Treść opublikowana przez Azunia
-
[B6 BDH] Czyszczenie klimatyzacji
A czy to w czymś przeszkadza? Nie widzę problemu. Przeczytaj co napisał Łukaszr.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciesz się że masz ten ekran
-
[B5 AEB] Długo świecąca kontrolka AIRBAG
Proponuję na początek zvagować auto i sprawidzć która poduszka szwankuje.
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
tu masz tabelkę w temacie doboru opon do felg: http://www.a4-klub.pl/smf/opony_a_szerokosc_felgi_tabela_jakie_opony_do_jakiej_felgi-t25894.0.html;msg308879#msg308879
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:doh1: burak jak w podstawówce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
km/h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jaka średnia ci wychodzi?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 AFN] Jaki olej na "dolewkę" ?
Prawidłowo, dolewa sie takiego samego oleju. Jeśli lałeś syntetyk no należy dolać syntetyku. Jeżeli nie wiesz jaki był wcześniej używany, to najlepiej zapytaj sie osoby która go wymieniała.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive, Ty już dojechałeś do Tbg?- [B5 AFN] wymiana pompy
A jak sie nie uda to do mechanika- [ALL B5] Stukanie w przednim zawieszeniu
A kiedy ostatnio zmieniałeś wahacze?- Kwinto nie żyje :/
[ * ] Wielka strata dla polskiej kultury.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fakt rozumiem że na gokarty też się wybierasz...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Ty Musashi będziesz na spocie?- [ALL B5] Problem z odpalaniem na benzynie - woda w zbiorniku
Prawdopodobnie była woda w baku. Co jakiś czas należy sie tym zająć.- [ALL B5] Felgi od Mercedesa
Na stalówkach od passata też można zasuwać zimą ... :gwizdanie:- Felgi stalowe
Z tego co się oriętuje, ET45 w zimowych jest preferowane.- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
Ze zdjęcia: Lampy, progi, spojler, grill - jsk to zmienisz, to bedzie ok. narazi głosu nie oddaje... :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img367.imageshack.us/img367/7369/smieszne587ix.jpg&imgrefurl=http://forum.managerzone.pl/printview.php%3Ft%3D11498%26start%3D60%26sid%3Dbaea3647454ac5d19296b0acc0a9cefe&usg=__vABeKsFmDIFL4nzLC3Wb1CGV95M=&h=576&w=421&sz=52&hl=pl&start=433&um=1&tbnid=3cgSZthi9srgBM:&tbnh=134&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3DSmieszne%2Bzdj%25C4%2599cia%26start%3D432%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26safe%3Doff%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN warto obejżeć wszystko...- Strefa Śmiechu
http://mieteklsa.bloog.pl/id,815572,index.html?ticaid=66ffa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze Cię rozumiem... mam tylko nadzieje ze na 30go będzie lepsza pogoda, na spota...- [B6 BDH] Czyszczenie klimatyzacji
Zależy co się dzieje z klimą, bo jeżeli śmierdzi to widocznie jest jakiś grzyb/bakteria i szkoda by było żeby to wdychać przez całą zimę i żeby z wilgocią to się jeszcze bardziej rozwijało Oczywiście, jeśli śmierdzi to należy natychmiastowo coś z tym zrobić.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam w Kaliszu to samo co wczoraj, pada i pada... a dodatkowo mocno wieje, nosa na dwór nie mam ochoty wytknąć- [ALL] Jak się nazywa felga ze zdjęcia
no fakt... to ja już nic podobnego nie znalazłam, jakieś no name te fele, jeszcze jak to wygląda... Volkswagen i fele ze znaczkiem Audi - [B5 AFN] Jaki olej na "dolewkę" ?