Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. slaba jakosc tak ... ale o to mi chodzi o srebrny pasek na rancie
  2. po co odsiwerzasz ten watek .... po tylu miesiacach jak nic tu sie nie dzieje ? jesli ktos sprzedal fure to watek powinien byc zamkniety wg mnie
  3. :polew: cena buszmenow odpowiada na pytanie czy sa dobre sa bardzo dobre ... do calibry
  4. A co ten mitoman twierdzi? Ze lakier odpada? mi w wulkanizacji zawsze tez mowili ze w audi a4 nie mozna miec kol 19 cali =]
  5. na tym ostatnim vt jest ok -60mm [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 00:18_________________________________________________Nowek nie pitol... ja mialem 19" i -60mm i jakos tez sporo latalem i nigdzie nigdy nie przychaczylem tak naprawde groznie wiec nie mul mi tu o jakims 1be -20mm ... bo to wysoki kondon bedzie i woz drabiniasty... a jak nie zrobisz -40mm lub wiecej to cie zablokuje na gg
  6. kozak bedzie wygladac ... ale na wypolerowanych by wygladal lepiej dobre vt
  7. coraz bardziej jestem za srebrnym paskiem cale srebrne wg mnie beda nijakie przy moim kolorze auta A czemu nie chcesz chromować??? bo to nie ta kocepcja ... pozatym wiem jak wyglada chrom po paru latach ( chociaz pewnie tt bede mial krocej ) ale ma jeszcze jedna wade .... jak przerysujesz felge to potem ponowne chromowanie troche kosztuje
  8. ta .... http://www.a4-klub.pl/smf/odp_audi_tt_jaki_kolor_19_rh_wzor_porsche_turbo_ankieta-t106243.0.html;msg1229672#new <-- glosowac :gwizdanie: _________________________________________________ tt odstawiona www.carmania.pl do konca roku mam nadzieje ze odbiore juz ze skonczonym audio _________________________________________________ jutro juz tt pozbecie sie deski ktora leci do tapicera [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 13:16_________________________________________________tt troche rozebrana
  9. do tego gleba i te fele w polerke i bedzie kozak
  10. ja mam n96 i filmy kreci kozackie aparat 5mxp wszystkie opcje co ma n95 8gb + pare innych do tego navi ... czyli wszystko czego szukasz [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 18:12_________________________________________________ja bym nie mogl miec 5800 bo ona jest dotykowa a mnie ch*j strzela jak mam dotknac ekranu i napisac smsa lub robic cos w menu:polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 18:13_________________________________________________http://allegro.pl/item843770145_nokia_n96_nowe_16gb_g24m_szczecin_fvat22_bez_logo.html <-- przykaldowa aukcja n96 .... pierwsza lepsza ( nie patrz na cene )[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 18:15_________________________________________________chociaz ja bym teraz bral http://allegro.pl/item833534104_nowa_nokia_n97_z_nokia_polska_okazja_gratisy.html ... mimo dotykowego ekranu..... bo jest qwerty ... wiec jakos bym pisal te smsy
  11. skup sie i sobie je wyobraz ...
  12. wal 19" ;p w b6 jest w sam raz. mam nadzieje ze te co kupiles beda w miare mocna replika bo wzor ladny
  13. to chyba jest plastelina .... kurcze dziwne troche wkladasz kupe kasy w auto a oszczedziles na kolach :/ wg mnie nie warto oszczedzac na jakosci felgi a patrzec tylko na wyglad bo potem wiecej nerwow stracisz prostujac kola i plujac sobie w brode ze nie doplaciles i nie kupiles czegos ori lub znanej firmy
  14. nie chcesz dokladac to zrob sobie rozliczenie bezgotowkowe i wstaw do aso lub jakiegos innego dobrego warsztatu i niech oni sie rozliczaja z ubezpieczycielem. druga sprawa jest taka ze tez probowalem walczyc kiedys zeby nie dostac zmaiennika .... i szybko mnie splawili madrymi pismami... bez prawnika ktory poprze wszystkie twoje roszczenia odpowiednimi zapisami w polskim prawie sie nie obejdzie ale z tego co wiem to i tak moga ci wcisnac zamiennik... ps. ten temat powinien byc w dziale http://www.a4-klub.pl/smf/ubezpieczenia_odszkodowania_kolizje_wypadki-b66.0/ a nie tutaj!
  15. http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364 kolegi s3 w tonacji czarna 19" i reszta kolorow jak u mnie[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:35_________________________________________________ coraz bardziej jestem za srebrnym paskiem cale srebrne wg mnie beda nijakie przy moim kolorze auta
  16. http://tatrytuning.pl/a4_mufa.html <-- " Zawieszenie: sportowe s-line -50mm " ale bzdura s-line to -20mm :gwizdanie: co do auta .... to wg mnie brakuje mu gleby... bo narazie wyglada troche jak woz drabiniasty... wysoko na wielkich kolach ( prawie tak jak w youtube sie wpisze ridin high ) chromy wg mnie srednio pasuja do tego auta ... chociaz sam wzor felgi kahn rsx jest fajny ( firma larzone jest tylko jakby dystrybutorem kahna ) co do ledow ( sa troche hm jakby to powiedziec odpustowe ) to nie bede sie wypowiadac bo uznasz ze sie czepilem.... ogolnie + za wielkosc felgi .. ale - za brak gleby. no i + za rozwojowy silniczek [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________ zgadzam sie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________ o to to to ! ;]
  17. mialem 215/45R17 i 225/45R17 tyle ze w tt ... i roznicy nie czuje
  18. Listwy wew. oklejane folia a'la carbon to masakra no zalezy jak to jest wykonane...troche koloru, dobrej jakosci materialy i sprawa wyglada fiu fiu :gwizdanie: male OT na temat tego audi (rs8 ;] ) http://www.audiblog.nl/?p=21026
  19. Zależy kto to robi, może? Wczoraj oglądałem kilka malowanych proszkowo i naprawdę robota była profi! nie... zalezy od tego czy sie potrafi dostrzec pewne wady wzgledem malowania pistoletem. i od tego jakie sie ma wymagania co do jakosci wizualnej polozonego lakieru
  20. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    czasem sa ale juz nie tak liczne jak kiedys.... ogolnie niby przewaznie ktos jest o 16;00 w niedziele ale nie jest to juz 10 aut ;p trzeba zoorganizowac duzy spot ale mysle ze to dopiero jak sie troche ociepli
  21. nie? czemu? nie wiem czemu ale juz tak jest ze widac bardzo luske ... strukture lakieru i ogolnie widac ze felga byla malowana przy innych kolorach tego nie problemu nie ma. nie mowie ze jest to jakies mega widoczne aczkolwiek ... jest srerbny jest specyficznym kolorem .... tak samo jest przy lakierowaniu elementow ze przy srebrnym trzeba robic przepylke na sasiednie elementy blacharskie... ze ciezko jest dobrac kolor etc.
  22. bylby to delikatnie przetoczony rancik ktory by sie spolerowalo... wiec raczej sama felga by nie stracila na wytrzymalosci. kurcze mam dylemat cala czarna fajna opcja ale boje sie ze moze zniknac mimo ze tt ma mala bude i ze to 19". czerwony pasek moze byc ta kropka nad i .... ale moze tez popsuc caly efekt tak samo srebrny pasek. srebrna napewno bedzie wydawac sie najwieksza ... ale bedzie najmniej stylowa .... i az mi sie przypomnial wiersz.... "Osiołkowi w żłoby dano, W jeden owies, w drugi siano. Uchem strzyże, głową kręci I to pachnie, i to nęci. Od którego teraz zacznie, Aby sobie podjeść smacznie? Trudny wybór, trudna zgoda Chwyci siano, owsa szkoda, Chwyci owies, żal mu siana. I tak stoi aż do rana, A od rana do wieczora; Aż nareszcie przyszła pora, Że oślina pośród jadła Z głodu padła."
  23. jest jeszcze opcja zeby ja lekko przetoczyc i sie zrobi delikatny rancik i wtedy bedzie mozna go wypolerowac [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:29_________________________________________________i parenasci minut temu obejrzalem tez takie biale na zywo ... i powiem ze fajne ale nie do mojego koloru

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.