Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. moja 1.9tdi 110KM skillowala 2.0 115KM pseudosportowego auta - Opla calibry kolegi moja byla celica 2.0 156 KM skillowala 2.5 tdi a6 150KM znajomy ma crxa vteca troszke porobionego i a8 4.2 Quattro objechalismy spokojnie na 1/4 tym vtekiem robi setke w ok. 6.3-6.5s puntem 1.2 2003r 60KM rodzicow objechalem golfa III kolegi 1.8 Gt 90KM na 17 calowych felgach bylo jeszcze tego duzo ale to glownie crxem i celicą
  2. 3.0 tdi to juz chyba na common railu jest nie ? ogolnie jak dla mnie full wypas, chcialbym taka z takim wyposazeniem i tym silnikiem :drool: za zmiany wielki + za auto drugi wielki + nie ma sie do czego przyczepic ;] b7 3.0 diesel w avancie to jest to !
  3. fajne fajne moj koles polerwoal felgi 15" to jedna srednio 50h papierem najpierw grubym a potem coraz cienszym az doszedl do 2000 ziaren ale efekt byl super tak jak i tu
  4. zmiany sie ladne szykuja widze fajny zderzaczek jak dla mnie to brewki szpeca mam nadzieje ze ich nie bedzie na lampach nowych ? reszta autka na +
  5. nie jestem fanem niebieskiego/granatowego wnetrza ale sam takie mialem w celice i zgadzam sie ze .... idzie sie przyzwyczaic ps. z czasem ten niebieski nawet mi sie zaczal podobac chociaz pewnie gdybym go nie mial sam to nadal by mnie odstraszal + za felgi - sa konkret - respekcik :drool:
  6. fajnie ze tdi i avant najlepiej jesli bedziesz cos zmienial to tylko felge i przednie oraz tylne lampy no i zawieche jesli chcesz wg mnie bedziesz zadowolony z wyboru ps. widze ze boczki foteli byly robione zapewne z przetarcia... w sumie w a4 szybko sie przecieraja boczki ale widze jakby one byly juz takie wysiedziane .... a kierownica jest oblepiona jakim pokrowcem wiec: ja bym ten przebieg traktowal chyba z dystansem 200 000 tys w 11 lat ? czyli ktos tym dieslem robil niecale 20 tys rocznie ;> ? nie chce mi sie wierzyc chociaz wyjatki sie zdarzaja ale autko i tak ladne ... w koncu a4 ... avant ....tdi i nawet rocznik nam sie zgadza
  7. piekna b5 jak dla mnie przydalaby sie tam wieksza felga ( MAM`owska najlepiej )
  8. ladna navi skorka ladna felga ( MAM ) wyglada mi na 17" ? no i do tego dieslek
  9. a tutaj dwa virtual tuningi oczywiscie nigdy bym go nie pomalowal na niebiesko czerwono czarny musi zostac .... zmienione w tych virtualach jest: powiekszone felgi wieksza gleba w 1 przypadku kolor jak nietrudno zauwazyc i przyciemnione delikatnie szybki piszcie co sadzicie ps. jesli by ktos sie chcial tez pobawic w vitual tuning to uzywam photoshopa i nieraz programu o nazwie tuning car studio ( do zmiany felg glownie na inny wzor )
  10. nie jestem jakims super znawca i nie slyszalem tego klekotania ale wiem ze po rozgrzaniu silnika moga klekotac zawory jesli auto ma dojechyny silnik a tym bardziej jest uzywane z lpg ? jesli tak to albo ci sie szykuje wymiana silnika albo kapitalka ja obstawiam zawory. ale obym sie mylil
  11. widzialem je na allegro te fele starsze rozumiem ze kupiec sie znalazl, nic dziwnego bo te stare super byly ale nowe org audi jeszcze lepsze no i 18 cali - respekcik dla mnie w ogole ta a4 wyglada chyba idealnie
  12. witam nastepnego posiadacza a4 z zielonej gory
  13. polecam serwis Volks Merc na ulicy Krosnienskiej w zielonej gorze, obok sklepu komputerowego Galaxy wymieniali w a4 rorzad i popychacze z tego co pamietam i zrobili to bardzo profesjonalnie kolega u nich serwisuje corrado vr6, ja u nich tez cos tam robilem kiedys w toyocie celice i zawsze bylem i wszczyc znajomi ktorzy tam robia zadowoleni ceny moze nie najnizsze w zg ale mamy pewnosc ze "pan wladziu" ktory robi wszystko w szopie, niczego nam nie zepsuje. wiec goroco polecam
  14. wpislame w google cos o a4 dawno dawno temu i znalazlo mi 2 fora z tego jedno mniejsze o a4 a drugie to ;> duzeee i najpierw brat tu mial konto a teraz ja bo audi niedlugo przejdzie w moje niecne rece
  15. juz jest AFN - poprawione wszystko w temacie :)fotki zalaczone wyzej
  16. po kupnie: A4 1.9TDI 110KM (AFN) Avant w kolorze grafitowym (perłowy lakier) sprowadzona z niemiec z Hannoveru w lato 2006r Z zewnatrz: felgi to 16" BBS a na nich opony 205/55R16 oraz gril kamei i zawiecha -60/-40 mm Wyposazenie: podgrzewane fotele, el szyby i lusterka, kierownica "S" 6 zegarkow, komputer (FIS), klimatronik, radio CD sony, 6 glosnikow Bose i sub Nokii (dziwne) _________________________________________________ Auto przez pierwszy rok nalezalo do mojego brata a po roku juz do mnie i wtedy zaczely sie modyfikacje Nie spieszy mi sie ze zmiana auta dlatego sobie wkladam w moja b5 i kazda modyfikacja daje mi tyle radosci ze nawet nie chce jej sprzedawac. Cel jest taki aby auto bylo pokazane w jakiejs gazecie motoryzacyjnej. _________________________________________________ aktualne: czyli co sie zmienilo: -felgi BBS 16" ustapily miejsca 17" felga Alutec Cult 225/45R17 -felgi 17" Alutec Cult ustapily miejsca felga 19" MAM8 225/35R19 -felgi 19" MAM8 ustapily miejsca ori felga RS6 19" 225/35R19 -Przyciemnione wszystkie szyby oprocz czolowej ( 2 przednie boczne troszke slabiej ) -Fotele wymienione na skorzane z S4 -To o co w tym aucie chodzi - Moja perelka. Zrobione profesjonalne CAR-AUDIO w carmanii (www.carmania.pl) ( wiecej na dalszych stronach tematu )na komponentach Vibe i AudioSystem a jednostka sterujaca to Pioneer deh-p9800bt ( przerobione boczki przednich drzwi oraz slupki przednie i obszyte skora ) -Podswietlana skorzana galka zmiany biegow z napisaem Audi A4 -Pojechalem na hamownie i wyszla bardzo ladna seria: zamiast 110KM i 240Nm wyszlo 119.3KM i 253Nm czyli +9.3KM i +13Nm - Dywaniki pod nogi z napisem Audi ( na lato ) i gumowe dywaniki ( na zime ) - Zalozone reflektory Valeo poliftowe + xenon 6000k ( i do tego diodowe postojowki ) - Zalozone ramki klubowe pod rejestracje - Zrobiony pilot/kluczyk - "scyzoryk" jak w nowszych autac z grupy Audi/Vw/Seat/Skoda - Chip u Rogala - 140KM / 300Nm - Przedni zderzak z S4 - Tylni zderzak z S4 - Usuniety znaczek A4 i 1.9TDI z tylnej klapy - Poszerzony kazdy przedni blotnik o 1,5cm (caly przod o 3cm) - Zawieszenie H&R -60mm/-50mm - Grill z RS4 - Lampy Tyl Poliftowe ( po 99r ) + wyrezane 2 swiatla przeciwmglowe w nich - Pomalowana pokrywa silnika + jakies tam plastiki pod maska na czarny polysk _________________________________________________ Kupione juz sa: - monoblok rockford fostgate 1001bd _________________________________________________ Co jeszcze będzie ?: -Progi z S4 -Obszycie podlokietnika skora ( nie chce mi sie jechac go oddawac na pare dni ) -Rozbudowanie CAR-AUDIO -Wymiana konsoli srodkowej na poliftowa -Zmiana koncowki wydechu lub kupienie dedykowanego do 1.9TDI -Fotele przednie z rs4 b7 lub rs4 b5 ( jesli nie sie nie da z b7 lub nie bedzie funduszy ) -Kierownica z rs4 b7 lub tt nowego lub r8 z plaskim dolem -Pomalowanie calego drewna we wnetrzu czarnym lakierem fortepianowym lub wymiana na carbon -Marzy mi sie swap na 3.0TDI + chip + manual + dorazanie Quattro ( ale pewnie kiedys bedzie swap na awx`a i dlubniecie go lub chociaz zmiana turbiny na awx hybryda arl + wtryski 0.216 + fmic.... ) _________________________________________________ _________________________________________________
  17. Witam, nazywam się Paweł i jestem z Zielonej Góry. Jestem studentem zarządzania i inżynierii produkcji na Uniwersytecie Zielonogórskim. W wolnym czasie cwicze na silowni i poszerzam swoja wiedze o motoryzacji. Moje pierwsze auto to byl VW Scirocco, mialem je jakies 15 minut bo jak wracalem po kupnie do domu, rozkraczyło się na trasie to je oddałem. Drugie auto to Toyota Celica 2.0 GTI 156KM którą pojeździłem 3 miesiące i też ją sprzedałem bo piła jak smok Brat jezdzi obecnie Audi A4 avant 1.9 TDI z 96r czyli B5 , po wakacjach lub już na wakacje będzie moja. Celice sprzedałem z tego względu, że dużo jeżdżę i raczej potrzebuje ekonomicznego auta, a a4 1.9 TDI będzie do tego idealnie sie nadawać, mam zamiar wstawić zamiast 16" BBSów, 17 calowe felgi w stylu audi firmy MAM przyciemnic wszystkie szyby oprocz przedniej i zmienic konkretnie sprzęt audio. w dziale Moje a4 niedlugo pojawia sie zdjecia a4 i moze jakies jedno byle celiki Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.