Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[ALL B5] Tylne kanapy - różnice
jesli chodzi ci o montaz kanapy poliftowej w avancie do przedlifta To wejdzie spokojnie/ jedyna roznica jest taka ze srodek kanapy poliftowej jest troche nizej poniewaz chowa sie tam zaglowek i jest troche inny podlokietnik _________________________________________________ a jednak sie mylilem ... jest inne mocowanie co mozna przeczytac w ponizszych postach
-
[B6 AWX] Moja furka
dywaniki i pokrowce to wiocha na maxa ... takie jest moje zdanie ;P jak i wiekszosci pewnie. tak jak kolega kaj82 napisal ... dobre do calibry czy lanosa .. ale nie do audi co do audiczki to ladna/zwykla b6 duzy + za rns-e aha i nie jest to model po lifcie jak napisales Bo b6 nie mialo liftu a jest to po prostu nowy model (b6) ktory audi wprowadzilo po modelu b5
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
no przestan ... nie trzymaj w napieciu i pokaza cala a nie tylko OKO
-
Osiemnastka Taliba :)
sto lat
-
Spocik Lubuski :)
to proponujcie ... u mnie soboty i piatki odpadaja chyba ze po 21:30 ;p
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
to sa OZety CZC ? wyglada kozacko ... uwielbiam nieori felgi ( ale tylko te ladne ) ode mnie duzy +
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
michas ... napisz za ile poszlo i gdzie jesli to nie tajemnica ;P i pokaz wreszcie gdzies ta B7 !
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
2.5 tdi 11- 13 ropy w miescie ??????? czlowieku .... 10-11 litrow to max ile spali taki silnik w miescie co do audi to wymienilbym rpzednie lampy na fk/depo/valeo kierunki na biale dal wieksza glebe kiere na eSowa fotele na skorzane lub skorzane od "S" sciemnil lekko szyby zamontowal podlokietnik i ...... wymontował gaz ;P
-
Spocik Lubuski :)
juz pisalem jakis czas temu ..... ;> i co co odczytali to juz tu pewnie napisali posty
-
Spocik Lubuski :)
po co tak pozno ... na wakcje to bedzie zlot ogolnopolski gdzies nad jezirokiem wiec lepiej wczesniej gdzies tak normalnie .... takie jest moje zdanie
-
Pilot Uniwersalny - TV, Kino Domowe, Tuner Satelitarny itd
polecam pojsc do Vobisu .... tam maja troche pilotow logitecha i obejrzec kazdy z bliska ( maja chyba ponad 5 modeli na sklepach ) w cenach od 300 do 1600zl
-
Mustang Bullitt
a wlasnie Ono ... i co bedzie jakas imienna rejestracja ? czy normalna bo temat umilkl ... wiec odgrzeje kotleta i co z lampami ? znalazles juz jakies ktore w miare wygladaja i moga jezdzic po UE ?
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
to wtedy masz inne radio i ogolnie inaczej zbudowane wszystko a to o czym piszesz to jest pokretlo MMI + przyciski funkcyjne do niego
-
Mustang Bullitt
;( :th: na ostatnim zdjeciu w tle widze b7 ono ... i jak wrazenia po pierwszych jazdach ? opisz cos ;p chetnie poczytam
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
a nie mialy czasem 184KM? a póżniej 204KM? wiem jedno że 330d 184ps zapierdziala aż miło moj blad ;p nie wiem czemu tak napisalem ... chyba sie zasugerowalem postem ktory jest troche wyzej
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
ja sniegu tej zimy jeszcze nie widzialem tyle co do felg ... nie jest zle ale tamte mi sie bardziej podobaly ... co nie znaczy ze te mi sie nie podobaja
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
topor no nareszcie na forum jestes ;p uf .... ibiza widzialem chyba sprzedana ? ;( .... pochwal sie a4 tutaj .... bo widzialem fotki ze na 18" i ladny sedan... tylko gleby mu brak jeszcze ale ogolnie :th: ... i musze obczaic na zywo i troche powybrzydzac z bliska moze w pon lub wtorek jakas ustawka SPOTY LUBUSKIE TUTAJ: http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/spocik_lubuski-t19683.0.html _________________________________________________ decyzja co do ankiety podjeta ..... bedzie grill z s4 pomalowany na czarno tak samo jak ma Iverson do tego zderzaki progi z s4 ( tylny jest ... teraz polowanko na progi i przedni zderzak w dobrej cenie ) [br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 11:35 _________________________________________________Jesli ktos chcialby zobaczyc autko na zywo to bede w Warszawie o 9:00 u Rogala 11 kwietnia na CHIIIIIIIIPOOOOOWANKUUUUU :kox: :kox:
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
a tam ... chcial to zmienil e39 530d to fajne autko .. sam bym nie pogardzil poliftowa w m-pakiecie na full wypasie inne e39 oprocz m5 ;p odpadaja jak dla mnie ;P ..... szkoda tylko tego goscia co od ciebie kupil a4 .... ale jesli zatailes przed nim wady to moze ci jeszcze oddac ta a4 lub zarzadac pokrycia kosztow naprawy lub odstapienia od umowy lub obnizenia ceny za wady ukryte .... chyba ze mu powiedziales ze a4 twoje byle sie sypie i wymaga sporego wkladu finansowego[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 18:48 _________________________________________________z tego co wiem te 3.0d przed modernizacja czyli o mocy 193KM sa troche awaryjne ;p porownywalnie do 2.5 tdi ... tzn silnik specjalnej troski z tym ze slyszalem ze jesli sie sypnie turbo to koszt troche wiekszy
-
Bunia Wąskiego ....
chyba masz 235/45/17 a nie 235/45/18
-
[ALL B5] Prośba o wycenę autka ??
wystawiaj ze 24-25 .... jesli chcesz sprzedawac do malej negocjacji jesli ktos szuka zadbanego to znajdziesz klienta ...
-
Mustang Bullitt
a ja moja odpowiedz pisalem do tej czesci twojej wypowiedzi a nie do 3.0 tdi
-
[ALL B5] Co sądzicie o tej NAVI??
tak tak ... jest jednokolorowy na 100 %
-
Mustang Bullitt
przeciez to europejski ford na plycie podlogowej forda Fiesty/Pumy nie wiedzialeeeeees ? :gwizdanie: nawet silnik ten sam 1.7 125KM
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Iverson to idz odgarnij snieg i pokazuj fotki .. a nie tutaj tylko smaku narobisz i teraz mamy czekac do jutra. a opony jakie masz naciagniete na te kolka ? ps. ja tez po kupieniu swoim 17" tez doszedlem do wniosku ze optymalnie bedzie 18" chcesz kupic szara skorke z s4 do sedana w stanie idealnym ? ( chyba jeszcze jest na sprzedaz ) za 1400-1500zl ( razem z boczkami )
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor pytaj kolegi o nicku IVERSON on z tego co wiem mial dystanse.... wiec cos o tym wie. z tego co ja wiem takie dystanse sa dosc drogie ;p