrysku, błędy, logi
1-to środkowy z prawej głowicy, a dalej to popatrz na rurki od pompy jak idą bo niepamiętam
-
[INNE] PASSAT[AKN] 2.5TDI V6 Tryb awaryjny skrzyni, kąt wtrysku, błędy, logi
przeczytaj jeszcze raz temat, mowa właśnie o 2,5
-
[INNE] PASSAT[AKN] 2.5TDI V6 Tryb awaryjny skrzyni, kąt wtrysku, błędy, logi
a ile według Ciebie powinien palić AKN?
-
[B5 AKN] Kąt wtrysku 2,5 TDI
dzięki za pocieszenie, ale ja potrzebuje fachowej analizy z logów które zrobiłem